تور اسکاتلند

امتیاز شما 5 از / 5 از بین 1 امتیاز دهنده به تور اسکاتلند

همه تور ها

  هیچ توری مطابق با انتخاب شما یافت نشد.

  سفر به اسکاتلند

  پیش از سفر به اسکاتلند ، باید درباره این کشور بیشتر بدانید. در اسکاتلند دو شهر تاریخی و شگفت انگیز گلاسگو و ادینبورگ وجود دارند. اگر هوا ابری نباشد و زمان بیرون رفتن و گردش را داشته باشید ، جذابیت های زیادی برای دیدن در آنها وجود دارد.هوا در این کشور قابل پیش بینی نیست و اگر ابری نباشد شما شانس گردش در ارتفاعات جذاب و خیره کننده اسکاتلند را خواهید داشت.

  اسکاتلند یک شهر تاریخی ، جذاب و خیره کننده است.اسکاتلند پر از مکانهای تاریخی خیره کننده و کاریزماتیک است .

   

  سفر به اسکاتلند

  شگفتی های اسکاتلند

  تفاوتی ندارد که اولین بار است به اسکاتلند سفر میکنید یا قبلا این شهر را دیده اید.به هرحال با دانستن نکاتی درباره اسکاتلند دید تازه ای به آن خواهید داشت.

  اگر در حال برنامه ریزی برای یک سفر در جاده های اسکاتلند هستید ، باید منتظر شگفتی باشید.کوههای ناهموار که بلند و عظیم به نظر می آیند و در اطراف جاده خلنگ زار های ضخیم در سرتاسر جاده ،مناظر سبز و ارغوانی و امواج دریا قابل مشاهده هستند.

  ارتفاعات اسکاتلند از زیباترین مناطقی است که تابحال دیده اید .این منطقه یک ساعت با ادینبورگ فاصله دارد.

  آزادی در گردش

  نکته ای که در سفر به اسکاتلند باید در نظر گرفته شود این است که چیزی به نام حریم خصوصی وجود ندارد.همه حق دارند که آزادانه در شهر پرسه بزنند حتی در مزارع .گردش در مکانهای عمومی و برای مردم وجود دارد اما این شامل خانه ها و باغ ها و پایگاههای نظامی نمیشود.

  شما نمیتوانید روی تراس خانه ای بنشینید اما میتوانید از زمین و آب برای گردش استفاده کنید.تنها شرط برای شما این است که مسئولانه و سالم رفتار کنید.

  آسمان ابری و آفتابی

  اسکاتلند برخلاف انتظار شما گاهی هوای بدی دارد.ابرها ،باران ،رگبار ،مه و گاهی آفتاب را باید انتظار داشته باشید.اگر برای آفتاب گرفتن به اسکاتلند می آیید ، اشتباه میکنید. باید همیشه یک ژاکت و چکمه ضدآب همراه شما باشد.

  غذاهای اسکاتلند

  ماهی و چیپس را فراموش کنید

  اقیانوس اطلس غذاهای دریایی شگفت انگیزی  را به مردم اسکاتلند عرضه میکند.ماهی و چیسپس یک غذای کلاسیک است ، اما در اسکاتلند غذاهای بیشتری از ماهی سرخ شده برای خوردن وجود خواهد داشت. ماهی قزل آلا به همراه صدف های تازه ،ماهی سالمون دودی،صدف چروک،خرچنگ های خوراکی و بسیاری غذاهای دریایی دیگر میتوانید میل کنید.

  مراقب پشه ها  باشید

  اگر یک چیز وحشتناک درمورد اسکاتلند وجود داشته باشد ،پشه های لعنتی هستند.اسکاتلندی ها هم قطعا با این موضوع موافق خواهند بود.بسیاری از حشرات در این منطقه زندگی میکنند اما خطرناک تر از پشه ها نیستند.پشه ها به همه جای بدن حمله میکنند و چشم و بینی و دهان و هرتکه پوست را میگزند.آنها دسته ای پرواز میکنند و نیش میزنند.اگر با یکی از این پشه ها بربخورید این مسئله را خواهید فهمید.بهترین دفاع در برابر آنها استفاده از اسپری حشره کش و لباسهایی است که پوست شما را کاملا بپوشاند.

   

   

جستجوی تور

تور رویایی تان را همین لحظه پیدا کنید!