هتل های 5 ستاره آنتالیا

هتل های 5 ستاره آنتالیا

هتل های 5 ستاره آنتالیا

هتل های 5 ستاره آنتالیا در مناطقی مثل بلک،کمر،سیده،لارا،کندو و آلانیا واقع شده اند ولی از میان اینها منطقه بلک (Belek) آنتالیا99%  از هتل ها 5 ستاره گران و لوکس انتالیا را شامل می شود و بطور کلی اقامتگاه ها در انتالیا آنقدر تعدد دارند که به سختی میتوان انتخاب کرد و مسلما نام بردن از همه آنها در این مطلب نمی گنجد.

هتل های 5 ستاره آنتالیا 1

برای اطلاع از تور ترکیه در سایت فیکس تراولز کلیک کنید.

تور آنتالیا  برای اطلاع شما درباره چند نمونه از بهترین هتل ها واقع در بهترین مناطق این شهر به اختصار توضیح می دهیم:

به آنتالیا که رسیدیم کجا اقامت کنیم؟

جدید ترین هتل های 5 ستاره آنتالیا ساخته شده در منطقه لارا کندو (Lara Kundu) میتوانید بیابید .
فاصله کم تا فرودگاه و مرکز شهر بر محبوبیت و شهرت این هتل ها افزوده است البته در هنگام تغییر فصول و ماه ها شما می توانید هتل هایی با قیمت های مقرون به صرفه تر در این منطقه پیدا کنید.

منطقه کمر(Kemer) از آنجایی که این منطقه طبیعی ترین و سرسبزترین منطقه آنتالیاست ، بیشتر توریست های طبیعت پسند به آن سر میزنند. اینجا اگرچه  که هتل های 2 تا 5 ستاره دارد ولی بخاطر دارا بودن امکانات توریستی در روستاهای آن ،دوستداران طبیعت از بیشتر از اقامت گاه های روستایی آن استفاده می کنند.

منطقه سیده (Side) در این منطقه زیبا هم که 1ساعت ونیم از مرکز شهر فاصله دارد، مثل کمر هتل های  2 تا 5 ستاره به چشم میخورند ولی  سواحل شنی نرم در اینجا باعث شده توریست ها برای گرفتن حمام آفتاب  و تفریحات شنی از پلاژها نیز به عنوان اقامت گاهی محبوب استفاده کنند .

مطالب بیشتر در مورد  جزیره سنتوزا در سنگاپور

شهر و منطقه آلانیا (Alanya)

یکی از دلایل جذابیت این شهر برای گردشگران  فاصله 2 ساعته ان با مرکز شهر آنتالیاست چرا که در هر زمانی که بخواهند میتوانند به مرکز شهر و هم به ساحل دریا دسترسی داشته باشند.
هتل های 5 ستاره به بالاتر در حد فاصل بین آنتالیا و آلانیا قرار دارند ولی در مرکز الانیا هم با کمی جستجو می توان هتل های کوچک مقرون به صرفه پیدا کرد .

 

آنتالیا شهری ساحلی با آب و هوای مدیترانه ای است . این شهر قلب گردشگری ترکیه محسوب می شود و فصل بهار بهترین زمان سفر کردن به آنجاست ؛در پاییز باران‌های سیل آسا و تابستان های طولانی و گرم دارد.

یکی از مناطق دیدنی آن منطقه کاله ایچی است که  بافت خاصی نظیر خیابان های کم عرض و پیچ در پیچ بوده به همراه خانه‌های قدیمی که توسط دیوارهای قدیمی محصور شده است دارد از دیدنی های دیگر این شهر میتوان به درختان نخل و لنگرگاه‌ ها اشاره کرد.

از تفریحات محبوب این شهر میتوان به ورزشهای آبی ساحلی در پارک آبی بزرگ آنتالیا نام برد.

برای خرید در آنتالیا  می توانید به خیابان آتا ترک در قسمت مرکزی شهر یا به  فروشگاههای زنجیره ای میکروس ویا  مرکز خرید دپو در نزدیکی فرودگاه سربزنید با این که این مرکز خرید اخیر از مرکز شهر دور است اما اجناس آن مقرون به صرفه تر هستند برای همین مردم عمدتا از اینجا خرید میکنند. .

منطقه مرکزی شهر آنتالیا

هتل های ددمان ، رکسوس داون تاون  در مرکز شهر آنتالیا و در یکی از پرترددترین نقاط قرار دارند. این هتل ها در مقایسه با سایر هتل های لوکس انتالیا بافت قدیمی تری دارند و امکانات زیادی نداشته ولی در عوض به مراکز خرید مرکزمثل بازاربزرگ و قدیمی آنتالیا  و خیابان آتاتورک آنتالیا نزدیک است .

مطالب بیشتر در مورد  عجایبی جالب در مورد کشور اندونزی

جزیره ای زیبا و بکرساحل کالکا

عجیب است که ساحل کالکان( kalkan )  با ساکنینی بسیار مردم دوست و مهمان نواز از معدود نقاط آنتالیاست که پای گردشگران خیلی کم به آنجا باز شده است و برای همین بافت بکر و محلی خود را همچنان حفظ کرده .

بازار غذای سرپوشیده‌ی آنتالیا که دربرگیرنده ی ۷۶۰ مورد فروشگاه است می تواند بسیار جالب توجه باشد. امکانات این بازار و مجموعه‌ی بزرگ در حوزه های مختلف ارائه شده است.

از مجموعه ی این امکانات می توان به تاکسی، شعبه‌های چندین بانک گوناگون، اداره پست، امکانات ورزشی و انواع فروشگاه‌ های میوه و سبزی و مواد غذایی اشاره نمود .

در آنتالیا، گزینه های بسیاری برای خرید و سوغات و یادگاری سفر یافت می شود .
ولی اگر حواستان پرت شود ممکن است در مرکز خرید و فروشگاه، گیج شده و مسیرتان را نیابید .
در مقالات بعدی به سوغاتی ها و مراکز خرید  گوناگون آنتالیا اشاره ای شده است .

تور آنتالیا ارزان

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + ده =