تور قشم

امتیاز شما 5 از / 5 از بین 242 امتیاز دهنده به تور قشم

همه تور ها

  هیچ توری مطابق با انتخاب شما یافت نشد.

  تور قشم tour of Qeshm

  تور قشم از بهترین تور های داخلی می باشد.

  قشم بزرگترین جزیره ایران محسوب میشه این جزیره زیبا در هرمزگان ایران قرار دارد.

  در حال حاضر قشم به یکی از مکان های گردشگری تبدیل شده که گردشگران بسیاری را به ویژه در تعطیلات پذیرا می باشد.

  قشم از زیبا ترین مناطقی است که در داخل کشورمان قرار دارد.

  تعداد زیادی از مسافران با تور قشم به این جزیره سفر می کنند.

  حال سوال ( ؟ ) مهمی که در ذهن بسیاری از افراد ایجاد می شود این است

  موقعیت جغرافیای قشم در نقشه چگونه است ؟

  موقعیت جغرافیایی قشم

  سفر به قشم

  امروزه سفر به قشم برای مسافران بسیار راحت و آسان گردیده است. راه های زیادی برای مسافرت به قشم از قبیل راه های زمینی که با هواپیما و زمینی توسط خودرو شخصی ، اتوبوس ها ، قطار ، وجود دارد. همچنین مسافران می توانند با تور قشم که بصورت زمینی و هوایی با قیمت مناسب ارائه می شود سفر کنند.

  اگر برای خروج وسایل خریداری شده در قشم نیازمند راهنمایی هستید می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت رسمی گمرک جمهوری اسلامی ایران مراجعه کنید.

  مسیر رسیدن به قشم

  • مسافرت به قشم از اصفهان : مسیر های زمینی برای رسیدن به جزیره قشم بسیار متنوع است، شما می توانید این مسیر را همراه با وسیله ی شخصی خود یا اتوبوس و یا حتی ریل راه آهن طی کنید. فاصله ی اصفهان تا قشم 268 کیلومتر می باشد و چیزی در حدود 13 ساعت با خودرو طول می کشد؛ لازم به ذکر است که این مسیر را شما بطور مستقیم نمی توانید طی کنید و در اسکله یکی از بنادر جنوبی باید توسط کشتی ها و اتوبوس های دریایی جا به جا شوید و اگر بخواهید این مسیر را به صورت هوایی طی کنید ، حداقل یک ساعت و نیم در مسیر خواهید بود.
  •       نقشه ی مسیر زمینی اصفهان به تور قشم

  مسیر زمینی اصفهان به قشم با تور قشم

  نقشه ی مسیر هوایی اصفهان به تور قشم

  مسیر هوایی اصفهان به قشم با تور قشم

  مسافرت به قشم از شیراز : این مسیر نیز مانند تمام مسیر های زمینی تور قشم باید در جهت بندر های جنوبی حرکت کرد تا از طریق آب های خلیج فارس به سمت جزیره قشم رفت. فاصله ی شهر شیراز تا قشم بصورت زمینی 599 کیلومتر است و 7 ساعت تا آنجا طول خواهد کشید. همچنین فاصله ی هوایی چیزی در حدود 1 ساعت می باشد.

  مسیر زمینی شیراز به قشم با تور قشم

  مسیر زمینی شیراز به قشم با تور قشم

  مسیر هوایی شیراز به قشم با تور قشم

  مسیر هوایی شیراز به قشم با تور قشم

  فرودگاه بین المللی قشم

  فرودگاه بین‌المللی قشم یکی از فرودگاه‌های بزرگ جنوب کشور به شمار می‌رود و دارای ویژگی‌های ممتازی می‌باشد که در حال حاضر بیش از 16 واحد عملیاتی و غیر عملیاتی و بیش از 140 نفر ، شامل پرسنل فرودگاه و سایر واحدها ، در فرودگاه قشم فعالیت دارند و اداره امور فرودگاه را بر عهده دارند.

  تعداد زیادی از مسافرین تور قشم هر روزه بصورت هوایی به این منطقه ی زیبا مسافرت می کنند.

  از آنجا که رونق و حیات هر فرودگاه بسته به پروازها و مسافرین ورودی و خروجی آن است ، سازمان منطقه آزاد قشم تمامی تلاش خود را معطوف به حضور هر چه بیشتر شرکت های هواپیمایی و انجام پروازهای بیشتر در فرودگاه کرد و در نهایت امر با رایزنی های انجام شده و با افزایش استانداردهای مورد نیاز- از جمله ارتقاء کتیگوری و خط کشی استاندارد باند و سطوح پروازی – حضور شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی و شرکت های آسمان ، کیش ایر، آریا ، تاجیک ایر، تفتان و برخی شرکت های دیگر انجام پروازهای این شرکت به فرودگاه محقق شد. در چهار سال گذشته پرواز در مسیر تهران قشم به صورت نا پیوسته انجام شده است و در حال حاضر پرواز مرتب همه هفته سه روز در هفته به شیراز برقرار شده است.

  شماره تلفن فرودگاه بین المللی قشم : ۰۷۶۳۵۷۳۵۰۶۶

  هواپیمای در حال پرواز به سمت قشم با تور قشم

  دیدنی های قشم چیست ؟

  جزیره قشم آنچنان طبیعت زیبای دارد که برای کسی که اولین بار به این جزیره سفر میکند بسیار شگفت انگیز و لذت بخش است. علاوه بر این بازدید از مکان های مانند گنبد نمکی نمکدان یا غار نمکدان ، دره ستارگان ، قلعه پرتغالی ها ، ژئو پارک قشم ، جنگل حرا ، چشمه های دامنه کوه نمکدان ، چشمه گوری ، چشمه کارگاه ، جزایر ناز ، پارک کرو کودیل قشم ، چا های تلا ، منطقه انجیر معابد و غیره شما را با یک تمدن تاریخی بی نظیر آشنا می کند. خیلی از مناطق زیبای جزیره قشم ،در فهرست یونیسکو آمده است.

  شما می توانید با سایت فیکس تراولز از تور قشم و تور لحظه آخری قشم با خبر شوید

  غار های خربس کجاست ؟

  طرح هنری ساخته شده از سنگهای رسوبی غار خربس

  غار خربس

  این مکان در ده کیلومتری شهر قشم و در ارتفاعات روستای زیبای خربس قرار دارد. غار های خربس شامل چندین غار در هم فرو رفته است که بر اثر فرسایش خاک ایجاد شده.

  گنبد نمکی چیست ؟

  گنبد های تشکیل شده از نمک

  گنبد نمکی از پدیده های طبیعی زیبا قشم است که در درون خود مجموعه ای از غارها را دارد شاخص ترین غار گنبد نمکی ،غار نمکی ایران است که بلندترین غار نمکی در جهان به شمار میرود. گنبد نمکی  در فاصله 90 متری قشم و در جنوب غربی جزیره قرار دارد. از بین مسیر های رسیدن به غار نمکی مسیر شوسه ای از همه بهتر است البته گردشگران می توانند از بنادر سلخ ، باسعیدو و گورمی هم استفاده کنند. این مجموعه زیبا یکی از قسمت های جزیره ی قشم است که شامل بلند ترین ارتفاع می شود.

  نمک های این غار بیش از 570 سال عمر دارد و بلندترین غار در گنبد نمکی غار نمکی است که حدود 6400 متر طول دارد . نمک های موجود در این منطقه سرشار از مواد غنی است و از بهترین نمک های خوراکی محسوب می شود.

  تور قشم را با فیکس تراولز تجربه کنبد

  دره ستارگان کجاست ؟

  کویر به همراه کوههایی به شکل دیوار معروف به دره ستارکان

  دره ستارگان

  یکی دیگر از عجایب و پدیده های طبیعی قشم است. بومیان این منطقه اعتقاد دارند که علت به وجود آمدن این دره بر اثر افتادن ستارگان بر زمین بوده . به همین خاطر این مکان به دره ستارگان معروف است. فرسایش خاک بر اثر تند بادها و آب های سطحی عامل به وجود آمدن این پدیده طبیعی است که در جهان همانندی ندارد. عمر این دره به بیش 2 میلیون سال میرسد و در جنوب شرقی جزیزره قشم قرار دارد. در تور قشم می توانید به این منطقه زیبا سفر کنید.

