تور فرانسه

امتیاز شما 5 از / 5 از بین 37 امتیاز دهنده به تور فرانسه

همه تور ها

  هیچ توری مطابق با انتخاب شما یافت نشد.

  فرانسه

  تور فرانسه : جمهوری فرانسه، کشوری است که قلمرو آن در اروپای غربی از 22 منطقه رسمی تشکیل شده است که هر یک از این مناطق به بخش هایی تقسیم می شوند. منطقه شهری فرانسه از دریای مدیترانه تا کانال انگلیسی، دریای شمال و از راین تا اقیانوس اطلس گسترش می یابد. این منطقه با بلژیک، لوکزامبورگ و آلمان از شمال شرقی، سوئیس، ایتالیا در شرق و آندورا، اسپانیا در جنوب مرز مشترک دارد.

  مساحت کشور فرانسه 643،801 کیلومتر مربع (248،573 متر مربع) و مجموع جمعیت 67.3 میلیون نفراست. فرانسه، یک کشور مستقل، یک جمهوری واحد با پایتخت پاریس است. این کشور به عنوان دروازه اروپا شناخته می شود، زیرا چندین فرودگاه بزرگ بین المللی (دو مورد از آنها در پاریس یافت می شود)، پایانه های کشتی و خدمات راه آهن فرانسه در آن وجود دارد.

  فرانسه محبوب ترین مقصد گردشگری در جهان است. دلایل بسیاری وجود دارد که چرا بسیاری از مردم از بازدید این کشور لذت می برند، از جمله زیبایی آن، آب و هوای شگفت انگیز، فعالیت های تفریحی در فضای باز مانند زمین های گلف، موزه های هنری و غیره می باشد.

  مردم فرانسه مؤمن و بسیار رسمی هستند. افرادی که در کشور هستند به ظاهر شخصی و لباس خود افتخار می کنند. بعضی از کشورها به خاطر این خصوصیات، فرانسه را به عنوان یک کشور متکبر به حساب می آورند، هرچند که در کشور، این امر شیک بودن است.

  اطلاعات دیگر کشور فرانسه به صورت زیر می باشد:

  85٪ از همه ساکنان کشور کاتولیک رومی هستند

  بیش از 60 میلیون نفر در این کشور اقامت دارند

  فرانسوی و انگلیسی دو زبان رایج در کشور هستند

  فرانسه از یورو استفاده می کند قبل یا بعد از ورود به کشور،باید پول خود را به واحد یورو تبدیل کنید.

  فرانسه زمانی  یک ایالت بزرگ کشاورزی بود، همه چیز از زمان جنگ جهانی دوم تغییر کرده است و در حال حاضر صنایع مختلفی در فرانسه وجود دارد. حدود 35 درصد از کل زمین در فرانسه توسط باغ ها و باغ های انگور اشغال شده است.  جنگلداری و ماهیگیری نیز به شدت به عنوان صنایع قابل توجه در کشور رتبه بندی می شود، سایر منافع قابل توجه در این کشور شامل آهن و زغال سنگ، حمل و نقل تجهیزات و ماشین آلات نیز می باشد. از شرکت های مهم ماشین آلات و خودروسازی شرکت خودروسازی پژو می باشد که بسیار شرکت مهم و شناخته شده ای در کل دنیا  و همچنین ایران می باشد.

  همچنین گردشگری بخش بزرگی از اقتصاد فرانسه را تشکیل می دهد

  فرانسه یکی از محبوب ترین مقصد های گردشگری در جهان است و هر ساله ده ها میلیون بازدید کننده را به نمایش می گذارد.

  یکی دیگر از واقعیت های مهم در مورد فرانسه این است که در لیست بهترین مکان های جهان برای حضور در دانشگاه است.

  سایت فیکس تراولز تضمین بهترینقیمت تور فرانسه را به شما عزیزان می دهد.با ما همراه باشید.

  برج ایفل برج ایفل

  مون سنت میشل

  مونت سنت میشل یکی از نشانه های برجسته فرانسه است . این “هرم دریاها” یک منظره عرفانی ، در یک جزیره سنگی است که در اطراف آن دیوار و حیاط است. در جزر و مد بالا، مونت سنت میشل  مانند جزیره  است و در جزر و مد پایین امکان راه رفتن روی شن ها به سمت ایالت Mont وجود دارد. کلیسای ابی معماری از قرون وسطایی با اسپایدر گوتیک است که در قرن 11 ساخته شده است و 155 متر بالاتر از دریا قراردارد و یک پناهگاه شاد و دیدنی  است.  مون سنت میشل به عنوان “اورشلیم آسمانی” نیز شناخته می شود

  مون سنت میشل مون سنت میشل

  شامونیکس-مونت بلان

  نمایش چشمگیر مونت بلان در کوه های آلپ فرانسه چشم اندازی فراموش نشدنی است. بالاترین ارتفاع کوه در اروپا، مونت بلان جزء مرز فرانسه با ایتالیا است. مونت بلان، “کوه سفید”، به ارتفاع 4،810 متر می رسد، که تا آن حد بالا است که همیشه در برف پوشیده شده است.

  روستای سنتی آلپاین شامونیکس، در دره کوهستانی قرار دارد. این شهر کوچکی عجیب و غریب از کلیساهای تاریخی، رستورانهای چینی دنج و آبرنگ های جذاب پر شده است. شامونیک یک پایگاه عالی برای اسکی، پیاده روی، صخره نوردی است

  شامونیکس-مونت بلان شامونیکس-مونت بلان

  بریتنی

  یک منطقه در شمال غربی فرانسه، شبه جزیره ای را بین خلیج بیسکی و کانال انگلیسی تشکیل می دهد. بریتنی به سنت های باستانی خود افتخار می کند و برای جشنواره های مذهبی پوشیدنی اش مشهور است. Quimper  یک شهر تاریخی با خانه های نیمه براق و یک کلیسای جامع گوتیک است.  پروتستان در مورد باورهای مذهبی خود در این منطقه آزادی کامل دارند. دیگر نقاط برجسته بریتانی سواحل شنی شگفت انگیز، جزایر کوچک و قلعه های باستانی است.

  بریتنی بریتنی

   

   

جستجوی تور

تور رویایی تان را همین لحظه پیدا کنید!