آیا دبی ویزا میخواهد

آیا دبی ویزا میخواهد

2019-02-04
2297
tour, دبی

آیا دبی ویزا میخواهد؟

دبی که یکی از قطب های بزرگ گردشگری در خاورمیانه است ، برای ورود نیازمند اخذ ویزا است . دبی یکی از بزرگترین شهرهای امارات متحده عربی است که در جنوب ایران واقع شده است.

دبی که دارای زیباترین آسمان خراش های دنیاست روزانه و سالانه افراد زیادی را به جهت تفریح ، کار و سرمایه گذاری اقتصادی و …جذب می کند. تور دبی یکی از محبوب ترین تورهای گردشگری به خصوص میان ایرانیان است. شما می توانید بهترین و مقرون به صرفه ترین تورهای دبی را از طریق فیکس تراولز از معتبرترین آژانس های مسافرتی خریداری نمایید.

چگونه ویزای دبی بگیریم؟

با توجه به هدف شما از سفر به دبی ، ویزاهای متفاوتی وجود دارد. معمولا ویزای کشورها را از طریق مراجع قانونی مثل سفارتخانه ها می توانید دریافت کنید اما معمولا روادید دبی به عنوان مجوز ورود به منطقه امیرنشین دبی توسط اداره مهاجرت و وزارت کار این کشور صادر می‌شود.

با توجه به نوع ویزایی که می خواهید بگیرید می توانید برای دریافت آن اقدام کنید.

ویزای توریستی:

مثلا برای ویزای توریستی کارگزاران بسیاری وجود دارد. می توانید از طریق آژانس های مسافرتی اقدام به دریافت ویزا کنید.

ویزای کار و تجارت :

یا ویزای کار دبی معمولا از طریق شرکتی که در آن مشغول به کار هستید باید اخذ شود. با دریافت ویزای کار می توانید تا مدت 3 سال در دبی بمانید.

ویزای ترانزیت:

ویزای ترانزیت دبی 14 روز اعتبار دارد و قابل تمدید نیست . از ویزای ترانزیت برای اقامت های کوتاه مدت استفاده می شود.

مطالب بیشتر در مورد  معرفی آذربایجان

ویزای کوتاه مدت و غیرمهاجرتی ترانزیت به مسافران اجازه توقف و نشستن پروازشان در شهرهای میانی را میدهد. بعد از توقف کوتاه در کشور ثالث مسافران باید به کشور مقصد پرواز کنند.

گرفتن ویزای دبی چقدر طول می کشد ؟

از آنجایکه برخلاف سایر کشورها که از سفارت باید ویزا بگیرید ، برای اخذ ویزای دبی کافیست به اداره مهاجرت و کار مراجعه کنید. بنابراین به خاطر نبود سفارت مصاحبه ای در کار نیست و ببا سرعت بیشتری می توانید ویزا بگیرید.

ویزای عادی دبی در طول 7 رو زکاری و ویزای اضطراری در حدود 3 روز کاری طول می کشد.

گرفتن ویزای دبی چقدر طول می کشد ؟

ویزای دبی چقدر اعتبار دارد؟

معمولا ویزای عادی که برای سفرهای توریستی صادر می شود به مدت 14 روز اعتبار دارد. اما اگر برای مدت زمان بیشتری میخواهید در دبی بمانید، می توانید از طریق وزارت کار و مهاجرت برای ویزای 1 ماهه تا 3 ماهه اقدام کنید.

نکته ای که حتما باید به آن توجه کنید این است که اگر از مدت زمان قانونی ویزایتان حتی یک روز بگذرد علاوه بر پرداخت جریمه نقدی دردسرهای پیگیری های قانونی را نیز باید متحمل شوید.

هزینه ویزای دبی چقدر است ؟

هزینه ویزای دبی با توجه به مدت زمان آن تعیین می شود . بنابراین واضح است که ویزای کوتاه مدت هزینه کمتری خواهد داشت. و بسته به مدت زمان اقامت هزینه ویزای دبی متفاوت خواهد بود.

مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی چیست ؟

برای اخذ ویزا مدارک خود شامل اسکن رنگی از دو صفحه اول پاسپورت و یک قطعه عکس خود را به همراه مبلغ وجه مورد نظر باید آماده کنید.

مطالب بیشتر در مورد  پارک دلفین­ها در کیش

 

در فیکس تراولز می توانید بهترین تورهای مسافرتی به مقصد دلخواه در بازه زمانی مورد نظر خود را بیابید.

عکس از دبی

آنتالیا پرواز مستقیم

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + نوزده =