تور تفلیس

امتیاز شما 5 از / 5 از بین 55 امتیاز دهنده به تور تفلیس

همه تور ها

  هیچ توری مطابق با انتخاب شما یافت نشد.

  درباره جذابیت و زیبایی های تفلیس  بیشتر بدانیم !

  تور تفلیس :  قطعا بارها نام شهر تفلیس را شنیده اید قیمت تور تفلیس یکی از مواردی است که توریست های مختلف همیشه پیگیر ان هستند . در سایت فیکس تراولز می توانید قیمت تور های تفلیس و انواع تور ارزان تفلیس را مشاهده نمایید . اما درباره تفلیس چه می دانید؟ این شهر یکی از مهمترین شهرهای توریستی گرجستان بوده و بد نیست که مقداری زبان گرجی را برای پیش برد کارهای معمولی خود در این شهر یاد بگیرید.

  شهر تفلیس که  ترکیبی از دوره های مختلف تاریخی را با خود به همراه دارد ، خیلی جذاب و شگفت انگیز به نظر می رسد،  تناقضات زیبا و بی نظیر از جذابیت های  تفلیس است .

  اگر تصمیم گرفته اید  با تور تفلیسسفر کنید به شما تبریک می گوییم تفلیس واقعا شما را هیجان زده خواهد کرد ، ترکیبی از معماری مدرن و کلاسیک تفلیس را خاص و منحصر بفرد کرده است و احتمالا با این سفر خاطرات سفر به گرجستان همیشه برایتان شادی اور خواهد بود . در ادامه برخی از جاذبه های تفلیس را بررسی میکنیم .

  تفلیس شهری نیست که بتوان به راحتی از آن عبور کرد  کاخ کافه ها، گالری ها، موزه ها، و شهر قدیمی ، هتل های لوکس مانند هتل گرین کویین تفلیس همه و همه در تفلیس خیره کننده و جذاب است .

  تفریحات تور تفلیس

  بسیاری از توریست ها علاقمند به تفریحات موجود درتفلیس می باشند .  ایرانیان زیادی هر ساله تعطیلات عید را به تفلیس گرجستان می روند . تور های نوروزی گرجستان طرفداران زیادی در ایران و جهان دارد . در ادامه به برخی از تفریحات رایج تفلیس اشاره می کنیم .

  پارک آبی تفلیس

  پارک آبی تفلیس دارای امکانات بسیار زیادی بوده و کمتر توریستی پیدا می شود که به این شهر برود ولی از پارک ابی آن چشم پوشی کند.

  پارک آبی

  پارک آبی

  جشنواره های سالانه تفلیس

  در شهرها و کشورهای مختلف فستیوالهای گوناگونی انجام می شود. کشور گرجستان و شهر تفلیس نیز میزبان جشنواره های گوناگونی می باشد . شرکت در چنین برنامه هایی یکی از بهترین کارها برای انجام  در تفلیس می باشد .

  جاذبه ها تفلیس گرجستان

  حمام های گوگردی تفلیس

  حمام های گوگردی تفلیس فقط حمام عمومی ساده ای هستند که بسیاری از مردم محلی آن را دوست دارند. منحصر به فرد بودنش در ترکیب آب نیست. گرم و اشباع شده با گوگرد و سایر مواد معدنی، و از زیر زمین به صورت خود جوش فوران می کند . تفلیس دارای جریانهای بسیاری از آب سولفور است – به همین دلیل بوی تخم مرغ های فاسد را می توان تقریبا در هر نقطه ای از شهر حس کرد.

  تفلیس، درست مثل بقیه گرجستان، دارای گرمایش مرکزی و سیستم آب گرم نیست. بعضی از بخاری ها با استفاده از گاز یا برق کار می کنند، در حالیکه ساکنان ثروتمند به سیستم های گرمای مستقل گاز متکی هستند. به همین علت صرف زمان زیادی در حمام  چندان دور از انتظار نیست .

  کلیسای گرگتی

  یکی از زیباترین مکان های دیدنی در تفلیس که آنرا بهشت تفلیس هم می گویند این کلیسای زیبا در قرن ششم ساخته شده است و قرار گرفتن آن در بالای کوه لذت دیدن دشت و کوه های اطراف را به همراه دارد .

  صومعه جواری

  این صومعه در شرق تفلیس واقع شده است قرار گرفتن صومعه در بین دو رودخانه باعث شده است این مکان زیبا واقعا لذت بخش و منحصر بفرد باشد .

  معبد سامتاورو

  ساخته شده در قرن چهارم توسط پادشاه میریان و در قرن یازدهم مورد بازسازی قرار گرفته است طبیعت زیبا و فوق العاده اطراف معبد باعث زیبایی دوچندان آن شده است .

  معبد سامتاورو

   شهر بازی متاتسمیندا :

  این شهر بازی با چرخ فلکی غول آسا بر روی تپه ای زیبا قرار گرفته است یک ترن هوایی بزرگ دارد

  مجسمه کارتلیس دادا

  مجسمه مجسمه ای بزرگ و تاریخی بر روی بر روی ثپه سولولاکی قرار دارد و به مادر گرجستان معروف است بزرگی آن به اندازه ای است که از داخل شهر نیز به راحتی دیده می شود .

  پل صلح

  پلی دیدنی و جالب که دو قسمت مدرن و کلاسیک تفلیس را به هم متصل می کند  پل صلح در شب دیدنی و تماشایی تر است .

  تور های تفلیس آبان ماه و تور تفلیس آذر ماه و تمامی فصول سال در  سایت فیکس تراولز موجود می باشد.

  تور لحظه آخری تفلیس اسفند ماه 98

  تور تفلیس فروردین ماه 99

  تور تفلیس  اسفند98

  و تور تفلیس نوروز 99

  تور های ویژه تفلیس در  سایت فیکس تراولز از تور های  آژانسهای معتبر کشور می باشد . و هر  آژانسی که اعتبار  مجوز بندب  و یا بند الف را دارد می تواند در  سایت تور  ثبت نام و اجازه فعالیت داده شود.

   

  تفلیس یا باتومی؟

  این شهر در ساحل دریای سیاه واقع‌ شده و توسط کوه‌ها احاطه شده‌ است.باتومی دومین شهر بزرگ در گرجستان است.

  به راستی که نمیتوان بین این دو شهر زیبا یکی را انتخاب نمود برای مطالعه بیشتر در این مورد بد نیست مقاله تفلیس یا باتومی؟را مطالعه نمایید.

   

  آسانسور در بلوک های آپارتمانی در تفلیس رایگان نیست. پس از ورود به کابین، بلافاصله یک جعبه ویژه برای سکه ها، در کنار پانل دکمه قرار می گیرد. اگر پرداخت نکنید، بالابر ثابت باقی خواهد ماند. در بیشتر موارد، سفر به هر یک از طبقه ها هزینه ای حدود 3-5  سنت دارد.

  تقریبا می توان گفت سیگار کشیدن در هر خانواده در تفلیس امری عادی است  و اغلی ساکنان تفلیس آنرا امری زشت نمیدانند .

جستجوی تور

تور رویایی تان را همین لحظه پیدا کنید!