حراجی انتالیا و فصل حراجی آنتالیا

حراجی انتالیا و فصل حراجی آنتالیا

حراجی انتالیا را در کجای  آنتالیا پیدا کنیم؟

در صورتی که قصد دارید اقلام و محصولات شیک و مجلل را خریداری نمایید ، به مرکز خرید شیمال بروید . در این مرکز می توانید تا نیمه شب خریدهای خود را انجام دهید . اگر بعد از خرید هنوز وقت داشتید می توانید به سینمای آن نیز سری بزنید .

مرکز خرید شیک و مجلل آنتالیوم نیز در این شهر پذیرای علاقه مندان به کالاهای لوکس است . برای خریداری لباسهای ورزشی در انواع رنگها و تنوع مدلها هم  به فروشگاه Boyner Sports  رفته و از آنجا خرید کنید .

انواع لباس‌های ورزشی برای ورزش‌های گوناگون، مایو و ابزار و وسایل ورزشی در این فروشگاه به فروش می رسد . این فروشگاه نیز شنبه ها تعطیل است.

حراجی انتالیا و فصل حراجی آنتالیا 1

برای اطلاع از تور ترکیه در سایت فیکس تراولز کلیک کنید.

حراجی ها در آنتالیا
حراجی ها در آنتالیا

خرید طلا در آنتالیا

در صورت خرید طلا دقت کنید که مغازه ای که از آن خرید انجام می دهید مجوز های لازم را دریافت کرده باشد . برای این منظور کافی است دیوار مغازه را مشاهده کنید چون اگر مجوز داشته باشند روی دیوار نصب شده است . همیشه طلاجات را از بازارهای معتبر و بقیه خریدهایتان را از بازارهای محلی انجام دهید .

اگر در بازارهای پر ازدحام قدم بر می دارید مواظب جیبها و کیف پولتان باشید. جنس و کیفیت فرش را همیشه مد نظر قرار دهید . حتما برای خرید به فردی آشنا به مسیر و مطمئن مراجعه کنید تا مشکلی برایتان پیش نیاید .

خرید طلا در آنتالیا
خرید طلا در آنتالیا

شهر قدیم آنتالیا کالیچی

گردشگرانی که به آنتالیا سفر کرده اند خاطرات خوبی را از منطقه  کالیچی به اطرافیان خواهند گفت . علاوه بر فروشگاه‌های متنوع و گوناگون، دیوارها و دروازه‌های قدیمی، دو حمام کهن و باستانی و بندر در این ناحیه وجود دارد .

مطالب بیشتر در مورد  تور زمینی گرجستان

این نکته نیز مهم است که، در این منطقه قیمت ها نسبتا ارزان بوده و تخفیفات خوبی را می توانید از فروشندگان دریافت نمایید .

?? قیمت های تور آنتالیا در  سایت فیکس تراولز

?? تور انتالیا چهار شب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + شش =