آیا دبی ویزا میخواهد؟

آیا دبی ویزا میخواهد؟

مارس 16, 2019
tour, دبی

آیا دبی ویزا میخواهد؟ویزای امارات متحده عربی را چگونه بگیریم؟

آیا دبی ویزا میخواهد؟ به هنگام سفر به خارج از کشور اولین سوالی که به ذهنمان می رسد این است که آیا به ویزا نیاز داریم یا خیر؟به طور مثال ممکن است قصد سفر به دبی را داشته باشید و با خود بپرسید که آیا دبی ویزا میخواهد؟ در ادامه به شما می گوییم که دبی نیاز به ویزا دارد یا خیر!؟

   تور دبی چگونه است؟ 

قبل از سفر به امارات متحده عربی، لطفا شرایط ویزا خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که در صورت نیاز یک ویزای معتبر داشته باشید یا اگر پاسپورت شما برای حداقل دوره معتبر باشد. دارندگان گذرنامه های غیر استاندارد و اسناد مسافرتی نیز ممکن است نیازهای ورودی متفاوت داشته باشند: در صورت نیاز به درخواست ویزا و سایر شرایط لازم برای گذرنامه.

فیکس تراولز

همه چیز درباره ویزای دبی

اگر می خواهید تعطیلات خود را در دبی صرف کنید، روند برنامه ریزی شما ممکن است شامل دریافت ویزا برای امارات باشد.  44 کشور وجود دارند که شهروندان می توانند تا 90 روز در یک دوره 180 روزه در امارات متحده عربی باقی بمانند و اگر شما از آن افراد هستید، می توانید تنها با گذرنامه خود به دبی بروید. با این حال، اگر شما از یک کشور معاف از ویزا نیستید، باید درخواست ویزا نمایید. بسته به ملیت شما، شما باید ویزای خود را در نزدیکترین سفارتخانه یا آنلاین دریافت کنید. 22 ملیت ها واجد شرایط دریافت ویزای امارات متحده عربی هستند، بنابراین شما ممکن است خوش شانس باشید.

آیا دبی ویزا میخواهد؟
آیا دبی ویزا میخواهد؟

 

چگونه ویزای دبی بگیریم؟

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس هستید تا بتوانید برای یک ویزای آنلاین امارات متحده عربی واجد شرایط باشید، پس از آن میتوانید زمان آسان درخواست ویزای خود را دریافت کنید. کل فرایند آنلاین است .سه مرحله برای تکمیل شما وجود دارد.

گام اول:

اولین نفر از شما می خواهد اطلاعات شخصی و برخی جزئیات مربوط به سفر خود را وارد کنید.

گام دوم:

انتظار می رود شما را به پرداخت و تجدید نظر سریع از درخواست شما. شما باید اطمینان حاصل کنید که این اشتباه را نداشته و اطلاعاتی که ارائه کردهاید 100٪ دقیق است. اگر درخواست شما در حال پردازش باشد، اشتباهات غیرممکن است، بنابراین اگر بخواهید ویزای خود را مجددا تکرار کنید، باید روند را تکرار کنید.

گام سوم:

شامل آپلود اسناد است. از آنجا که هر کسی شرایط مشابهی ندارد.هنگامی که انجام شد، دکمه ارسال را فشار دهید و منتظر بمانید. ویزای شما از طریق ایمیل به مدت زمانی که انتخاب کرده اید وارد خواهد شد.

  • در کل، پاسخ به سوال شما این است که بله، اگر به دبی سفر می کنید، به ویزا نیاز دارید، اما شما باید درخواست ویزای امارات متحده عربی کنید. البته، البته، اگر شما از یک کشور معاف از ویزا نیستید، اعمال می شود.

با  فیکس تراولز همراه باشید تا با   قیمت تور دبی آشنا شوید.

اطلاعات کلی برای دریافت ویزای دبی

بازدید کنندگان از امارات متحده عربی باید قبل از سفر سفر ویزای خود را دریافت کنند، مگر اینکه از یکی از کشورهای معاف از روادید یا یکی از کشورهایی باشند که شهروندان واجد شرایط دریافت ویزا هستند.تمام بازدید کنندگان که از امارات متحده عربی بازدید می کنند باید دارای گذرنامه حداقل 6 ماهه باشند. شهروندان کشورهای عضو GCC (به جز قطر) باید کارت شناسایی صادر شده توسط دولت خود یا گواهینامه رانندگی را نشان دهند.

فیکس تراولز

آیا دبی ویزا میخواهد؟
آیا دبی ویزا میخواهد؟

دبی ویزا میخواهد؟

اگر شهروندی یکی از کشورهای زیر هستید:

آندورا، استرالیا، اتریش، بحرین، بلژیک، بلاروس، برونئی، کانادا، چین، کرواسی، قبرس، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، هنگ کنگ، مجارستان، کویت، ایسلند، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، لتونی، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالزی، مالت، موناکو، نیوزیلند، نروژ، عمان، لهستان، پرتغال، قطر، رومانی، سان مارینو، عربستان سعودی، سیشل، اسلواکی، اسلوونی، سنگاپور، کره جنوبی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، هلند، انگلستان و ایرلند شمالی (به غیر از شهروندان خارج از کشور بریتانیا)، واتیکان.
پس از ورود به فرودگاه های امارات متحده عربی، ویزا به شما اعطا می شود. این همچنین شامل افرادی است که ویزا را در پاسپورت خود دارند و یا واردات تمبر از کشورهای دیگر و ویزا برای یک ماه اقامت در امارات معتبر است. با این حال، اگر قصد دارید باقی بمانید، باید با مامور مهاجرت در فرودگاه یا اداره مهاجرت محلی در امارات متحده عربی تماس بگیرید و درخواست کنید.
این ویزا ها پس از ورود به فرودگاه های امارات متحده عربی در دسترس هستند و شهروندان آمریکایی می توانند برای مدت یک ماه در امارات متحده عربی بمانند. با این حال، اگر قصد دارید باقی بمانید، باید با مامور مهاجرت در فرودگاه یا اداره مهاجرت محلی در امارات متحده عربی تماس بگیرید و درخواست کنید.

 

 

آیا دبی ویزا میخواهد؟
آیا دبی ویزا میخواهد؟

اطلاعات ویزا و پاسپورت دبی

اسناد مورد نیاز (افراد):
کپی پاسپورت پاک از حامی
کپی پاسپورت پاک شده از شخص حمایت کننده
یک کپی از گواهی حقوق و دستمزد یا قرارداد شغلی حامی (ساکن) باید به آن متصل شود
اثبات رابطه خانوادگی (خویشاوندی)
بیمه سفر
کپی از رزرو پرواز تایید شده
نامه تأیید بانک
عکس های رنگی پاسپورت
هزینه ویزا
فرم درخواست ویزا، به درستی پر شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *