9 تفریح جذاب در جزیره پوکت تایلند

9 تفریح جذاب در جزیره پوکت تایلند

2018-06-24
2236
tour, تایلند

9 تفریح جذاب در جزیره پوکت تایلند کدامند؟

1. هیجان در Tiger Kingdom

9 تفریح جذاب در جزیره پوکت تایلند :مکانی که گردشگران می توانند در آن با گربه سانانی مانند ببر سلفی بگیرند و ازنزدیک با نحوه ی آموزش و نگه داری این حیوانات آشنا شوند این حیوانات از همان آغاز تولد توسط افراد خبره آموزش دیده اند و کاملا اهلی وبی خطر می باشند این مکان هم مورد توجه دوست داران وحامیان حیوانات قرار می گیرد و فرصتی استثنائی
برای ارتباط نزدیک با وحشی ترین حیواناتی که اهلی شده اند را فراهم می کند. در تور پوکت حتما از این مکان جذاب دیدن نمایید.

9 تفریح جذاب در جزیره پوکت تایلند
9 تفریح جذاب در جزیره پوکت تایلند

2. بازدید از Monkey Hill

تپه ی Toh Sae در پوکت که به تپه ی میمون ها شهرت دارد. دراین تپه می توان انواع میمون ها را دید می توان به آن ها خوراکی داد واز نزدیک با این موجودات برخورد داشت. برای اطلاع از تور تایلند به سایت فیکس تراولز مراجعه کنید.

3. غواصی و اسنورکلینگ در پوکت ‏

پوکت مکانی بی نظیر برای تفریحات آبی است که با توجه به طبیعت خاصی که دارد این امکان را برای توریست ها به وجود می آورند که تفریحات آبی مثل غواصی و اسنورکلینگ ،شنا در کنار لاک پشت ها وماهی های زیبا را تجربه کنند .

برای کسب اطلاعات گردشگری تایلند به وبلاگ تایلند مراجعه کنید.

4. بازدید از آکواریوم پوکت

آکواریومی عظیم که به تازگی تعمیر شده وشامل جاذبه های دریایی و ماهیان رنگارنگ آب های شیرین می باشد. به وسیله ی تونلی 10متری می توان به زیر آب رفت وحیوانات دریایی زیادی را بسیار قابل لمس و از فاصله ای بسیار کم دید .لاک پشت های قول پیکر ، ماهی های نورانی و گونه های زیادی از آبزیان این جزیره را می توان دراین آکواریوم مشاهده کرد.

مطالب بیشتر در مورد  5 جاذبه ی گردشگری مشهور تایلند

هشدار : واقعیت های ناگفته در مورد تایلند

9 تفریح جذاب در جزیره پوکت تایلند
9 تفریح جذاب در جزیره پوکت تایلند

5. اوج هیجان در Flying Hanuman

این تفریح هیجان انگیز و ترسناک ، در واقع پریدن از ارتفاع 40 متری توسط طناب می باشد و به نوعی شبیه تفریح زیپ لاین می باشد.که در منطقه Kathu انجام می پذیرد و برای دوستداران هیجان و ارتفاع تفریحی مناسب است وقبل از پریدن آموزش های لازم به شما داده می شود.

9 تفریح جذاب در جزیره پوکت تایلند
9 تفریح جذاب در جزیره پوکت تایلند

6.تفریح در پارک آبی Splash Jungle

پارک آبی زیبایی به نام Splash Jungle  در پوکت وجود دارد انواع سرسره های آبی را درخود جای داده ومحلی بکر برای تفریح به همراه خانواده است و 12 سرسره مهیج هم دارد.

7.استراحت در ساحل Kata Noi

این ساحل از دو ساحل کوچک وبزرگ که به وسیله ی یک دماغه کوچک از هم جدا شده اند تشکیل شده است .مکانی آرام وزیبا با آفتابی درخشان وماسه هایی سفید و دریایی بیکران وآرام تمیز مکانی رویایی را پدیدآورده که طرفداران بسیاری دارد .

سواحل مرجانی هم امکان غواصی را به وجود آورده است .

8. بازدید از موزه ی Phuket Trickeye

موزه ای سه بعدی و هیجان انگیز که نامش Phuket Trickeye می باشد، که انواع نقاشی های سه بعدی  را می توان دید که بسیار دیدنی و جذاب هستند این موزه یکی از بزرگترین و جالبترین موزه های سه بعدی جهان به شمار می رود.

9 . تفریح و موج سواری در Surf House

مکانی مناسب برای تفریحات آبی به خصوص موج سواری است که مکانی بی خطر وزیبا برای یادگیری موج سواری به شمار می آید و دراین مکان می توانید هیجان را تجربه کنید.

مطالب بیشتر در مورد  حقایقی جالب درباره بانکوک

نکاتی که قبل از تایلند گردی باید بدانیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =