تور امارات

امتیاز شما 5 از / 5 از بین 15 امتیاز دهنده به تور امارات

همه تور ها

امارات کجاست؟

تور امارات : امارات متحده عربی، گاهی به سادگی امارات (عربی: الإمارات الماریات) نامیده می شود، یک کشور در آسیای غربی در انتهای جنوب شرقی شبه جزیره عربستان در خلیج فارس است که از شرق هم مرز عمان و از جنوب هم مرز عربستان سعودی است و مرزهای دریایی مشترک با قطر از غرب و ایران از شمال دارد.

در سال 2013، جمعیت امارات متحده عربی 9.2 میلیون نفر بود که 1،4 میلیون آنها شهروندان اماراتی و 7.8 میلیون نفر مهاجر بودند.

شهرهای مهم امارات کدامند؟

امارات سلطنت مطلق مستقل دارد که فدراسیون هفت امیری شامل ابوظبی (که به عنوان پایتخت)، عجمان، دبی، فجیره، رأس الخیمه، شارجه و ام ال کویین است. هر فدراسیون توسط حاکم خود اداره می شود و با هم به طور مشترک شورای عالی فدرال تشکیل می دهند. یکی از حاکمان به عنوان رئیس جمهور امارات متحده عربی خدمت می کند.

نقشه امارات نقشه امارات

  سایت فیکس تراولز تضمین بهترین قیمت تور امارات را به شما عزیزان می دهد.با ما همراه باشید.

معرفی برخی از جاهای گردشگری امارات

مسجد شیخ زاید

مسجد بزرگ شیخ زاید یک مسجد مدرن با زیبایی باور نکردنی است این مسجد با استفاده از طراحی های معاصر و ساخت و ساز باستانی و هماهنگ با سبک ها و تکنیک های مدرن و باستانی برای ایجاد تفسیر جدیدی از معماری اسلامی می باشد فضای داخلی آن، با استفاده از مقادیر زیادی از طلا، کاشی های موزاییک و کارهای شیشه ای و مقدار زیادی از سنگ مرمر، و بیرون آن از سنگ سفید تزیین شده است.
مسجد شیخ زاید مسجد شیخ زاید

کوه های هاجر

کوه های هاجر در بیابان می باشد و قلب دودی و وحشی امارات متحده عربی را ایجاد می کند. کوهپیمایی پیچ خورده با مناظر دیدنی و جذاب در امتداد مسیر روستاهای کوچک منطقه، باعث می شود که این منطقه به سفر بهشت مانند باشد. دوستداران طبیعت می توانند مقدار زیادی از پیاده روی، گشت و گذار و فرصت های تماشای پرنده را بیابند، در حالی که مقدار زیادی از وادی های زیبا (رودهای خشک و دره ها) در منطقه وجود دارد.
کوه هاجر کوه هاجر

مسجد بیدیا

قدیمی ترین مسجد در امارات متحده عربی، البدیاه است که یکی از مهمترین مکان های تاریخی کشور امارت می باشد. با وجود اینکه در مقادیر متوسط، این ساخت و ساز زیبا به طور زیبایی طراحی شده بود، الگوهای اصلی تهویه در دیوارها هنوز هم قابل مشاهده هستند. کل منطقه اطراف آن یک منظره باستان شناسی است که بسیاری از سفال و مصنوعات فلزی استخراج شده است. برای دوستداران تاریخ، این مسجد کوچک باید بازدید شود، و  از نظر غنای تاریخی با مسجد بزرگ شیخ زاید ابوظبی قابل مقایسه است.

مسجد بیدیاء مسجد بیدیاء

موزه تمدن اسلامی شارجه

یکی از بهترین موزه ها در امارات که تمرکز بر پیشینه تاریخی و فرهنگ اسلامی ( نه فقط تاریخ محلی) دارد، موزه تمدن اسلامی شارجه است که دارای نمایشگاه های شگفت انگیز و منظم است.  علاقه مندان می توانند اطلاعاتی در مورد سال های اولیه امپراتوری های اسلامی و گسترش آن به آسیا و آفریقا تا امروز را کسب کنند. بسیاری از نسخه های خطی و اسناد مذهبی در آن موجود است که گردشگران به راحتی میتوانند از این طریق اطلاعات عالی به دست آورند.

موزه تمدن اسلامی شارجه موزه تمدن اسلامی شارجه

موزه هنرهای شارجه

موزه هنرهای شارجه خانه های مختلفی از مجموعه هنری در امارات متحده عربی است. این موزه برای مجموعه ای از آثار هنرمندان عربی و همچنین توسط هنرمندان اروپایی که در زمینه نقاشی جهان عرب تخصص دارند، به رسمیت شناخته شده است. این موزه همچنین نمایشگاه های موقت در طول سال برگزار می کند.

موزه هنرهای شارجه موزه هنرهای شارجه

جهان فراری

جهان فراری(Ferrari World) ابوظبی نهایی ترین منطقه مکه واقع در جزیره یاس است. این پارک تفریحی دارای رکورد بزرگترین ساختار فضاپیمای فضایی است.سریع ترین قایقرانی جهان، نیز در اینجا قرار دارد

سنگ بنای پارک در تاریخ 3 نوامبر 2007 به وقوع پیوست. سه سال طول کشید تا پارک توسعه داده شد. این مرکز تفریحی به طور رسمی در تاریخ 4 نوامبر 2010 افتتاح شد. این منطقه 86000 متر مربع را شامل می شود و در سال 2015 به عنوان “جاذبه توریستی پیشرو مرکز شرق” اعلام می شود.

سال های 2017 و 2018، فراری جهان ابوظبی به عنوان “پارک برجسته در خاورمیانه” در جوایز جهانی سفر نامگذاری شد و همچنین به عنوان بهترین پارک تفریحی خاور میانه توسط شورای تفریحی خاور میانه و شمال آفریقا (MENALAC) در سال 2018، معرفی شد.
پارک فراری پارک فراری

آکواریوم دبی و باغ وحش زیر آب

بخش زیبایی از آکواریوم دبی، باغ وحش زیر آب یک تصویر خیره کننده از دنیای زیر آب است . گردشگران زیادی به بازدید از باغ وحش که دارای خزندگان و حیوانات دریایی است می روند.

آکواریوم و باغ وحش زیر آب امارات آکواریوم و باغ وحش زیر آب امارات

جستجوی تور

تور رویایی تان را همین لحظه پیدا کنید!