تور راس الخیمه

امتیاز شما 5 از / 5 از بین 1 امتیاز دهنده به تور راس الخیمه

همه تور ها

  هیچ توری مطابق با انتخاب شما یافت نشد.

  راس الخیمه کجاست؟

  رأس الخیمه که به لحاظ تاریخی به عنوان جلفار شناخته می شود، یکی از هفت emirate است که امارات متحده عربی را تشکیل می دهد. نام آن به زبان انگلیسی به معنای “سرزمین چادر” است. مساحت آن  2486 کیلومتر مربع (960 کیلومتر مربع) را دارد و 64 کیلومتر آن ساحلی است.

  امارات همچنین شامل چندین روستا و توسعه های جدید مسکونی از قبیل روستای الحمرا و مینا آل عرب است.  جغرافیای آن شامل بخش شمالی (که در آن شهر راس الخیمه و بیشتر شهرها واقع شده است) و  چند جزیره کوچک در خلیج فارس است.

  نقشه راس الخیمه نقشه راس الخیمه

  معرفی چند مکان دیدنی راس الخیمه امارات

  موزه ملی راس الخیمه

  موزه ملی رأس الخیمه در قلعه ای است که تا اوایل دهه 1960 محل اقامت خانواده های حاکم بود. این موزه مجموعه ای عالی از آثار باستانی و قومی است. اتاق Qawasim در طبقه اول با مجموعه ای از اسناد، نسخه های خطی و معاهدات بین حاکمان رأس الخیمه و بریتانیا به ویژه جالب توجه است.

  همچنین نمایشگاه هایی از سلاح های سنتی متعلق به خانواده حاکم و نمایشگاه های باستان شناسی در مورد اولین مهاجران در منطقه تا دوره اواخر اسلامی وجود دارد. بخش قوم شناسی موزه، زندگی سنتی در امارات ، از قبیل معماری، غواصی مروارید، تاریخ کاشت، کشاورزی و ماهیگیری را شامل می شود.

  Late Fort ، در ابتدا از سنگ مرجانی (یک مصالح ساختمانی فسیلی از دریا) ساخته شده بود. گرچه نسبتا سبک وزن است ولی دارای ویژگی های عایق عالی جهت نگهداری ساختمان ها در تابستان و گرما در زمستان است. امروزه برج مستطیلی عظیم، قدیمی ترین بخش “فورت نای” را نشان می دهد.

  برج بزرگ مستطیلی هنوز چشمگیرترین قسمت است و برج کوچکتری در گوشه مقابل قرار دارد. یکی دیگر از برجسته ترین برج ها، برج باد است که از “تهویه مطبوع” سنتی گذشته برخوردار است.

  موزه ملی راس الخیمه موزه ملی راس الخیمه

     سایت فیکس تراولز تضمین بهترین قیمت تور راس الخیمه را به شما عزیزان می دهد.با ما همراه باشید.

  قلعه Dhiyah

  این قلعه گل آجری قرن شانزدهم در یک موقعیت استراتژیک تپه ای است که در نزدیکی خلیج فارس قرار گرفته است تا از منطقه در برابر حمله های انگلیس دفاع کند Dhayah به عنوان یک برج نظامی دفاعی نقش مهمی در تاریخ رأس الخیمه ایفا کرده است. دیگر تپه های ویران شده و برج های تماشا را می توان در جنوب تپه مشاهده کرد

  فوریه دایا، به عنوان آخرین نقطه مقاومت در طول حملات بریتانیا در سال 1819 علیه قبایل رأس الخیمه، نقش مهمی ایفا کرد. اگر چه نیروهای بریتانیایی توانستند تپه را احاطه کنند، اما به دلیل صخره های تنگ، نمی توانستند به قلعه برسند  این مکان برای مدافعان قبایل در برابر مهاجمان بریتانیا نسبتا امن بود، زیرا کانون های طبیعی نمی توانند به این قلعه تپه ای برسند. در نهایت انگلیس تصمیم گرفت بزرگترین کانون خود را به پای تپه منتقل کند که منجر به نابودی بسیاری از  سنگر و باروها  در اینجا شد.

  قلعه Dhiyah قلعه Dhiyah

  جزیره حمرا

  الجزیره الحمرا یک شهر در جنوب شهر رأس الخیمه در امارات متحده عربی است. این مجموعه توسط خانه های رها شده و سایر ساختمان ها، از جمله یک مسجد، شناخته شده است که خالی از سکنه است. این شهر توسط قبیله زاب حکومت می شد که در ابوظبی پس از اختلاف با حاکم راس الخیمه دوباره در آنجا قرار گرفت.

  این شهر در اصل یک جزیره جزر و مدی بود و تا سال 1830 نزدیک به 200 نفرساکن و عمدتا در ماهیگیری مروارید مشغول به فعالیت بودند

  جزیره الحمرا جزیره الحمرا

  Khatt Springs

  خات، روستای کوهستانی در جنوب شرقی شهر رأس الخیمه امارات متحده عربی است. خات اسپرینگز منطقه ای از استخرهای آب گرم با مواد معدنی است که در آن آب برای خواص آرامش بخش و درمانی  استفاده می شود.

  آبهای سدیم خات اسپرینگز به عمق 90 فوت می رسد و دمای ثابت آن حدود 40 درجه سانتیگراد است. با توجه به محتوای مواد معدنی و گرمای آب گفته می شود که دارای مزایای دارویی از بیماری های پوستی، بیماری های روماتیسمی و مشکلات عضلانی است

  به همین ترتیب، در منطقه ی اطراف، نزدیک به 170 مکان باستان شناسی، در معرض دید عموم قرار دارد.

  اقلامی که توسط باستان شناسان در این منطقه کشف شده اند، شامل مقبره های پیش از تاریخ و برج های تقویت گیاهان گلخانه ای قرن نوزدهم است که اشاره به سکونت طولانی و مداوم در این منطقه دارد.

  Khatt Springs Khatt Springs

  پارک آبی ایسلند

  ، پارک آبی ایسلند گزینه ای ارزان تر از پارک های آب های ویلد ودی و Aquveturn دبی را ارائه می دهد. سواری عالی و مناسب برای صرف یک روز گرم با سواری چلپ چلوپ، استخر آب گرم و سرگرمی برای کل خانواده می باشد.

  پارک آبی ایسلند پارک آبی ایسلند

  نما Falcon

  یکی از سنتی ترین سنت های امارات متحده عربی- فالکونری با شهرت راس-الخیمه در مركز ال وادی، است.  در این مکان برخی از گونه های شگفت انگیز از شاهین، سارقان، جغدها، عقاب ها، و kestrels. نمایش داده می شود.
  نما Falcon نما Falcon

  مسابقه سرعت Al Sawan

  بازدیدکنندگان و گردشگران از ماههای اکتبر تا آوریل برای مشاهده سنتی ترین مسابقات خاورمیانه،  مسابقه شترمرغ در بهترین شکل به رأس الخیمه  سفر می کنند.

  از حاکمان کشور تا شهروند محلی، همه طرفداران ورزش مسابقات شتر هستند.

  مسابقه سرعت Al Sawan مسابقه سرعت Al Sawan

جستجوی تور

تور رویایی تان را همین لحظه پیدا کنید!