خرید در روسیه

خرید در روسیه

مارس 11, 2019
106
tour, روسیه

برای خرید در روسیه چه کاری باید انجام دهیم ؟

خرید در روسیه چگونه است ؟روسیه یک مکان بسیار عالی و جلب برای خرید می باشد.  در مناطق مختلف کشور، محصولات بسیار ویژه‌ای وجود دارند و در میان تعداد بسیار زیادی کالاهای وارداتی، برخی چیزهای بسیار جالب از خاستگاه روسی می‌توانند یافت شوند.

اطلاعات عمومی خرید در روسیه

مغازه‌های روسیه معمولا هفت روز در هفته کار می‌کنند و تا دیر وقت: از ۹ صبح تا ۱۱ شب فروشگاه ها و مغازه های روسیه باز می باشند. و شما به راحتی می توانید هم پول نقد بدهید و هم از کارت بانکی خود استفاده نمایید.

فیکس تراولز

انواع فروشگاه‌ها و مکان‌های روسیه

همه انواع فروشگاه‌های در روسیه وجود دارند – از مراکز خرید لوکس گران قیمت تا بازارهای ارزان‌تر.

فروشگاه‌های گران‌قیمت معمولا در مراکز شهرها تسلط دارند و یافتن کالاهای ارزان‌تر در مناطق مسکونی آسان‌تر است.

بازارها هم در مرکز شهر و هم در حومه شهر وجود دارد. بازارهای Flea عمدتا در حومه شهرها واقع شده‌اند، اما قابلیت دسترسی به حمل و نقل خوب دارند.

خیابان‌های خرید، به ویژه آن‌هایی که مغازه‌های گران‌قیمت دارند، معمولا در مراکز شهر قرار دارند.

خیابان‌های فروشگاهی کاملا ارزان وجود ندارد: فروشگاه‌های گران‌قیمت و ارزان اغلب یکی پس از دیگری قرار دارند.

هیچ تخصص فردی در این خیابان‌ها وجود ندارد: پوشاک، لوازم منزل و چیزهای لذیذ را می توان در همان خیابان به فروش رساند.

خرید در روسیه
خرید در روسیه

خرید لباس‌ در روسیه چگونه است؟

در فروشگاه‌های روسیه می‌توانید همه برندهای بین‌المللی مشهور را پیدا کنید.

متاسفانه، برندهای محلی کم هستند – طراحان جوان روس ترجیح می‌دهند که به سبک منحرف یا شیک ایجاد کنند تا پوشش روزانه.

فروشگاه‌های آن‌ها در مراکز خرید بزرگ یا در خیابان‌های فروشگاهی عمومی نمایش داده می‌شوند. اما در یک مرکز خرید، برخی از مارک‌های معروف خارجی عموما غالب هستند.

با این حال، برخی از تولید محلی واجد شرایط ممکن است در مکان‌های غیر منتظره‌ای رخ دهد: در یک فروشگاه کوچک در یک خیابان معمولی، در یک مرکز خرید و یا حتی در راهروی مترو.

آن می‌تواند یک کلاه غیر معمول، جواهرات و لباس‌های ساخته‌شده از مواد طبیعی، تولید شده توسط شرکت‌های کوچک خصوصی و یا حتی مشتاقان فردی باشد.

اما چنین مغازه‌هایی به طور مرتب حرکت می‌کنند، بنابراین پیدا کردن برخی از آن‌ها تنها با کمی ثروت امکان پذیر است.

لباس‌های خارجی در روسیه معمولا به دلیل واردات گران قیمتی و تفاوت نرخ ارز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

لباس‌های محلی نیز گران است: قیمت متوسط برای یک مورد کوچک (کلاه یا دستکش)از ۵۰۰ روبل شروع می‌شود، برای شلوار، ژاکت، یا تی‌شرت از ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ روبل و از ۵۰۰۰ تا ۷۰۰۰ روبل برای البسه گرم است.

کارت‌های اعتباری در فروشگاه‌های بزرگ پذیرفته می‌شوند، اما در فروشگاه‌های کوچک خصوصی احتمالا فقط پول نقد پرداخت می‌کنید.

 

 

خرید خوراکی های خوشمزه روسیه

تقریبا هر منطقه روسی غذای محلی مخصوص خود را دارد که قطعا ارزش امتحان کردن را دارد. شکلات‌های روسی و شیرینی روسی ممکن است شیرین به نظر برسد اما بسیاری از مردم همیشه عاشق آن‌ها هستند. شما قطعا باید شکلات تیره را با آجیل و خرس‌ها در یک شکلات جنگلی امتحان کنید. بعد از تست و خرید شکلات روسی حتما پاستیل روسی را نیز امتحان نمایید بدون شک تعداد زیادی از پاستیل روسی برای خود می خرید.

محصولات نانوایی. محصولات نانوایی روسیه جز جایگزین ناپذیر زمان چای سنتی هستند. Puffs از خمیر ویژه، شیرینی‌ها (بلغور جو دو سر و یا گندم)، و cracknels – همه این کالاها ارزان هستند، اما از ته دل و خوش‌مزه. هزینه Puffs از ۳۰ روبل به ازای هر مورد، در هر گروه ۵۰ روبل است و cracknels از ۷۰ روبل به هر گروه رسیده‌است.

خاویار سیاه. نماد تجمل روسیه در مغازه‌ها و بازارها فروخته می‌شود. بهتر است خرید کردن از یک مغازه به عنوان شانس خرید محصولات تقلبی در آنجا کم‌تر باشد. قیمت خاویار به راستی از ۳۰۰۰ تا ۷۰۰۰ روبل در هر بشکه بسیار بالا است. شما باید به خاطر داشته باشید که صادرات بیش از ۲۰۰ گرم خاویار خاویار از روسیه ممنوع است و باید رسید خود را از فروشگاه به عنوان گمرک نگه دارید.

نوشیدنی‌های الکلی ، ودکا و یا شراب در ین کشور آزاد می باشد و به راحتی و با بهترین قیمت می توانید بهترین نوشیدنی های الکلی را از فروشگاه های روسیه تهیه نمایید.

مقاله ی ارائه برای دوسداران خرید بسیار مناسب می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *