تور بارسلونا

امتیاز شما 5 از / 5 از بین 1 امتیاز دهنده به تور بارسلونا

همه تور ها

بارسلونا

بارسلونا یک شهر در اسپانیا است این شهر بزرگترین شهر کاتالونیا و دومین شهر پرجمعیت اسپانیا است. پس از پاریس، لندن، مادرید، منطقه روهر و میلان، ششمین منطقه شهری پرجمعیت در اتحادیه اروپا است. بارسلونا یکی از بزرگترین کلانشهرهای دریای مدیترانه است که در ساحل دهانه رودخانه های Llobregat و Besòs واقع شده است و در دامنه کوهی Serra de Collserola در غرب قرار دارد و بلندترین قله آن 512 متر است.

 باشگاه فوتبال بارسلونا در شهر بارسلون در منطقهٔ کاتالونیای اسپانیا قرار دارد. به همین دلیل این شهر در جهان و ایران بسیار شناخته شده می باشد.

بارسلونا به عنوان یک شهر رومی، در قرون وسطی تاسیس شد . پس از ادغام با پادشاهی آراگون، بارسلونا همچنان یک شهر مهم در تاج آراگون به عنوان مرکز اقتصادی و اداری این تاج و پایتخت کاتالونیا بود. بارسلونا دارای میراث فرهنگی غنی است و امروزه یک مرکز فرهنگی مهم و یک مقصد توریستی مهم است.

بارسلونا یکی از مراکز برجسته گردشگری، اقتصادی، تجاری و فرهنگی جهان است و نفوذ آن در تجارت، آموزش، سرگرمی، رسانه، مد، علم و هنر میباشد.  این شهر، مرکز بزرگ فرهنگی و اقتصادی در جنوب غربی اروپا و 24 امین در جهان است .

سایت فیکس تراولز تضمین بهترین قیمت تور بارسلونا را به شما عزیزان می دهد.با ما همراه باشید.

بارسلونا بارسلونا

La Sagrada Familia

این کلیسای جامع، به عنوان بهترین کار هنری، آنتونی گادوی و بهترین شاهکار شناخته شده است که در منطقه ایکسامپل واقع شده است و ساخت آن در سال 1882 با توجه به طرح های نئو گوتیک فرانسیسکو پائولا دل ویلار آغاز شد. در حال حاضر 8 برج کامل و دو نمای برج وجود دارد. روند ساخت و ساز این کلیسا ادامه دارد و در سال 2000 بود که سقف اصلی تکمیل شد. این امید است که تا سال 2026 ساخت و ساز به پایان رسد.

در حیاط این کلیسا ستون هایی وجود دارد که به درخت های ضخیم شباهت دارند. این کلیسا دارای 5 ناو و یک گذر متشکل از صلیب لاتین است. غار مرکزی 15 متر عرض دارد؛ نوا و آپس 90 متر طول دارند.

La Sagrada Familia La Sagrada Familia

کمپ سان پائول

سان پائول دل کمپ کلیسای رومی واقع در رال است. امروزه در مرکز شهر قرار گرفته است، اما در گذشته در خارج از دیوارهای شهر بود . تاریخ دقیق ساخت و ساز کلیسا مشخص نیست اما در کلیسا اسلحه گوره Guifre II بورل از 911، می باشد و این نشان می دهد سنت پل یکی از قدیمی ترین کلیساهای باقی مانده بارسلونا به حساب بیاید.

ممکن است فکر کنید ساختار فعلی در قرن بیست و یکم ساخته شده است، اما هنوز می توانید بخش هایی از کلیسای قرن نهم را مشاهده کنید. کلیسا در قرن 12 با طراحی ساده یونانی و 3 apes در انتهای شرقی بازسازی شد. کلیسا تحولات تاریخ و گذشت زمان را تحمل کرده و در شرایط خوبی قرار دارد.

این کلیسا توسط دیوارهای ضخیم سنگی در مقابل شلوغی شهر محافظت می شود . تيمپانوم ورودی غربی دارای مجسمه های مسیح با سنت پيتر و سنت پل در هر طرف آن است. در اطراف قاب درب، چنگال بیشتر ماهی ها، پرندگان و چهره ها است. حکاکی های دیگر امروزی از شیر، اقیانوس، مرد بالدار و عقاب وجود دارد که نشان دهنده رسولان است.

نمای کلی از دست خداوند در بالای درب دیده می شود. در داخل کلیسا، دکوراسیون های کوچکی وجود دارد و در داخل کلیسا به نظر می رسد تیره تر است چرا که پنجره ها کوچک و دیوارها بلند هستند.

در معماری کلیساهای قرن 12 بسیاری از نقوش پیچیده ای مانند آدم و حوا، هیولاها، سبزیجات، حیوانات، گیاهان و موجودات وجود دارد.

کمپ سان پائول کمپ سان پائول

Monestir de Pedralbes

این صومعه در واقع یک کلیسا است؛ این کلیسا در سال 1326 به گفته پادشاه جیمز II برای همسرش، ملکه الیسنتا تاسیس شد. امروزه این ساختمان برای عموم مردم باز میباشد تا بتوانند در مورد فعالیت های این اطلاعات کسب کنند و اتاق های مختلفی را ببینند که راهبه ها برای انجام فعالیت های روزمره خود مورد استفاده قرار می دهند. بازدیدکنندگان می توانند خوابگاه، آشپزخانه، خانه ی سه طبقه، آشپزخانه، کابین، و اتاق های اصلی را ببینند. همچنین دارای موزه ای با آثار مختلفی از هنرهای الهی، اشیای مذهبی و مبلمان آنتیک است.

در دیواره های آشپزخانه شما می توانید کلمات “Silentium” (سکوت) و “آکادمی تاک” را ببینید. بقایای از نقاشی های دیواری و کاشی کاری است که زمان اشغال  توسط ناپلئون 1809 شکسته شده است. این کلیسا با سنگ سفید ساخته شده است و دارای مجسمه ی گوتیک است و یک پنجره ی گل رز زیبا نیز در بالای ورودی قرار دارد.

Monestir de Pedralbes Monestir de Pedralbes