7 تا از عجایب حماسی روسیه

7 تا از عجایب حماسی روسیه

مارس 11, 2019
68
tour, روسیه

7 تا از عجایب حماسی روسیه کدام اند؟

7 تا از عجایب حماسی روسیه را بشناسیم.

وطن‌پرستی و تاریخ غنی فرهنگی روسیه همراه با قدردانی شدید از هنر منجر به فرهنگی شده‌است که به ساخت آثار تاریخی احترام می‌گذارد.از نمادهای دوران اتحاد جماهیر شوروی گرفته تا قهرمانان ملی،. در ادامه 7 تا از مشهورترین مجسمه‌های روسیه را به شما معرفی می کنیم.

   تور روسیه چگونه است؟ 

1- زن کارگر و کلهر در شهر مسکو روسیه

بسیاری از دلایل بسیاری وجود دارد و زن کلهر یکی از مشهورترین بناهای یادبود در روسیه است.

در ۲۴.۵ متر (۸۰ فوت)بالا و با استفاده از یک سقف غرفه VDNkh به عنوان پایگاه خود برای افزایش ارتفاع کل خود تا ۶۰ متر (۱۹۷ فوت)، مقام یغور آن، نمادی از آرمان‌های مستحکم اتحادیه

جماهیر شوروی است.

در سال ۱۹۳۷ توسط ورا Mukhina، یکی از برجسته‌ترین مجسمهسازان روسیه در آن زمان، یک کارگر و یک دختر روستایی را به تصویر می‌کشد که داس و داس را تکان می‌دهد.

در سال ۱۹۴۱ برنده جایزه استالین – جایزه دولتی این اتحادیه شد – و در سال ۱۹۴۷ این جایزه به عنوان یکی از the استودیوهای فیلمسازی در دوران شوروی تبدیل شد.

در حال حاضر این نمایشگاه در “VDNkh”، مرکز نمایشگاه “تمام روسیه”، همراه با بسیاری از اشیا، مصنوعات و نمایشگاه‌های اهدا شده به دستاوردهای شوروی برگزار شده‌است.

2- پیتر بزرگ، مسکو

بسیاری از Moscovites در مورد اینکه چرا مجسمه ای به یاد ماندنی که سرمایه را دور از مسکو گرفت و به سنت پترزبورگ فرستاده بود، پرسش کرد که چرا در مجاورت شهر مسکو واقع در

مرکز شهر واقع شده است.

بعضی نیز این را در نظر می گیرند که 98 متری (322 پا) بلندتر است و مجسمه، گاه به گاه، لیست های مجسمه های زشت تر را ساخته است.

صرفنظر از آن، توسط Zurba Tsereteli متولد گرجستان طراحی شده و در سال 1997 برای جشن 300 ساله نیروی دریایی روسیه و تزار، که پیتر بزرگ را تاسیس کرد، ساخته شد.

7 تا از عجایب حماسی روسیه
7 تا از عجایب حماسی روسیه

3- سوار برنز، سن پترزبورگ

طعمه کمتری بحث انگیز از مجسمه در افتخار او در مسکو، سوار برنز به یاد همان تزار که پایتخت را از مسکو به سن پترزبورگ در سال 1713 نقل مکان کرد و به عنوان اسم شهر شهر تبدیل

شد. این بر روی سنگ تندر قرار می گیرد که یک سنگ بزرگ گرانیت است که بزرگترین قطعه سنگی است که تا به حال توسط انسان ها منتقل شده است.

در ابتدا با وزن حدود 1500 تن، 400 مرد آن را از لختا، واقع در شمال مرکز شهر، به موقعیت فعلی خود کشانده است.

Stonecutters بلوک را مجددا ساخت و تقریبا 250 تن آن را در طول حمل و نقل به وجود آورد. کل ساخت و ساز – از جمله ریخته گری اولیه اسب و سوار، و همچنین حمل و نقل و شکل دادن به

سنگ تندر، که هیچ ماه خود را در خود انجام داد، طی دوازده سال از 1770 تا 1782 به طول انجامید.

4- بنای یادبود و POZHARSKY، مسکو

شاهزاده دیمیتری پوچارسکی و بازرگان کوزما مینن یک ارتش را برای جلوگیری از نیروهای لهستانی و لیتوانی به راه انداختند و به «زمان دردسر» پایان دادند – 15 سال یا بیشتر که با قحطی

گسترده و آشوب های مدنی مشخص شد، زمانی که روسیه توسط اشغالگران ائتلاف لهستانی و لیتوانی – در سال 1612.

برای جشن سالگرد دوسالۀ این حوادث، پایه از سنگهای گرانیتی که از فنلاند منتقل می شود ساخته شده و یک بشقاب را به تصویر می کشد که قربانی مالکیت شخصی برای خیر بزرگتر

ملت است. مجسمه نشسته در میدان سرخ، در نزدیکی کلیسای سنت باسیل.

 

5- مجسمه الکساندر سوم، سنت پترزبورگ

مجسمه دیگری غیرمعمول در میان مردم محلی در آن زمان، مجسمه الکساندر سوم بنای تاریخی راه آهن Trans-Siberian بود که تحت سلطه او آغاز شد.

در حالی که در زمان قدرت، الکساندر سوم از شرکت در جنگ خودداری کرد و روسیه 13 سال صلح را تجربه کرد.

علی رغم این، تزار به شدت دوست نداشت، زیرا او بسیاری از اصلاحات پدرش را برای سیاست های محافظه کارانه ترغیب می کرد.

سانسور افزایش یافت، صاحبان زمین در سطح حکومت محلی تاثیر بیشتری داشتند و دسترسی به آموزش برای کلاس های پایین تر کاهش یافت.

این بنای تاریخی الکساندر سوم را به عنوان ستاره ای نشان می دهد که بر روی یک اسب وحشی نشسته است و در سال 1909 به نمایش گذاشته شد و بحث در مورد ویژگی های

کاریکاتوریش را به وجود آورد.

7 تا از عجایب حماسی روسیه
7 تا از عجایب حماسی روسیه

6- سرباز پیروزی در روسیه

هفت بنای تاریخی، جاده جنگ نمادین پیروزی پارک را نشان می دهد، پیاده روی 230 متر (755 فوت) سنگ اهن که از طریق باغ های یادبود جنگ به راه می افتد.

در زیر آتش ابدی، Solider Victory Solver پیروزمندانه از شمشیر خود بالاتر از او برخوردار است.

یک نیروی تحسین برانگیز در ارتفاع 14 متر (46 فوت) و نماد موفقیت ارتش سرخ در جنگ جهانی دوم است.

در مقایسه با موفقیت و پیروزی او، یک مجسمه 9 متری (30 فوت) از یک مادر و پسر کوچک، در کنار راه ایستاده است.

آنها تصویری از سختی های مردم سیبری را در طول جنگ و تعهدشان نسبت به بازسازی کشورشان پس از آن نشان می دهند.

با  فیکس تراولز همراه باشید تا با   قیمت تور روسیه آشنا شوید.

7- بنای یادبود یوری گاگارین، مسکو

این بنا به دور از انحطاط باریک مسکو است و این بنا به عنوان یوری گارارین در فضا به سر می برد و موفقیت او را به عنوان نخستین انسان به فضا سفر می کند.

در 12 آوریل 1961، زمین را در فضاپیمای وستوک پرواز کرد که سفر او 89 دقیقه طول کشید.در یک کار کوتاه اما متعهد به عنوان یک خلبان و کیهان شناسی، او جایزه های بسیاری را به دست آورد، و خود را به عنوان قهرمان اتحاد جماهیر شوروی، بالاترین عنوان داده شده توسط دولت. در سال 1968، در سن 34 سالگی، زمانی که هواپیمای او در حالی که در تمرین روزمره سقوط کرد، کارش کوتاه می شد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *