تور آنتالیا از مشهد

تور آنتالیا از مشهد

تور آنتالیا از مشهد

فیکس تراولز با ارائه ی تورهای آنتالیا از شهر های مختلف ایران، تنوع بالایی در اجرای تور آنتالیا دارد. برای رزرو تور آنتالیا از مشهد روی لینک کلیک کنید .

تور رافتینگ آنتالیا

رودخانه های خروشان را با نام “آب سفید” (White Water) می شناسند . و دلیل آن نیز به این علت است که در بخش های خروشان آب کف می کند و به گونه ای دیده می شود که گویی رنگ سفید دارد .

این ورزش از هیجان و جذابیت فوق العاده ای برخوردار است و از جمله مهمترین و عمده ترین مثال های سفرهای اکوتوریستی، توریسم ماجراجویانه و ورزشی محسوب می شود و از علاقه مندان و طرفداران بسیاری در بین حوزه های گردشگری و توریستی تفریحی برخوردار است .

در این سرگرمی قایق های مخصوصی وجود دارد که مسافران سوار آنها شده و از مواجه شدن با امواج رودخانه ها هیجان زده
می شوند و لذت کافی را می برند ، به گونه ای که این قایق از میان جنگل ها، کوهها، دشتها، مزارع، روستا ها و … عبور می کند و چشم اندازهایی برای آنها قابل رویت می شود که در هیچ جای دیگری ندیده اند .

تور آنتالیا از مشهد 1

برای اطلاع از تور ترکیه در سایت فیکس تراولز کلیک کنید.

White Water
White Water

 

تور آنتالیا از مشهد ، رافتینگ

در تور آنتالیا ، رافتینگ از جمله هیجان انگیز ترین برنامه های گردشگری به شمار می آید که ساعت شروع آن ۸ صبح و ساعت پایان آن ۴ الی ۵ بعد از ظهر است . پارک ملی Köprülü Canyon در ۹۲ کیلومتری شمال شرقی آنتالیا واقع شده است که گردشگران بسیاری را جذب خود و فضای محیط می نماید .
رودخانه ای با پهنای زیاد به همراه آب شفاف کریستال مانند در این پارک ملی در جریان می باشد که چشم اندازهای زیبا را یکی پس از دیگری پست سر هم می گذارند .

مطالب بیشتر در مورد  خاص ترین کلیساهای مالزی

سر چشمه ی این رود کوههای توروس می باشد و پس از اینکه از تنگه های باریک و پرپیچ و خم بسیار دیدنی عبور نمود از سمت جنوب سر یک به دریای مدیترانه راه می یابد .

چطوری تور رافتینگ در آنتالیا را تجربه کنیم؟

اگر می خواهید این تور سرگرم کننده را امتحان نمایید باید به وسیله ی راهنماهایی که در هتل ها مستقر هستند و یا به وسیله ی آژانسی که مسافرت تان را با آن طراحی نموده و برای آن برنامه ریزی نموده اید، کارهای ثبت نام خود را انجام دهید . لیدرهای ماهر در امر قایق رانی، در رابطه با پروسه ی ایمنی و طرز به کارگیری تجهیزات و امکانات، موضوعاتی را مطرح می کنند .

کسانی که در این تور حضور دارند می توانند از میان ۲ نوع قایق یکی را انتخاب کنند. این رافتینگ سطح های سرعت ۱ و ۲ و ۳ با مقیاس جهانی را در بر می گیرد.

بنابراین در این زمینه نباید حتما تجربه و فعالیت قبلی داشته باشند و کسانی که شنا را خوب فرا گرفته اند و نیز بدن آنها از لحاظ فیزیکی در آمادگی بوده و سلامتی کافی را دارند، می توانند در این تور حضور بهم رسانند .

تور رافتینگ
تور رافتینگ

اما حداقل سن شرکت کننده ها 10 سال تمام می باشد یعنی همه باید از ده سال بزرگتر باشند و جلیقه نجات بسیار الزامی می باشد .
در هر قایق معمولا ۸ تا ۹ نفر حضور می یابند که گنجایش آن نیز همین تعداد می باشد و یک راهنما یا لیدر ترک با آنها همراه می شود .

مطالب بیشتر در مورد  انتالیا خرداد

در مجاورت رودخانه ، رستورانی ساخته شده است که می توانید ناهار خود را در فضای و چشم اندازی دلنشین در این رستوران میل بفرمایید .

تور رافتینگ

پس از اتمام مسیر از سوی شرکت کنندگان ، فیلم لحظات دلچسب تفریح با قایق که توسط برگزار کنندگان گرفته شده است ، در صورت درخواست شرکت کنندگان به آنها فروخته می شود .
در حین قایقرانی در آبهای خروشان نیز یک سری عکس گرفته می شود که از لحظات ناب و شیرین این تفریح می باشد.

در صورت نیاز این عکسها نیز از سوی شرکت کنندگان خریداری می شود و سرانجام پس از یک روز پر ماجرا و لذت بخش و پر هیجان ، قایقرانی پیش از شام به انتها رسیده و افراد به اتاقهای هتل خود باز می گردند .

تور رافتینگ آنتالیا
تور رافتینگ آنتالیا

کالچی  یا شهر قدیم آنتالیا

کالچی  یا شهر قدیم آنتالیا از جمله مکان‌هایی به شمار می رود که دوستداران و طرفداران خرید، در سفر به آنتالیا حتما به آن سری می زنند . در این محدوده عمده ترین خیابان‌های مرکز خرید ، شامل خیابانهای آتاتورک، Isiklar، Gulluk و Cumhuriyet   می باشند .

تور آنتالیا ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − سیزده =