تور تایلند

همه تور ها

فرهنگ

فرهنگ تایلند به شدت تحت تأثیر سنت های گروه های قومی از هند، کامبوج، چین و آسیای جنوب شرقی قرار دارد. بوداگری ترآواادا مهمتر از هویت ملی، مذهب ملی است و شامل معنویت هندوئی مانند عبادت اجداد و animism (جانگرایی یا روح باوری) است. غذاهای تایلندی طعم های شیرین، ترش، نمکی، تند و تلخ را در یک تعادل خوشمزه ترکیب می کند که با اکثر گوشت و غذاهای دریایی همخوانی دارد. برنج بخش عمده ای از غذاهای در تایلند است.

جاذبه های گردشگری تایلند :

  1. ساحل ریلی:

شبه جزیره ای زیبا که در  چهار ساحل معروف آن به ترتیب ریلی غربی، ریلی شرقی ، فرانانگ و تونسای نام دارد. تنها راه رسیدن به این ساحل از طریق آب و قایق است و هیچ راه زمینی ندارد. تمام آنچه که برای لذت بردن از سفر برای هر توریستی لازم است در این ساحل ها وجود دارد. رستوران ها ، مراکز خرید و کافه های آن قطعا لحظات خوشی را برای مسافذان به وجود می آورد.  از جاذبه های ان غار شاهدخت ، غار الماس ، مرداب سافرانانگ و کوهنوردی است.

  1. کوه فی فی

به طور یقین می توان گفت که جزیره فی فی یکی از جاذبه های زیبا در تایلند جنوبی است که ّه کوه فی فی نیز معروف است. این جزیره از شش جزیره تشکیل شده است که معروف ترین ان ها جزیره بامبو است. آب های این جزیره آنچنان شفاف است که کف آن معلم است از تفریحات و سرگرمی ها در جزیره فی فی غواصی کردن در آن است.

  1. کاخ بزرگ، بانکوک

از مکان های تاریخی بانکوک است که 150 سال محل استقرار پادشاهان تایلندی (خاندان سیام) بود. کاخ بزرگ بانکوک مجموعه ای است که از چندین ساختمان است. از بناها و معماری های برجسته آن معبد بودای زرین و موزه ی معبد بودای زرین می باشد.

  1. شهر چیانگ مای

شهری تاریخی در شمال تایلند است که معماری سنتی خود را حفظ کرده است. شهر چیانگ مای یکی از منابع درآمد در تایلند می باشد. تمام امکانات رفاهی در این شهر از جمله رستوران ها و هتل ها و کیفیت غذاها به بهترین شکل ممکن خدمات ارائه میدهند.

  1. شهر پای

دلیل اینکه این شهر از سوی توریست ها مورد توجه قرار گرفته طبیعت زیبای آن است . چشمه های اب گرم ، دره پای ، آبشارها و غارها، دشت های گل آفتابگردان منظره های خیرکننده در شهر به وجود اورده است.

  1. پارک ملی خوا یای

پارک ملی در هر منطقه ای از دنیا نمایانگر وضعیت زیستی و طبیعی ان منطقه است. پارک ملی خوا پای نیز تفریگاهی است که ما را با جاذبه های طبیعی تایلند آشنا می کند. گونه های جانوری و گیاهی گوناگون در گوشه و کنار خوایای  دیده میشود.در این منطقه اقامتگاه ها .و هتل های مناسبی وجود دار. وسایل حمل و نقل عمومی در این پارک وجود ندارد و از طریق ثبت نام تور گردشی می توان از این منطقه زیبا بازدید کرد.