تور تایلند

همه تور ها

  هیچ توری مطابق با انتخاب شما یافت نشد.

  فرهنگ تایلند به شدت تحت تأثیر سنت های گروه های قومی از هند، کامبوج، چین و آسیای جنوب شرقی قرار دارد. بوداگری ترآوادا مهمتر از هویت ملی، مذهب ملی است و شامل معنویت هندوئی مانند عبادت اجداد و animism (جانگرایی یا روح باوری) است. غذاهای تایلندی طعم های شیرین، ترش، نمکی، تند و تلخ را در یک تعادل خوشمزه ترکیب می کند که با اکثر گوشت و غذاهای دریایی همخوانی دارد. برنج سهم عمده ای از غذاهای تایلندی دارد.

  جاذبه های گردشگری تایلند :

  1. ساحل ریلی

  ساحل ریلی

  شبه جزیره ای زیبا که چهار ساحل معروف آن به ترتیب ریلی غربی، ریلی شرقی ، فرانانگ و تونسای نام دارد. تنها راه رسیدن به این ساحل از طریق آب و قایق است و هیچ راه زمینی ندارد. تمام آنچه که برای لذت بردن از سفر برای هر توریستی لازم است در این ساحل ها وجود دارد. رستوران ها ، مراکز خرید و کافه های آن قطعا لحظات خوشی را برای مسافران به وجود می آورد.  از جاذبه های ان غار شاهدخت ، غار الماس ، مرداب سافرانانگ و کوهنوردی است.

  1. کوه فی فی

  کوه فی فی

  به طور یقین می توان گفت که جزیره فی فی یکی از جاذبه های زیبا در تایلند جنوبی است که به کوه فی فی نیز معروف است. این جزیره از شش جزیره تشکیل شده است که معروف ترین آن ها جزیره بامبو است. آب های این جزیره آنچنان شفاف است که کف آن معلوم است از تفریحات و سرگرمی ها در جزیره فی فی غواصی کردن در آبهای آن است.

  1. کاخ بزرگ، بانکوک

  کاخ بزرگ، بانکوک

  از مکان های تاریخی بانکوک است که 150 سال محل استقرار پادشاهان تایلندی (خاندان سیام) بود. کاخ بزرگ بانکوک مجموعه ای تشکیل شده از چندین ساختمان است. از بناها و معماری های برجسته آن معبد بودای زرین و موزه ی معبد بودای زرین می باشد.

  1. شهر چیانگ مای

  چیانگ مای

  شهری تاریخی در شمال تایلند است که معماری سنتی خود را حفظ کرده است. شهر چیانگ مای یکی از منابع درآمد در تایلند می باشد. تمام امکانات رفاهی در این شهر از جمله رستوران ها و هتل ها و کیفیت غذاها به بهترین شکل ممکن خدمات ارائه میدهند.

  1. شهر پای

  شهر پای

  دلیل اینکه این شهر از سوی توریست ها مورد توجه قرار گرفته طبیعت زیبای آن است . چشمه های آب گرم ،دره پای ، آبشارها و غارها، دشت های گل آفتابگردان منظره های خیرکننده در شهر به وجود آورده است.

  1. پارک ملی خوا یای

  پارک ملی خوا یای

  پارک ملی در هر منطقه ای از دنیا نمایانگر وضعیت زیستی و طبیعی ان منطقه است. پارک ملی “خوا یای” نیز تفریگاهی است که ما را با جاذبه های طبیعی تایلند آشنا می کند. گونه های جانوری و گیاهی گوناگون در گوشه و کنار خوایای  دیده میشود. در این منطقه اقامتگاه ها و هتل های مناسبی وجود دارد. وسایل حمل و نقل عمومی در این پارک وجود ندارد و از طریق ثبت نام تور گردشی می توان از این منطقه زیبا بازدید کرد.

  1. شهر قدیمی سوکوتای

  این شهر بهترین مکان برای علاقمندان به عکاسی و تاریخ است به خاطر اینکه این شهر باستانی با معماری که از قرن ها پیش میراث گرفته سوژهای بکر برای گرفتن عکس های جذاب است. شهر سوکوتای توسط یونسکو به عنوان یک اثر باستانی ثبت شده است. حتی خرابه ها و بناهای ویران شده سوکوتای نیز می تواند بیانگر معماری به کار برده شده در این شهر باشد. شهر تاریخی سوکوتای یکی از پایتخت های باستانی تایلند محسوب می شود.

  1. شهر تاریخی آیوتایا

  زمانی این شهر مرکز قدرت و پایتخت تایلند محسوب میشد به همین دلیل در همین مدت بناها و اثار تاریخی بسیاری در این شهر توسط حاکمان ساخته شده است. از آثار باستانی این شهر می توان به سر بودای ، مجسمه بودای ، معبد بزرگ آیوتایا ، کاخ سلطنتی آیوتایا و اسکلت پرتغالی ها نام برد.

  1. دوای سوتهِپ

  تایلند کشوری با فرهنگ غنی است معابد و زیارتگاه های زیادی در این کشور وجود دارند. دوای سوتهب از معابد معرف شهر چیانگ مای است که بر روی تپه ای به همین نام ساخته شده است . برای وارد شدن به این معبد مسیر طولانی که با 309 پله پوشانده شده است را باید طی کنید. البته می توان با استفاده از واگن های ریلی به معبد رسید . در این معبد مجسمه های بسیاری وجود دارد که هر یک نماد و بیانگر شخصی است.

  1. بازار شناور

  این بازار محلی بسیار جذاب در نزدیکی بانکوک برای توریست ها است . بازار شناور بازاری که محصولات ، سبزیجات ، میوه و غذاهای پخته بر روی قایق های شناور بر آب فروخته می شونند. این کانال آب برای سفرهای بین شهری در قرن 19 میلادی ساخته شد.