تور ازمیر

امتیاز شما 5 از / 5 از بین 32 امتیاز دهنده به تور ازمیر

همه تور ها

  هیچ توری مطابق با انتخاب شما یافت نشد.

  تور ازمیر : ازمیر شهری در غرب ترکیه است که در کنار دریای اژه قرار گرفته است . این شهر یکی از بزرگترین شهرهای ترکیه به شمار می اید.

  ازمیر از شهرهای ساحلی ترکیه است که به علت  استعدادهای موجود دا ان سالانه گردشگران بسیاری را جذیب خود میکند.

  اطلاعات کلی درباره ازمیر

  آب و هوای این شهر گرم و مدیترانه ای است و در تابستان بهترین انتخاب برای علاقه مندان به تفریحات و ورزش های آبی است.

  بهترین مسیر برای سفر به ازمیر از راه هوای است. فرودگاه ازمیر در فاصله 18 کیلاومتری شهر قرار دارد.

  ازمیر آگورا  (Izmir Agora)

  ازمیر آگورا

  این اثر تاریخی در واقعه بناهای بازمانده از یک بازار قدیمی است. این بازار در مسیر جاده ابریشم قرار داشت. طبق نظر باستان شناسان قدمت این بازار به دو هزار سال قبل باز می گردد. در وسط این بازار کانال آبی جریان دارد که این کانال آب نیز از زمان های دور در میان این بازار جاری بوده است.

    افسوس (Ephesus)

  Ephesus

  شهر باستانی افسوس در 70 کیلومتری ازمیر قرار دارد . این شهر قدمتی به اندازه 6000 سال قبل از مسیح را دارد در واقعه در دوران نو سنگی این بنا  ساخته شده است . معبد آرتیمس که یکی از عجایب هفتگانه جهان به شمار می آید در این شهر تار یخی قرار دارد.

  افسوس یکی از بزرگترین مکان های باستانی در مدیترانه است این شهر در قرن اول قبل از میلاد دومین شهر بزرگ جهان محسوب میشد.

  بسیاری از گردشگران تور ازمیر به قصد تماشای خانه ویرجین ماری از شهر افسوس دیدن میکنند. ابنا مکانی است که مریم مقدس سالهای پایانی عمر خود را در آن زندگی کرده است. معماری رومی در این بنا کاملا مشهود و نمایان است.

  شهر زیبای چشمه (Cesme)

  شهر زیبای چشمه (Cesme)

  شهر چشمه در کنار دریای اژه و یکی از شهر های ساحلی ترکیه به شمار می اید. این شهر در فاصله 88 کیلومتری ازمیر قرار دارد . شهرت و محبوبیت چشمه به علت وجود آب های گرم و چشمه های متعدد که در گوشه و کنار شهر پراکنده اند. ساحل چشمه بهترین مکان برای انجام ورزش های آبی (موج سواری و قایق سواری ) است.

  منطقه آلسانجاک (alsancak)

  منطقه آلسانجاک (alsancak)

  آلسانجاک منطقه ای تاریخی است که از دوران عثمانی به جا مانده است. شهرت این منطقه بیشتر به علت داشتن مراکز خرید و بوتیک هایش است. در ازمیر اولین مکانی که برای خرید به شما پیشنهاد می شود alsancak است.

جستجوی تور

تور رویایی تان را همین لحظه پیدا کنید!