تئاتر اپرا و باله تفلیس

تئاتر اپرا و باله تفلیس

ژوئن 13, 2019
904
tour, تفلیس

تور تفلیس به همراه تئاتر اپرا و باله تفلیس

تئاتر اپرا و باله تفلیس کجاست؟ مرکز تئاتر اپرا و باله تفلیس که به مرکز زندگی فرهنگی معروف می باشد در خیابان روستاویلی در شهر تفلیس در کشور گرجستان ساخته شده است. این تئاتر در سبک موریثان، اپرای گرین و تئاتر باله به نام Z. Paliashvili است. دستور ساخت این تئاتر، به دست میخائیل ورونسوف پس از آنکه گرجستان به امپراتوری روسیه پیوست، آغاز شد. به این ترتیب یک سیاست مدار هوشمند با هدف پیشگیری از جمعیت تفلیس دستور ساخت تئاتراپرا و باله را داد، که نسبت به او بسیار مثبت بود. ساخت تئاتر در روز 15 آوریل 1847 در میدان اروان آغاز شد که امروزه میدان آزادی را نام دارد.

برای آگاهی از تور تفلیس و همچنین رزرو تور به سایت فیکس تراولز مراجعه کنید.

خانه اپرای تفلیس

ساخت تئاتر اپرا و باله تفلیس سه سال بعد به پایان رسید. این مکان بلافاصله به یک مکان مورد علاقه شهروندان و قلب تفریحی تفلیس تبدیل شد. ظاهر غیرمعمول و دکوراسیون داخلی لوکس، یک مزیت رقابتی تئاتر در میان دیگران بود. جامعه نخبه شهری به مراسم باز کردن تئاتر دعوت شد.

پس از آنکه یکی از روزنامه های محلی منتشر شد، و اخبار ساخت تئاتر اپرا و باله تفلیس را به صورت مشتاقانه ایی بیان کرد که: ” تئاتر جدید ساختمان زیباتر و قابل تحسین دارد.” و باعث شد بسیاری از افراد برای بازدید به این مکان بروند. و به علت نوع ساختار این مکان و اجرا انواع تئاتر و اپرا در این مکان باعث شد تا مردم بیشتری برای دیدن نمایش به تئاتر تفلیس بروند. و این همان چیزی بود که موسس این مکان به دنبالش بود.

خانه اپرای تفلیس
خانه اپرای تفلیس

دیدنی های گرجستان

فصل تئاتر در ساختمان جدید تئاتر اپرا و باله تفلیس در تاریخ 9 نوامبر 1851 با اپرا “لوسیا دی لاممرور” افتتاح شد که به عنوان نقطه اوج خلاقیت گیتانو دانزیتی، آهنگساز ایتالیایی افسانه ای بود. تماشاگران با این بازی بسیار خوشحال بودند که تمام شب را با بازیگران در کورا جشن گرفتند. از آن زمان اپرا در تفلیس محبوبیت فراوانی یافته است. شرکت های تئاتر ملی و هنرمندان اروپایی بیشتر در آن حضور خواهند داشت. این کریستال فرهنگی در 11 اکتبر 1874 توسط آتش سوزی ویران شد. این فاجعه ساختمان تئاتر، و همچنین تمام لباس ها و دکوراسیون را نابود کرد. در سال 1896، تئاتر اپرا و باله بازسازی شد.

تور گرجستان را از دست ندهید …!

تئاتر روستاولی تفلیس

تئاتر اپرا و باله تفلیس در قرن بیستم سقوط کرد، زیرا دولت پول کافی برای نگهداری آن نداشت. با این حال، در سال 2003، نگرش نسبت به تئاتر به طور کامل تغییر کرد، دولت به حمایت از آنها پرداخت و لباس های جدید و تزئینات ظاهر شد.

تور تفلیس لحظه آخری و ارزان بهترین انتخاب برای سفر به تفلیس

 تئاتر اپرا تفلیس

تئاتر ملی در گرجستان قبلا به عنوان تئاتر امپریالی تیفلی شناخته می شود. اپرای تلیسی که در سال 1851ئتاسیس شد، اصلیترین اپرای گرجستان و یکی از قدیمی ترین موسسات اروپای شرقی است.

برای دیدن تور تفلیس از سایت فیکس تراولز دیدن فرمایید.

تئاتر اپرا و باله کشور گرجستان
تئاتر اپرا و باله کشور گرجستان

افتتاحیه و اولین اجرا

افتتاح بزرگ تئاتر اپرا و باله تفلیس، 12 آوریل 1851 در 12 آوریل 1851، تئاتر برگزاری جشن بزرگ خود را با حضور جامعۀ تیفلیس برگزار کرد. در حالیکه صحنه تئاتر هنوز کامل نشده بود، تئاتر به جای آن، یک توپ ماسک و کمک مالی خیریه برای دانشکده زنان سنت نینو برگزار کرد.

چند ماه بعد، روزنامه مشهور پاریس L’Illustration (شماره 25 اکتبر 1851) یک مقاله بزرگ توسط ادام دو را با دو عکس از داخل تئاتر چاپ کرد. نویسنده نوشت: “این تنها تئاتر در شهر است که در داخل آن کاملا مغولی است و مطمئنا یکی از زیباترین، زیباترین و جذاب ترین تئاترهای تئاتری است که انسان آن را تصور می کند”.

آیا می دانید قیمت تور تفلیس چقدر است؟

بازگشایی خانه اپرای تفلیس

یک ماه بعد، اولین تئاتر سالانه در تئاتر اپرا و باله تفلیس با لوسیا دی لاممرور توسط Gaetano Donizetti به طوررسمی افتتاح شد. پس از تماشای اولین نمایش، که بسیار عالی بود افراد زیادی را برای دیدن نمایش وحتی برای اجرا از سراسر جهان به این مکان دعوت کرد. ایتالیایی ها 12 اجرای مختلف اپرا را طی سه ماه در تئاتر اپرا و باله تفلیس انجام دادند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *