داستان سفر یک امریکایی به استانبول

داستان سفر یک امریکایی به استانبول

داستان سفر یک امریکایی به استانبول 1

برای اطلاع از تور ترکیه در سایت فیکس تراولز کلیک کنید.

داستان سفر یک امریکایی به استانبول از زبان خودش

در این مقاله در مورد داستان سفر یک امریکایی به استانبول که در مصاحبه با وی انجام شده است برایتان صحبت خواهیم کرد

امیدواریم که لذت ببرید . در ادامه با ما باشید

استانبول یک شهر جذاب است که با لایه ای از تاریخ، فرهنگ و غذای باور نکردنی پر شده است.

در این راهنمای سفر استانبول برای دوستداران غذا، اطلاعات مفید برای بازدید خود را از جمله :

1- جایی که باید بمانید

2- چه جاذبه هایی برای دیدار پیدا کنید

و مهمتر از همه،

3- برخی از خوشمزه ترین غذاهای ترکی که نمی خواهید از دست بدهید، پیدا کنید.

خوب، بیایید از این راهنمای سفر استانبول شروع کنیم!

توجه: شما می توانید تمام راهنماهای غذای شهرستان من اینجا را ببینید .

 برای غذای شگفت انگیز ترکیه آماده شوید!

درباره این راهنمای مسافرت با تور استانبول

استانبول یک شهر است که من شخصا می خواستم از آنجایی که یادگیری درباره قسطنطنیه در کلاس مدرن غرب در کلاس نهم را دیدم از آن بازدید کنم.

16 سال بعد، من در نهایت فرصتی برای اولین بار دیدم.

در داستان سفر یک امریکایی به استانبول و در توصیف وی از این شهر که این چنین میگوید :

این واقعا یک شهر شگفت انگیز است

1- پر از زندگی پر جنب و جوش

2- مردم فوق العاده سخاوتمندانه و مهمان نواز

3- تاریخ ذهنی و فرهنگ غنی و ترکیبی از غذای ترکیه است که شادی و شادی شما را بیشتر می کند.

 

کباب در استانبول
کباب در استانبول
 تصویر با خدمه از Kral Kokoreç

در روز چهارم این سفر به استانبول همسرم و من در اتاق هتل ما بیدار شدیم چون کل هتل مثل یک زمین لرزه تکان خورد.

من اخبار را بر روی گوشیم گذاشتم و همه چیزهایی که به یاد دارم، پرچم ترکیه در صفحه اول CNN و در نیمه خواب من است.

این 16 جولای 2016 بود و یک کودتای تلاشی در ترکیه انجام شد که بعدها تبدیل به یک کودتای شکست خورده شد.

همسر من و من از اینکه ایمان داشته باشیم

برای مکان مهمی برای اقامت در طول زمان ما در استانبول و حمایت از بسیاری از مردم شگفت انگیز ترکیه، سپاسگزاریم.

کودتا

اگرچه ما در کودتا در استانبول بودیم، اما نظر من در مورد اینکه چگونه استانبول باور نکردنی نیست، تغییر نمی کند.

روز بعد از کودتا، همسرم و من یک روز به یاد ماندنی از غذا خوردن و دیدار از صاحبان رستوران در کل سفر رفتم

(هنوز اشاره کردم که مردم ترکیه بعضی از مهمان نوازان و سخاوتمندترین مردم در جهان؟)

من این راهنمای سفر استانبول را نوشتم تا به شما راهنمایی در مورد :

1- مکان اقامت

2- کارهای انجام شده 

3- برخی از غذاهای باور نکردنی که من در سفر خود به استانبول سعی کردم، ارائه کنم.

با وجود شرایطی که طی بازدید من رخ داد

استانبول یکی از بزرگترین شهرهای جهان است.

ورود و خروج استانبول

اگر شما به استانبول پرواز می کنید، به احتمال زیاد در فرودگاه استانبول آتاتورک ، یک فرودگاه بزرگ و مدرن با امنیت شدید قرار خواهید گرفت.

این فرودگاه در حدود 24 کیلومتری غرب مرکز استانبول واقع شده است. با ترافیک می توانید تا 1 ساعت به مرکز استانبول برسید اما بدون ترافیک حدود 30 دقیقه به طول می انجامد.

در صورت اشاره به این موضوع، اگر شما در هواپیمایی ترکیه پرواز می کنید و می توانید از سالن های هواپیمایی ترکیه در فرودگاه لذت ببرید، بسیار عالی است – غذای شگفت انگیز وجود دارد!

خوب، پس از ادامه مهاجرت و گرفتن چمدان خود، می توانید در خارج از فرودگاه استانبول آتاتورک راه بروید و روش حمل و نقل خود را برای رسیدن به جایی که باید بروید انتخاب کنید.

ویزای آنلاین (ترکیه ویزای الکترونیکی)

کسانی که از اروپا هستند می توانند بدون ویزا وارد ترکیه شوند، اما برای اکثر افراد دیگر، شما برای ورود به ترکیه نیاز به ویزا دارید.

با این حال، برخی از استثنا های تصادفی نیز وجود دارد، مانند همسرم که از تایلند است و وی برای بازدید از ترکیه نیازی به ویزا ندارد. بنابراین مطمئن شوید که تحقیقات خود را برای موارد مورد نیاز برای سفر به ترکیه انجام می دهید.

خبرهای خوب این است که شما می توانید برای دریافت یک ویزا در ترکیه قبل از اینکه وارد می شوید، برای کسانی که به ویزای ترکیه نیاز دارند (من یک پاسپورت ایالات متحده را داشته باشم) و بدون هیچ زحمتی رایگان و آسان است. شما می توانید چک کنید که آیا شما برای ویزای آنلاین در اینجا زمان کافی دارید .

برای درخواست ویزای الکترونیکی، ابتدا به وب سایت رسمی ویزای ترکیه بروید . اطمینان حاصل کنید که گذرنامه شما بیش از 6 ماه اعتبار دارد، اطلاعات خود را در مورد درخواست خود پر کنید، هزینه 20 دلار را پرداخت کنید (اما می توانید به نوع ویزای توریستی مورد نیاز بستگی داشته باشید) و شما می توانید تقریبا بلافاصله ویسای ترکیه را دانلود کنید. چاپ آن را خاموش و آماده آن زمانی که شما در استانبول فرود می آیند.

من با ویزای ترکیه هیچ مشکلی نداشتم و به سرعت پس از فرود مهاجرت کردم.

گرفتن از فرودگاه به شهر

اتوبوس حوباز

همسرم و من در ساعت 5:30 صبح صبح به استانبول رسیدیم و از آنجایی که ما در عجله نبودیم، فکر کردم که یک ایده عالی است که اتوبوس را به میدان Taksim بروید که یک پیاده روی کوتاه از هتل است ما در آنجا ماندیم

همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که در خارج از ترمینال ورودی راه بروید و کمی به سمت راست و در طول سری اول خطوط، برخی از ایستگاه های اتوبوس را ببینید.

من Havabus (یا Havataş) را گرفتم، و هزینه آن 11 TL (3.73 دلار) برای هر نفر است. بدون نیاز به خرید بلیط خود را پیش از زمان، فقط در اتوبوس، و پرداخت در اتوبوس. مسیر اتوبوس از استانبول آتاتورک تا تکسیم اسکایور می رود و ایستگاه پایانی به سمت Point Hotel Taksim است.

تاکسی خصوصی

هنگامی که ما از استانبول ترک کردیم، چون زمان زیادی نداشتیم، تصمیم گرفتیم تاکسی خصوصی را از هتل به فرودگاه بگیریم. گرفتن یک تاکسی استانبول بسیار ساده است و تاکسی باید همیشه از متر استفاده کند. از تاکسیم تا فرودگاه استانبول آتاتورک، سوار تاکسی دقیقا 57 تن بود که من فکر کردم بسیار منطقی بود.

من فکر می کنم با توجه به مسیر و ترافیک، از 60 تا 80 تله برای سفر به شما هزینه می شود.

شما باید روش حمل و نقل خود را بسته به اینکه چه موقع وارد یا ترک استانبول را انتخاب کرده اید، و همچنین در مورد منطقه ای که در آن شهر هستید و یا نیاز دارید، انتخاب کنید.

 بهترین مکان برای اقامت در استانبول

  کجا اقامت  داشته باشیم در استانبول؟

درست مثل بانکوک ، استانبول یک شهر است که تقریبا در مورد انواع و اقسام محل اقامت قابل تصور است و در مقیاس بسیار زیاد قرار دارد. بسیاری از مارک های اصلی هتل های جهان در استانبول حضور دارند، اما همچنین گزینه های اقامتی برای مهمان خانه های خانواده نیز وجود دارد.

همانطور که در تمام راهنماهای سفر من ذکر شده است، مکان و انتظار بسیار مهم است هنگامی که شما سفر و به دنبال اقامت، به همین دلیل من دوست دارم به شما برخی از مناطق خوب استانبول به ماندن و آنچه که آنها باید ارائه دهد.

در اینجا برخی از مناطق و هتل ها را در نظر می گیریم:

1. سولتانانت

Sulthanamet محله ای در ناحیه فاطیه استانبول است که بخش بسیار قدیمی استانبول است و به برخی از جاذبه های مشهور استانبول مانند مسجد آبی و حاجی سوفیا منزل است. اگر چه این یک منطقه گردشگری بزرگ است، اما محل شگفت انگیزی برای اقامت است زیرا شما با نکات باور نکردنی تاریخ و بسیاری از رستوران ها و گزینه های خرید در اطراف آن قرار دارد.

مکان های خوبی برای اقامت در Sulthanamet وجود دارد مانند هتل آرکادیا آبی یا خانه مهماندار Marmara .

2. میدان تاکسیم / بیگیلو

یکی از مهمترین و مهمترین نقاط استانبول مدرن، میدان توکسیم (و در این زمینه من نیز شامل عثیکال و بیهوگلو). درست در قلب شهر، با خرید و رستوران در منطقه بسیار. این منطقه فوق العاده مرکزی استانبول است که در آن شما می توانید در تمام مناظر و صداهای استانبول خیس کنید.

شما هتل های بالا پایان مانند The Ritz-Carlton و InterContinental ، و همچنین هتل های اوسط محدوده پیدا کنید.

3. Beşiktaş

یکی از مناطق من عاشق زمانی بود که همسرم و من در حال سفر به استانبول بودند تا این راهنمای سفر استانبول را بسازند و فیلم Beşiktaş است. این ناحیه است که دور از میدان تاکسیم نیست، اما بیشتر از یک محله محلی محسوب می شود و برخی غذاهای فوق العاده خوب ترکیه.

برخی از هتل های لوکس در Beşiktaş مانند چهار فصل در بسفروس وجود دارد ، اما همچنین برخی از مکان های دوستانه تر مانند هتل Sunrise Istanbul .

بسیاری از مناطق دیگر استانبول نیز وجود دارد و بسیاری از مناطق فوق العاده وجود دارد اگر می خواهید کمی بیشتر از مرکز شهر باشد. اما این سه ناحیه، مکان های مرکزی برای حمل و نقل مناسب و دسترسی به جاذبه های استانبول، خرید و غذا هستند.

من کجا بودم؟ همسر من و من در The Ritz-Carlton Istanbul باقی مانده است. این هتل در یک مکان فوق العاده در نزدیکی میدان تکسیم قرار گرفته است، ما دیدنی شگفت انگیز از بسفر را از اتاق ما دیدیم، و این سرویس عالی بود که از ریتز انتظار داشتید.

اگر به دنبال اقامت لوکس در استانبول هستید، The Rtiz-Carlton فوق العاده بود.

توجه : لینک ها به هتل ها لینک های وابسته هستند، به این معنی که اگر شما رزرو، بدون هزینه اضافی برای شما، من یک کمیسیون دریافت خواهید کرد. این به من کمک خواهد کرد تا همچنان به نوشتن راهنماهای غذای مسافرتی مانند این بنویسیم. از شما برای پیشبرد حمایتتان سپاسگزاریم.

مطالب بیشتر در مورد  مسجد زیرک شهر استانبول

برخی از ابزارهایی که استفاده میکنم

برای غذاهای فوق العاده خوشمزه ترکیه آماده شوید!

غذای ترکیه در استانبول

در حال حاضر ما آماده هستیم که چیزهای بسیار خوبی بدست آوریم: غذا.

استانبول یکی از قدیمی ترین شهرهای جهان است که با تاریخ و فرهنگ غذایی پر از غذاهای پرطرفدار هیجان آور است. من فکر می کنم (و من فکر می کنم شما هم همین کار را می کنید) بهترین دلیل برای بازدید از استانبول برای غذا است و البته این راهنمای استانبول برای دوستداران غذا است.

این نشریه توسط وزارت امور خارجه جمهوری ترکیه درباره داستان غذای ترکیه بسیار جالب و آگاهانه یافت شده است.

هنگامی که در مورد غذاهای ترکیه در استانبول فکر می کنید، تعدادی از چیزهایی که باید مورد توجه قرار گیرند وجود دارد:

اطلاعات دیگر

  • تاریخ و امپراطوریاستانبول یکی از مهمترین و تأثیرگذارترین شهرهای تاریخ جهان بوده است که در امتداد امپراتوری عثمانی قرار دارد که صدها سال آن را پرورش داده است. این تاریخ و حکومت، درهای آشپزی سلطنتی سلطنتی را برای توسعه و پیشرفت باز کرد.
  • مواد طبیعی – ترکیه به طور طبیعی با توجه به تنوع وسیع اقلیم و محیط، با انواع متنوعی از مواد طبیعی عرضه شده است. گیاهان، ادویه جات و غذاهای دریایی و حیوانات در ترکیه رشد می کنند و فراوانی منابع طبیعی به توسعه غذاهای ترکی کمک می کند.
  • موقعیت جغرافیایی – در نهایت، با توجه به موقعیت جغرافیایی، به عنوان پل بین آسیا و اروپا و ارتباط با خاورمیانه، ترکیه برای قرن ها، مرکز تجارت جهانی بوده است. عناصر و طعم های مختلف از سراسر جهان به غذاهای ترکی تبدیل شده اند.

اینها تنها چند فاکتور بسیار هستند که در توسعه غذای ترکیه و برخی از سرنخ هایی که چرا بسیاری از غذاها به طوری فوق العاده خوشمزه هستند که شما در اسرع وقت شروع به غذا خوردن در استانبول پیدا می کنید، کمک کرده اید!

به زودی، من یک پست کامل وبلاگ در مورد بهترین غذای ترکی برای خوردن می گذارم. برای این که باشید

 صبحانه ترکی در رستوران Lades Menemen

رستورانهای استانبول

در آنجا در استانبول تعداد زیادی از رستوران ها وجود دارد که می توانید آنها را بخورید. در اینجا برخی از بهترین رستورانهای استانبول است که من در طی سفر خود امتحان کردم.

متاسفانه به دلیل زمان و شرایط من نمی توانم تمام رستوران های استانبول را که در لیست من داشتم، امتحان کنم، اما این بسیار خوب است.

و من فقط در حال فکر کردن درباره غذای ترکی در هنگام نوشتن این آبی است …

رستوران ها:

Lades Menemen Restaurant (صبحانه) – واقع در خیابان Istiklal است، Lades یک رستوران صبحانه ترکی است که به خوبی برای خدمت menmen، که یک ظرف تخم مرغ ترکی است، شناخته شده است. من دستور دادم مردگان سوسیس ترکیه و این باور نکردنی خوشمزه بود.

آدرس : کتیپ Çelebi Mahallesi، İstiklal Caddesi، Sadri Alışık Sokak، No 11، Beyoğlu، İstanbul؛ ساعت باز : ساعت 6 صبح تا 11 بعدازظهر.

Çakmak Kahvaltı Salonu (صبحانه) – با تشکر از FoodieHub برای این پیشنهاد صبحانه ترکی در بشیکاست. همراه با گسترش کامل پنیر، زیتون، کیماک و نان، من دستور دادم که تخم مرغ با گوشت گاو منجمد در چربی خود پخته شود. این دیوانه خوب بود، به خصوص با نان و تمام ظروف صبحانه ترکیه در این راهنمای سفر استانبول، این یکی از مکان های مورد علاقه من برای صبحانه بود.

آدرس : Sinanpaşa Mh.، Çelebioğlu Sk. No: 8، 34353 Beşiktaş / İstanbul، Turkey؛ ساعات باز : ساعت 7 صبح تا 7 بعدازظهر.

 شگفت انگیز ششلیک کعبه کباب Şehzade Cağ Kebap

Şehzade Cağ Kebap (kebab) – Cağ Kebap نوعی کباب از ترکیه شرقی است که بر روی تفلهای افقی پخته شده است (برخلاف تفاله عمودی معمولی)، و اگر غذا را دوست دارید، چیزی نیست که بخواهید در استانبول از دست ندهید.

آدرس : آنکارا کاد. HocaPaşa Sok. No: 4، 34110 İstanbul، Turkey؛ ساعتهای باز : روزهای دوشنبه تا شنبه (ساعت یکشنبه) ساعت 10 صبح تا 9:30 بعدازظهر است.

Tarihi Karadeniz Döner (doner kebab) – Tuba از استانبول غذا می گوید این بهترین کباب دونر در استانبول است و پس از غذا در آنجا من هیچ نظری ندارم. علاوه بر اینکه رول گوشتی زرق و برق دار ترین گوشت شما احتمالا در زندگی شما وجود دارد، طعم و مزه گوشت به طرز محسوسی و آبدار در همان زمان بود.

شما می توانید یک ساندویچ دونر دریافت کنید، یا می توانید بزرگتر بشوید و یک صفحه از گوشت دندر حک شده با نان در طرفین دریافت کنید.

آدرس : Sinanpaşa Mahallesi، Mumcu Bakkal Sokak، No 6، Beşiktaş، İstanbul؛ ساعات باز : ساعت 10:30 صبح تا 6 بعد از ظهر روزانه.

کوفت ساندویچ استال (کباب) – اولین وعده غذایی که من در این راهنمای سفر استانبول داشتم، این کمپینگ غذای کوچک کوفت ، درست در پشت هتل ریتز کارلتون و ودافون آرنا بود. خدمات دوستانه همراه با کیک پنیر گوشتی کافت تازه کباب شده، همه پر شده با نان با ادویه جات ترشی جات کاملا حساس بود.

من کاملا در مورد آدرس یا ساعتهای باز مطمئن نیستم، اما در پشت ودافون آرنا و فقط یک راهپیمایی کوتاه از The Ritz-Carlton، برای ناهار باز است.

Kral Kokoreç (روده بره) :

یکی از غذاهای ترکیه که بیشترین تلاش من برای تلاش در استانبول را داشت، کورور است که تعدادی از اندامها با روده نوزاد بره (در این مورد) و برشته شده است. در Kral Kokoreç، شما می توانید kokoreç خود را در یک ساندویچ، و یا در یک صفحه جانبی با نان برای گزینه بزرگتر سفارش دهید. من آن را دوست داشتم، ارگان ها طعم کمی تلخ و تند داشتند، در حالی که ترد و چرب بودند.

همچنین یک صفحه ای از مومی ملایم وجود دارد که هنگام غذا خوردن در Kral Kokoreç غذا بخورید و ارزش آنها نیز ارزش دارد. آدرس : Hobyar، Büyük Postane Cd. شماره: 50، 34112 Fatih / İstanbul؛ ساعات باز : ساعت 9 صبح تا 9 بعد از ظهر روزانه.

رستوران Zübeyir Ocakbaşı

 بره گوسفند بر روی کوره در رستوران Zübeyir Ocakbaşı

رستوران Zübeyir Ocakbaşı (گوشت قرمز ) – هنگامی که دوست من دیوید به من دستور داد که در Zübeyir Ocakbaşı غذا بخورم برای تغذیه کباب و گوشت کبابی که در استانبول زندگی می کنند، توصیه های من را به آرامی انجام نمی دادم (می دانستم که درست است).

اول از همه، یک ocakbaşı نوعی از کوره داخلی داخلی ترکیه با یک دودکش فلزی بزرگ است. واژه ها نمی توانند توضیح دهند که کباب بره فوق العاده شگفت انگیز است – نرم و ملایم، شور و چاشنی بود و به معنای واقعی کلمه در زبان من ذوب شد. من قصد دارم تا قبل از اینکه حتی به گوشت بره بریزم جلوتر بروم. اما بله، وحشتناک است که از برش بره نیز بگذرد.

آدرس : Şehit Muhtar Mh. باکار اسک No 28 Beyoğlu / İstanbul، 34435؛ ساعتهای باز : 12 شب تا 12 شب نیمه شبانه روزی.

بالکان Lokantasi (غذای خانگی) :

من تا به حال هیچ سرنخی از آنچه که انتظار می رود زمانی که همسر من و من به بلوک Lokantasi به یک شام رفت. خط خارج از درون بود و من می توانستم ده ها غذای آماده آماده برای خدمت را ببینم. این سبک کافه تریا است و هیچ راهی وجود ندارد که بتوانم تمام نام غذاها را به شما بگویم، اما شما می توانید هر نوع غذای ترکی ترکیبی از غذاهای دریایی و غذاهای دریایی بخورید. یک رستوران فوق العاده در استانبول برای جشن گرفتن در بودجه.

آدرس : Cihannmu Mahallesi، Akmazçeşme Sokak، No 6، Beşiktaş، İstanbul؛ ساعتهای باز : ساعت 10 صبح تا 9:45 بعدازظهر.

خانه ماهی و گوشت (غذاهای دریایی) – این رستوران کوچک خانواده دارای جایگاه خوبی برای خوردن ماهی و ماهی کبابی است که در Beyoğlu، در نزدیکی خیابان Istiklal و میدان تاکسیم واقع شده است. من دستور دادم که بره دریای کبابی، که تازه، ساده و کاملا شسته بود، به طوری که روغن و مرطوب بود. آدرس : Cihangir Mahallesi، Sıraselviler Caddesi، Soğancı Sokak، No 8 / D، Beyoğlu، Istanbul؛ ساعتهای باز : 12 شب تا 12 شب نیمه شبانه روزی.

Balıkçı Lokantası

 ماهی قزل آلا دریای سیاه در Balıkçı Lokantası

Balıkçı Lokantası Restaurant (غذاهای دریایی) – Balıkçı Lokantası یکی از موارد مورد علاقه من است. از تمام رستورانهایی که در این راهنمای سفر استانبول قرار گرفتم، برای دوستی، از مسیر مسیر مورد ضرب و شتم، و برای ماهی قزل آلا مشکی دریایی آنها.

همراه با یک صفحه برجسته از حمص کبابی (anchovies)، برای من عجیب و غریب بود این ظرف رس از ماهی قزل آلا سیاه با پیاز و ادویه جات ترشی جات، که در آن من فکر می کنم روغن زیتون و کره بود. من هنوز رویای آن را دارم.

آدرس : Rıhtım Cad. Teyareci سامی اسک No: 20/1 Rasimpaşa Kadıköy، İstanbul؛ ساعات باز : 12 تا 12 بعد از ظهر روزانه.

Fıstık Kebap Lahmacun ( لامکون ) – Lahmacun غذای محبوب ترکی از یک خمیر است که در گسترش گوشتی نازک و پخته شده است. با تشکر از Backstreets آشپزی برای توصیه خود را به خوردن در Fıstık Kebap Lahmacun، یک رستوران دوست داشتنی در Ortaköy. کالماکون خوب بود، پیاز (یکی دیگر از گوشت پر از نان) عالی بود، و بشقاب مخصوص Fıstık Kebap شگفت انگیز بود.

آدرس : مسجدیه مهسالسی، بویچشکرچی سوکاک، شماره 4 / A، بشیکاش، استانبول؛ ساعتهای باز : ساعت 11 صبح تا 11 بعدازظهر.

Balık Ekmek در Eminönü (ساندویچ ماهی) :

واقع در اسکله Eminönü، یکی از معروف ترین غذاهای غذا برای غذا خوردن استانبول، بالیکککم، ساندویچ ماهی خال مخلوط شده است. مجموعه ای از قایق هایی وجود دارد که در آن غذا ها غذاهای دریایی را تشکیل می دهند.

شما می توانید یک اسکله در یکی از قایق ها را ببرید و یک ساندویچ ماهی بزرگ را برای یک وعده غذایی یا میان وعده فوق العاده سفارش دهید.

Mandabatmaz (قهوه ترکیه) – از زمان بازدید از اردن و نوشیدن حدود 8 فنجان قهوه ترکیه در روز، من کمی با آن وسواس بوده ام.

Mandabatmaz، یک کافی نت ترکیه از خیابان ايستکلال، در خدمت عالی قهوه ترک، پر از طعم شکلاتی و هل خوک است. اگر شما در خیابان Istiklal خریداری می کنید، این یک کافه است که می خواهید اطمینان حاصل کنید که از دست ندهید.

مطالب بیشتر در مورد  قبرهودپیامبر

آدرس : İstiklal Cad./olivia Geçidi 1 / A، Beyoğlu / Istanbul – اروپا، ترکیه؛ ساعات باز : 9:30 صبح تا 12 شبانه روز.

برای این بخش مواد غذایی ترکیه در این راهنمای سفر استانبول، من می خواهم از شما متشکرم از همه کسانی که توصیه های رستوران های مورد علاقه من را به من دادند.

همچنین، برای ادامه تحقیقات غذایی استانبول، از این وبلاگ های فوق العاده بازدید کنید:

  • استانبول غذا – Tuba دوست من است و او در مورد مواد غذایی ترکیه پرشور است. او همچنین تورهای غذایی می دهد.
  • Backstreets آشپزی – محتوای بزرگ در مورد مواد غذایی معتبر محلی.
  • من همچنین از سایت هایی مانند Zomato و Foursquare برای توصیه های غذایی در استانبول استفاده کردم.

به زودی در وبلاگ، پست کامل درباره غذای ترکیه را که بیشتر به عمق غذاهای شخصی می آید، بررسی کنید.

چیزهایی که در استانبول انجام می شود

چیزهایی که در استانبول انجام می شود

هزاران سال از شهر بیزانس به قسطنطنیه تا استانبول، مرکز تمدن و امپراتوری بوده است.

تاریخ دین، معماری و هنر، برخی از چیزهایی است که استانبول را به عنوان یک شهر جذاب به شمار می آورند.

در حالی که من فرصت دیدار و دیدنی ترین جاذبه های استانبول را در این راهنمای مسافرت استانبول داشتم، چندین جاذبه ی مورد ضرب و شتم وجود داشت که من می خواستم دیدار کنم، اما به دلیل شرایط من توانستم آنجا.

اما در اینجا چند چیز در استانبول انجام می دهیم و به عنوان گردشگری بعضی از این مکان ها، آنها واقعا جذاب هستند که به صورت شخصی بازدید کنند.

نمایشگاه موزه استانبول

برای اجتناب از انتظار در خطوط برای خرید بلیط، و صرفه جویی در کمی از پول، من گذرگاه موزیم استانبول را برای 85 TL (28.47 دلار) به ازای هر نفر خریدم. گذر اجازه ورود به موزه های بسیاری را می دهد، اما نه همه آنها (لیست را در اینجا ببینید ).

برای اندازه گشت و گذار در این راهنمای سفر استانبول، من مطمئن هستم که من واقعا با خرید کارت بسیار پول را ذخیره کردم، اما از برخی خطوط مطمئن مطمئن بودم. اگر روز چند روز در استانبول چندین موزه دیگر داشتم، آن را نیز ارزشمندتر از آن بودم. بنابراین برای شما مهم است که آیا می خواهید آن را خریداری کنید یا نه.

مسجد آبی در استانبول

جاذبه های استانبول

حجب سوفیا :

در حال حاضر موزه، اما قبلا مسجد و حتی قبل از آن کلیسا، حجاب سوفیا یکی از معروف ترین جاذبه های استانبول و نشانه های شهر است. ساختار غول پیکر، مناره و گنبد فوق العاده است که از خارج دیده می شود و در داخل نیز به همان اندازه جذاب است. من از عرشه های بالایی برای دید بالا از داخل و موزاییک های اصلی لذت بردم.

اطلاعات بازدید : قیمت بلیط – 40 TL؛ ساعت باز – 9 صبح تا 7 بعد از ظهر از 15 الی 25 اکتبر و 9 صبح تا 5 بعد از ظهر از 25 اکتبر تا 15 آوریل روزانه؛ مسیرها – Hagia Sofia در Sulthanamet است، شما می توانید با تراموا یا پای پیاده شوید.

مسجد سلطان احمد ( مسجد آبی) :

فقط یک پیاده روی کوتاه از حجاب سوفیا، مسجد سلطان احمد است که اغلب به عنوان مسجد آبی برای کاشی های آبی مورد استفاده در ساخت و ساز داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. این مسجد بین سالهای 1609 و 1616 ساخته شده است و شامل یک سیستم پیچیده گنبد و مناره است. سالن نماز داخلی با فرش قرمز، لوسترهای باستانی و موزاییک و کاشی تزئین شده است.

اطلاعات بازدید : قیمت بلیط – رایگان؛ ساعتهای باز – برای غیر مسلمانان در طول 5 بار نماز روزانه در حدود 90 دقیقه در هر زمان نماز بسته شده است، پس از هر بار نماز در روز، حدود 30 دقیقه باز می شود؛ دستورالعمل – تراموا Sulthanamet؛ همچنین اطمینان حاصل کنید که لباس مناسب دارید، اگرچه لباس هایی برای قرض گرفتن دارند.

قصر Topkapi :

تکمیل سه مورد از جاذبه های محبوب ترین در این راهنمای سفر استانبول، قصر Topkapi درست در همان منطقه است. در حال حاضر یک میراث جهانی یونسکو، کاخ توپکاپی یک کاخ سلطان سابق عثمانی است که از درختان، باغ ها، گالری ها و یکی از برجسته ها – حرم امپریالیستی است .

اطلاعات بازدید : قیمت بلیط – 40 TL؛ ساعتهای باز – ساعت 9 صبح تا 6:45 بعد از ظهر از 15 آوریل تا 30 اکتبر و 9 صبح تا 4 بعد از ظهر از 30 اکتبر تا 15 آوریل (در تمام روزهای سه شنبه بسته می شود)؛ دستورالعمل – تراموا Sulthanamet.

Cistern Basilica – باز هم در سولتانامت قدیمی، در سرتاسر خیابان حقیقت سوفیا، همسرم و من تصمیم گرفتیم از مخزن باسیلیکا، یکی از بسیاری از مخازن زیرزمینی در استانبول بازدید کنیم. پس از پرداخت هزینه ورودی، می توانید در مورد مخزن تاریک و شبح وار با ستون ها و آب پرش کنید و مجسمه های مرموز مدوزا را از دست ندهید.

اطلاعات بازدید : قیمت بلیط – 20 TL (6.80 دلار)؛ ساعات باز – 9 صبح تا 6:30 بعدازظهر در تابستان و 9 صبح تا 5:30 بعدازظهر در زمستان روزانه؛ دستورالعمل – تراموا Sulthanamet.

مسجد سلیمانیه :

شبیه به مسجد آبی است که گردشگران آن را کمتر بازدید کرده اند و به همان اندازه به خط افق استانبول مشهور است که مسجد سلیمانیه، یکی دیگر از شاهکارهای عثمانی است. همراه با ورود به مسجد، می توانید از منظره های شگفت انگیز از شاخ طلایی و بوفوروس از باغ ها لذت ببرید.

من قبل از رفتن به بازار بزرگ به مسجد Süleymaniye مراجعه کردم چون آنها در همان منطقه عمومی هستند.

اطلاعات بازدید : قیمت بلیط – رایگان؛ ساعتهای باز – در طول پنج روز نماز روزانه (که روزانه تغییر می کنند) برای غیرمسلمانان بسته شده است. جهت – من فکر می کنم ساده ترین راه برای رسیدن به اینجا است با راه رفتن از Eminönü.

راهنمای مسافرت استانبول – خیابان ايستکلال

خیابان Istiklal و میدان تاکسیم 

یک خیابان خرید عابر پیاده، خیابان Istiklal محل خوبی برای خرید و تماشای مردم است. یک تراموای تاریخی نیز وجود دارد که شما می توانید در صورت تمایل، و رستوران ها و کافه های بی شماری در کنار Istiklal و در کنار خطوط و خیابان ها وجود دارد. میدان تکسیم، فضای باز غول پیکر و مرکز استانبول مدرن نیز ارزش دیدن آن را نیز دارد.

اطلاعات بازدید : ساعت باز – حدود ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر یا 9 بعدازظهر؛ دستورالعمل – مترو به میدان تاکسیم یا راه رفتن آنجا.

برج گالاتا – نشستن در بالای تپه Beyoğlu، این برج نه طبقه برج صهیونیستی در استانبول برای صدها سال باقی مانده است. در حال حاضر باز به عنوان یک برج مشاهیر و همچنین یک رستوران و کافه وجود دارد.

من به سمت بالا رفتم و دیدگاه های شگفت انگیزی 360 درجه ای از استانبول داشتم. صبح که صبح زود رفتم همانطور که باز شدند و حدود 5 نفر از ما آنجا بودند.

اطلاعات بازدید : قیمت بلیط – 25 TL (8.40 دلار) ؛ ساعتهای باز – روزهای 9 صبح تا 8:30 بعدازظهر؛ جهت – این در مورد یک پیاده روی 15 دقیقه ای از Karaköy و یا از خیابان Istiklal است.

پل گالااااا این نیز یک نقطه ماهیگیری مورد علاقه است، و شما می توانید یک balik ekmek خوشمزه (ساندویچ ماهی) در هر دو طرف پل.

احساس بیش از حد  در بازار ادویه

بازار ادویه / بازار مصر :

برای دوستداران غذا مانند شما و من، بازار ادویه استانبول، همچنین به عنوان بازار مصر شناخته می شود، مکانی است که شما نمی خواهید از دست بدهد. واقع در Eminönü، یک بخش تحت پوشش داخلی وجود دارد، اما بخش در فضای باز است که من واقعا دوست داشت، بسته بندی شده با شکل مخروطی از ادویه جات رنگارنگ، میوه ها، سبزیجات، میوه خشک شده و آجیل. این یک مصرف بیش از حد مواد ترکی و تجارت مواد غذایی در جهان است.

اگر می توانستم یک چیز را از این راهنمای سفر استانبول برای انجام (به غیر از خوردن غذا) انتخاب کنم، این خواهد بود که بازار طعمه را بررسی کند.

اطلاعات بازدید : ساعت باز – ساعت 8 صبح تا 7:30 بعد از ظهر روز دوشنبه تا جمعه (بسته شنبه و یکشنبه)؛ دستورالعمل – تراموا به Eminönü یا راه رفتن.

بازار بزرگ :

نه تنها یکی از قدیمی ترین بازارهای داخلی در استانبول، بلکه یکی از قدیمی ترین در جهان، این مرکز خرید داخلی است نه فقط بهشت ​​خرید، بلکه یک موزه در همان زمان است. من یک خریدار بزرگ نیستم، اما دوست داشتم در خطوط باریک بازار بزرگ از بین برود، همه چیز را از فرش به طلا و جواهر، و به ویژه برای یک فنجان چای ترکیه نشستم.

اطلاعات بازدید : ساعت باز – 8:30 صبح تا 7 بعد از ظهر از دوشنبه تا شنبه (در روز یکشنبه بسته شده است)؛ دستورالعمل – تراموا به Eminönü یا راه رفتن.

بازار Kadıköy – من زمان کافی برای کشف سمت آسیایی استانبول تا آنجا که من دوست نداشتم. اما یک روز، ما قایق را به Kadıköy به قدم زدن در اطراف بازار. این یک بازار غذای عالی استانبول برای کشف است، من به شدت آن را توصیه می کنم. اطلاعات بازدید : ساعتهای باز – حدود ساعت 9 صبح تا 7 بعدازظهر (در روز یکشنبه بسته شده است)؛ دستورالعمل – فری به Kadıköy.

این ها برخی از مشهورترین چیزهایی است که در استانبول انجام می شود، اما بسیاری از چیزهای دیگر نیز برای انجام این کار وجود دارد. من از این سایت های تاریخی لذت بردم، اما بیشتر از همه، من فقط از بودن در استانبول لذت می بردم، در حالی که تجربه غذا و فرهنگ محلی داشتم.

حمل و نقل در استانبول – بوفوروس فری

حول محور  (حمل و نقل)

در استانبول انواع مختلفی از حمل و نقل عمومی وجود دارد که اکثر آنها به راحتی و بدون دردسر کار می کنند.

با این حال، اگر شما لذت بردن از راه رفتن، استانبول یک شهر فوق العاده برای کشف پا است. هنگام تحقیق در مورد رستوران ها و جاذبه های این راهنمای سفر استانبول، همسرم و من در اطراف توکسم، بیهوگلو، سلطانعمت و حتی بشیکستان در پای پیاده گشتیم.

مطالب بیشتر در مورد  هتل لارس پارک (Lares Park Hotel)

تراموا :

نه بسیار گسترده، اما مفید است اگر شما در جای مناسب، تراموا استانبول است. من آن را چند بار از Kabataş به Sulthanamet گرفته، و آن را آسان و سریع بود. شما می توانید یک بلیط واحد، و یا 3 سوار در یک زمان برای 10 TL (3.40 $) خرید.

اتوبوس :

اتوبوس های عمومی در استانبول یک فرم عمده حمل و نقل عمومی در استانبول هستند. من اعتراف می کنم تجربه زیادی در اتوبوس ندارم، اما دو بار در جاده های اصلی دوچرخه سواری کردم. شما معمولا می توانید مقصد که در آن اتوبوس در مسیر مسیر، و اگر شما در اینترنت بر روی گوشی خود را، شما می توانید مسیرهای اتوبوس در Google Maps را جستجو کنید. اتوبوس سوار من هزینه 2.5 TL (0.84 دلار) برای هر نفر بود.

تاکسی :

تاکسی های استانبول استانبول شایع هستند، به سختی موج می روند و درست مثل بسیاری از شهرهای بزرگ دیگر، گاهی اوقات گزارش هایی از راننده ها از مشتریان می گیرند. با این حال، به طور کلی، رانندگان تاکسی دوستانه هستند و برای استفاده بسیار راحت هستند.

راهنمایی های مشابه در سراسر جهان – گرفتن یک تاکسی در مقابل جاذبه گردشگری معروف، دانستن مسیر شما می خواهید بروید، مطمئن شوید که راننده از متر استفاده می کند.

در اینجا چند راهنمایی دیگر وجود دارد . شما برای یک سوار کوتاه و 20 تا 80 تله (6.69 دلار – 26.76 دلار) برای سوار شدن طولانی هزینه 10 تا 20 تریلیون دلار (3.34 تا 6.69 دلار) خواهد پرداخت. جزئیات بیشتر را در اینجا ببینید

Uber :

اگر با استفاده از این لینک ثبت نام کنید ، سوار رایگان خواهید شد. از آنجایی که در استانبول اینترنت قابل حمل داشتم، همسرم و من از اتر چند بار در استانبول استفاده می کردند. این راحت، قیمت خوب، اتومبیل هایی بود که ما اغلب مرسدس بنز بودیم، و تجربه های خوبی با اوبر در استانبول داشتم. سوار شدن از بازار بزرگ به هتل من در میدان تاکسیم هزینه 31 TL (10.36 دلار) است.

قایق :

قایق های کشتی در سراسر بسفر یکی از انواع اصلی حمل و نقل هستند. من سیستم قایق را به طور کامل تشخیص نمی دهم، زیرا فقط چند بار آن را گرفتم، اما شما اساسا فقط به اسکله می روید و قایق بعدی را به اسکله ای که می خواهید بروید (مسیرها و برنامه زمان بندی را بر روی سایت اینترنتی). شما برخی از دیدگاه های عالی دریافت کشتی در استانبول.

ایمنی هنگام بازدید از استانبول

آیا سفر  به استانبول ایمن است؟

تو ضیحات از زبان این شخص در داستان سفر یک امریکایی به استانبول

در اکثر راهنماهای مسافرتی شهر من معمولا به ایمنی نمی گویم.

با این حال، استانبول و ترکیه که اخیرا در خط مقدم اخبار جهان قرار دارند، فکر می کنم نظر من را در مورد “آیا سفر به استانبول ایمن است؟” – من نیز این سوال را برای بانکوک نیز در نظر گرفتم و بسیاری از اصول یکسان هستند.

در داستان سفر یک امریکایی به استانبول این شخص به چند نکته اشاره کرده است

چند چیز در نظر بگیرید:

هر چیزی می تواند در هر کجا اتفاق بیافتد :

اولین چیزی که من در مورد ایمنی و مسافرت به آن فکر می کنم این است که هر چیزی در دنیا می تواند رخ دهد. و هیچ مشاور ایمنی در جهان نمی تواند چیزی را پیش بینی کند.

رسانه ها اغلب از هم جدا می شوند :

رسانه ها اغلب شرایط بد را پوشش می دهند و باعث می شود که آنها احساس کنند که کل کشور یک منطقه جنگی است؛ هنگامی که در واقع، زندگی در شهر و محله ها اغلب ادامه دارد. رسانه چیزی است که باید از آن آگاهی داشته باشد، اما نه بر اساس قضاوت کامل خود.

ترس واقعی است :

هیچ شکی در مورد آن وجود ندارد، ترس واقعی است و باعث می شود شما و من هرگز کاری را انجام ندهید.

برای من، متوجه شدم که هر چیزی در هر کجا اتفاق می افتد، به من آرامش و الهام می بخشد تا از ترس غلبه کند و به آن برسد.

در این سفر خاص به استانبول، همسرم و من در طول کودتای انجام شده بودند. وقتی اولین بار این خبر را خواندیم، ترسیدیم.

اما مگر اینکه شما در حقیقت اشتباه در موقعیت واقعا اشتباه قرار داشته باشید .

(ما باید تصدیق کنیم، احتمال این است که برای هر کجا که هستیم)

خطر واقعی برای گردشگران یا غیرنظامیان وجود ندارد.

ما در طول کودتایی تلاش کردیم و روز بعد از کودتا یکی از روزهای غذای مورد علاقه مان از سفر ما به استانبول بود.

چیزهایی که من برای ایمنی در استانبول انجام دادم:

جاذبه های بازدید شده در اوج زمان – به طور تقریبی برای جلوگیری از جمعیت، و تا حدی برای ایمنی، همسرم و من سعی کردند تا در برخی از جاذبه های مشهور در استانبول در اوایل صبح یا قبل از جمعیت اصلی وارد شوند.

رفتن در شب – همسر من و من واقعا به شب عروسی در وهله اول نیستیم (ما معمولا تا ساعت 10 شب به طور مرتب در رختخواب هستیم)، اما اجتناب از زندگی شبانه راهی برای کاهش خطر ابتلا به چیزی بد است.

هشدار و استفاده از حس مشترک – حوادث و رویدادهای غیر قابل پیش بینی اتفاق می افتد، اما هشدار و استفاده از حس مشترک ممکن است از برخی کمک کند.

فکر نهایی :   من کارشناس ایمنی مسافرت نیستم و فکر نمی کنم پاسخ مشخصی برای آن وجود داشته باشد: “آیا سفر ایمن به استانبول ایمن است؟”

اما امیدوارم این کمی بینش فراهم شود. آنچه که من می توانم بگویم این است که در تجربه من، اکثریت قریب به اتفاق افراد در استانبول دوستانه، مهمان نواز و مایل به هر گونه کمک شما هستند.

زیبایی استانبول راهنمای سفر استانبول برای دوستداران غذا

اینترنت و تلفن همراه

در طول سفر من به استانبول یک دستگاه اینترنت بی سیم TEP خریداری کردم که هر روز با دسترسی نامحدود به اینترنت استفاده می شد. این کمک

بزرگی برای جستجوی اطلاعات و انجام تحقیقات در مورد کجا بود و چه چیزی برای این راهنمای سفر استانبول کمک کرد. شما می توانید یکی برای 9.95

دلار در روز اجاره کنید .

برای تلفن های همراه، Turkcell ، Vodafone و Avea همه محبوب هستند. اگر می خواهید یک سیم کارت را خریداری کنید، ساده ترین راه این است که

آن را در فرودگاه استانبول آتاتورک فرود آورید، به یکی از حامل های تلفن همراه بروید، گذرنامه خود را ثبت کنید، سپس سیم کارت و برنامه 3G خود را

دریافت کنید.

استانبول چقدر هزینه دارد؟

قیمت ها و هزینه ها از زبان این فرد در داستان سفر یک امریکایی به استانبول

در مقايسه با شهرهاي جنوب شرقی آسيا، استانبول گرانتر است، اما در مقايسه با شهرهای اروپا، استانبول ارزان است. بنابراین هزینه سفر

در استانبول جایی در وسط جاده است. اما مانند همه شهرهای بزرگ دنیا، بودجه بسیار با اهمیت است که شما انتخاب می کنید.

در این راهنمای سفر استانبول من نمونه ای از قیمت ها و هزینه هایی را که در طول سفرم صرف کردم را شامل می شود:

محل اقامت:

بودجه: 30 دلار – 80 دلار آمریکا در هر شب

هتل متوسطه: 80 دلار – 150 دلار در هر شب

پایان بالا – هر چیزی بیش از 150 دلار در هر شب

حمل و نقل:

تراموای استانبول:

3 سواری برای 10 TL (3.40 دلار)

سوار اتوبوس:

2.5 TL (0.84 دلار) در هر سواری

سوار تاکسی:

برای یک سواری کوتاه و 20 تا 80 ترابایت (6.69 دلار – 26.76 دلار) برای یک سواری طولانی حدود 10 تا 20 ترابایت ($ 3.34 – $ 6.69).

Uber:

قیمت های مشابه به یک تاکسی منظم

غذا:

سیمیته (نان سیورکلار) : 1 تن (0.33 دلار)

غذای خیابانی: 5 تا 10 تن (1.67 تا 3.35 دلار) برای هر نفر

صبحانه ترکی: 10 تا 20 تن (3.35 تا 3.70 دلار) برای هر نفر

رستوران محلی: 10 تا 30 تیله ($ 3.35 – $ 10.05) به ازای هر نفر

رستوران فوق العاده: 50 تا 100 تله (16.74 دلار – 33.49 دلار) به ازای هر نفر

قهوه ترک در کافه: 4 تا 6 تن (1.34 دلار – 2.01 دلار)

جام چای: 1 TL (0.33 دلار)

بطری بزرگ آب: 1.5 TL (0.50 دلار)

بودجه کلی:

  • بودجه: 30 دلار – 60 دلار برای هر فرد در روز
  • درسطح: 60 دلار – 120 دلار برای هر فرد در روز
  • پایان بالا: 120 تا 150 دلار (یا بیشتر) در هر فرد در روز

به طور کلی، استانبول برای پول بسیار ارزشمند است. شما می توانید در یک هتل زیبا برای قیمت نسبتا ماندگار باقی بمانید،

و اگر شما در رستوران های محلی بخورید، می توانید از غذای بسیار خوشمزه برای معاملات خوب لذت ببرید.

نقشه استانبول

من تمام رستوران ها و جاذبه های ذکر شده در این راهنمای سفر را در یک نقشه گنجانده ام.

(یا شما می توانید نقشه استانبول در گوگل را در اینجا ببینید )

فیلم های گردشگری استانبول داستان سفر یک امریکایی به استانبول

تمام جاذبه ها و غذاهایی که در این راهنمای مسافرت استانبول خوانده اید، در یک سری از فیلم های سفر من از سفر دور دنیا برای غذا، بخش استانبول پوشش داده شده است.

فیلم ها و این راهنمای واقعا با یکدیگر همراه می شوند.

فیلم هایی که بیشتر از تجربه و واقعیت را نشان می دهند، در حالی که این راهنمای جزئیات و اطلاعاتی را برای بازدید می دهد.

نتیجه:

استانبول یکی از آن شهرهاست که مهم نیست چقدر انتظارات شما بالا است.

این امر شما را فراتر از آنچه تصور می کنید تحت تاثیر قرار می دهد.

این یک شهر است که زمانی که آنجا هستید، آسان است که به طور کامل در مکان های تاریخی نفس گیر، دوستی مردم و فرهنگ و فراوانی غذای باور نکردنی خوشمزه ترکیه، مصرف کنید.

امیدوارم راهنمای سفر به استانبول برای دوستداران غذا به شما اطلاعات مفیدی در مورد جایی که باید بماند، چیزهایی که می خواهید انجام دهید،

و مواد غذایی است که شما نمی خواهید از دست بدهید.

منبع: http://migrationology.com/travel-guides/istanbul-turkey/

در ادامه به شما پیشنهاد می کنیم کلیسای آیزوفیا (سوفیا) را در سایت فیکس تراولز مطالعه کنید.

برترین مراکز خرید استانبول |راهنمای سفر به استانبول مطابق بودجه | گردشگری در استانبول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 5 =