تور آنتالیا ترکیه

تور آنتالیا ترکیه

تور آنتالیا ترکیه چگونه است؟

تور آنتالیا ترکیه 1

برای اطلاع از تور ترکیه در سایت فیکس تراولز کلیک کنید.

رستوران‌های دریایی ( رستوران پیسکاتوره)

این رستوران هم دارای محیطی دلنشین و کارکنانی مهربان و خوش برخورد می باشد که برای افرادی که به غذاهای دریایی علاقه مند هستند  بسیار مناسب می باشد.

ساعت کاری این رستوران هر روز هفته از ساعت ۱۰ صبح تا ۲ بامداد ادامه دارد .  در این رستوران هیچ غذای دیگری به جز غذاهای دریایی برای عموم عرضه نمی شود.

از جمله امکانات این رستوران دریایی می توان به  اجرای موسیقی زنده، استفاده از فضای آزاد و میز دو نفره اشاره نمود.تور آنتالیا شمار را در استفاده از خدمات این رستوران یاری میکند.

لارا بالیک اوی

لارا بالیک اوی از قیمتهای نسبتا بالاتری برخوردار است و در عین حال غذاهای بسیار خوشمزه ای نیز دارد . کیفیت غذاهای سرو شده ، محیط رستوران، و خدمات سرویس ‌دهی در حد مطلوب و فوق العاده می باشند . ساعت کاری این رستوران همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب می باشد .

در این رستوران انواع غذاهای دریایی، مدیترانه‌ای، ترکی،‌ سوپ و غذاهای حلال به مشتری ارائه می شود . معمولا مراجعان جهت میل صبحانه، ناهار، شام و آخر شب به این رستوران رفته و غذای خود را سفارش می دهند .

از امکانات موجود در این رستوران می توان به رزرو میز، میل نمودن غذا در محیط باز، صندلی‌های بلند، دسترسی به ویلچیر، پارکینگ، تلویزیون و اینترنت بی سیم اشاره نمود .

رستوران آینالی

این رستوران زیبا از منظره ای بسیار دیدنی برخوردار است که با توجه به غذاهای بسیار عالی و با کیفیت بالای آن می توان این رستوران را جزئی از رستورانهای مطلوب انتالیا دانست. در آینالی در کنار غذاهای دریایی، غذاهای مدیترانه‌ای و ترکی نیز سرو می شود .

مطالب بیشتر در مورد  غذاهای معروف اندونزی و ترکیبات این غذاها

منوی کافه این رستوران دارای قهوه‌های خوشمزه با قیمتی نه چندان گران می باشد . مراجعان معمولا وعده‌های ناهار، میان وعده، شام و آخر وقت را در این رستوران میل می نمایند . از امکانات و خدمات جالب این رستوران می توان به رزرو میز، میل غذا در محیطی باز، دسترسی به ویلچیر، صندلی بلند و اینترنت بی سیم اشاره نمود .

رستوران سرپمه بالیکیوی

محیط این رستوران بسیار دلپذیر است و انواع غذاهای دریایی با کیفیت عالی و با طعمی خوشمزه انتظار مشتریان را می کشد . عده ای از مشتریان این رستوران عقیده دارند که علی رغم فذاهای با کیفیت آن ، خدمات سرویس‌دهی در آن اندکی ضعیف می باشد. در منوی این رستوران علاوه بر غذاهای دریایی، غذاهای مدیترانه‌ای و ترکی نیز سرو می شود .

این رستوران ارائه دهنده ی وعده‌های ناهار و شام می باشد . سرپمه بالیکیوی همه روزه از ساعت 9 صبح الی 2 نیمه شب آماده پذیرایی از مشتریان می باشد . از جمله خدمات این رستوران می توان به رزرو میز اشاره نمود.

رستوران آدار بالک اوی

شهرت این رستوران به علت داشتن غذاهای دریایی بسیار خوش طعم ، منظره ای بسیار دیدنی و محیطی بسیار صمیمی می باشد.

8/در منوی این رستوران می توانید انواع غذاهای دریایی، مدیترانه‌ای، ترکی و کبابی را مشاهده نموده و سفارش دهید. خدمات این رستوران شامل رزرو میز و اتاق کودک می باشد .معمولا وعده‌های ناهار و شام در این مکان سرو می شود .

رستوران آدار بالک اوی
رستوران آدار بالک اوی

رستوران چف فیش هاوس  

این رستوران از جمله بهترین رستوران‌‌های دریایی می باشد که از قیمت های بسیار مناسبی برخوردار است. خدماتی از جمله سرویس‌دهی، محیط رستوران و کیفیت غذاها نیز از تناسب خوبی برخوردار می باشند.

مطالب بیشتر در مورد  پارک شهر جزیره کیش

منوی این رستوران علاوه بر غذاهای دریایی، شامل غذاهای خوشمزه ی مدیترانه‌ای و ترکی نیز می باشد و مشتریان می توانند جهت میل نمودن وعده‌های ناهار و شام به این رستوران آمده و غذای خود را سفارش دهند .

این رستوران هر روز از ساعت 10 تا 2 شب منتظر پذیرایی از مشتریان می باشد .استفاده نمودن از محیط باز و دسترسی داشتن به ویلچر از جمله امکانات این رستوران می باشد .

رستوران چف فیش هاوس
رستوران چف فیش هاوس

رستوران پارادایس

از این رستوران بیشتر به دلیل غذاهای خوشمزه و منظره ای بسیار دیدنی یاد می کنند. محیط داخلی رستوران، سرویس‌دهی و برخورد پرسنل بسیار مقبول واقع شده است.  از امکانات مهم این رستوران می توان به رزرو میز ، نشستن در محیط آزاد و وجود تلویزیون اشاره نمود .

در منوی این رستوران می توانید انواع غذاهای دریایی، و نیز غذاهای مدیترانه‌ای و ترکی را مشاهده نمود و مشتریان معمولا از ساعت 11 صبح الی 2 بامداد می توانند ناهار، شام و وعده آخر شب را در این مکان سفارش دهند .

آنتالیا ترکیه عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 20 =