  قلعه پرتغالی ها  کجاست ؟

  قلعه سنگی همراه با خاک رس و خانه ی متروکه پرتقالی ها در قشم
  قلعه پرتغالی ها

  قلع پرتغالی ها در ضلع شمالی  جزیره قشم قرار داره و از زمان استعمار پرتغالی ها به جا مانده است. این قلعه ها ی مستحکم برای حفاظت نیروهای نظامی پرتغالی در برابر شورش بندر نشینان ساخته شده بود و در حال حاضر از جاذبه های گردشگری جزیره قشم به شمار می آید.

  زبان گویش مردم قشم چیست؟

  برای گردشگران جای نگرانی نیست زیرا زبان اصلی اغلب مردم قشم فارسی است و به راحتی می توانند با مردم این جزیره بزرگ ارتباط برقرار کنند. البته فارسی که در اینجا صحبت می شود با گویش بندری است و به طور کلی زبان گویشی قشم مخلوطی از زبان های عربی ، فارسی ،انگلیسی ، بندری وهندی است.

  در صورت رفتن به این جزیره با تور قشم ، شما می توانید بوسیله ی لیدر محلی بیشتر اطلاعات کسب کنید.

  قیمت هتل های قشم

  هتل های قشم در سه رده قیمتی به ارائه خدمات می پردازد. در ردیف اول هتل های لوکس هستند همانطور که از نام آون مشخص است هتل های گرانی هستند.  در ردیف های بعدی هتل های میان رده  و هتل های ارزان قرار دارند . قشم با داشتن هتل های با سصح قیمت و خدمات متفاوت می توانند گردشگران را با بضاعت مالی متفاوت ساپورت کند.

  اقامتگاه بومی قشم

  اقامتگاه بومی ناخدا امینی در روستای طبل قرار دارد.

  این اقامتگاه شاید به لوکسی هتل های جدیدی که در قشم افتتاح شده است، نرسد . ولی بدلیل اینکه حس زندگی در جنوب کشور را به توریست هایی که با تور قشم سفر کرده اند ، می دهد و بدلیل قیمت مناسب و نزدیکی آن به مناطق تفریحی قشم ، خیلی از مسافران این محل را جهت اقامت خود انتخاب می کنند.
  خانه های ساخته شده از گِل با درهای چوبی در کنار درختان نخل
  اقامتگاه ناخدا امینی

  مراکز خرید در قشم

  جزیره قشم دارای بازار های زیاد و متفاوتی است که انواع و اقسام اجناس مورد نیاز شما ،اعم از وسایل آشپزخانه ، پوشاک زنانه یا مردانه یا بچگانه را تامین می کند.

  بازار بزرگ قدیم قشم

  قدیمی ترین بازار در جزیره قشم که ساخت آن به 1290 برمیگردد بازار قدیم قشم می باشد. این بازار در ابتدا برای برطرف کردن اساسی ترین نیازهای مردم ساخته شد. ولی در حال حاضر لوازم دیگر از قبیل لوازم الکترونیکی و ساعت و غیره نیز در این بازار به فروش می رسد.

  معماری سنتی به کار گرفته شده  در بازار قدیم قشم خودمنحصر بفرد و زیبا است و از آثار باستانی شهر قشم محسوب می شود این بازار چند ورودی مختلف دارد  و بیشتر مشتریان بازار قدیم را مردم بومی قشم تشکیل میدهد.

  با تور قشم می توانید به بهترین بازارهای تجاری قشم بروید.

  آدرس : مرکز شهر قشم ، خیابان شهید منتظری

  بازار بزرگ بین المللی ستاره قشم

  از بازار های مدرن قشم می باشد این مجتمع تجاری در سه طبقه ساخته شده است که انواع کالاها از قبیل پوشاک ، لوازم الکترونیکی  آرایشی و غیره در این بازار به فروش میرسد. برندهای خارجی معروفی در این بازار بزرگ قشم وجود دارد که اغلب مورد استقبال بسیاری مسافران قرار میگیرد.

  آدرس : مرکز شهر قشم ، خیابان ولیعصر

  تور ارزان قشم و همچنین تور آفر دار قشم را در سایت فیکس تراولز مشاهده کنید

  مراکز درمانی قشم

  در جزیره ی قشم مراکز درمانی و داروخانه های متعددی موجود است که شما می توانید با توجه به مکانی که در آن واقع شده اید به نزدیک ترین مرکز خود را برسانید.

  در ضمن برای اطلاع دقیق از مراکز سلامت و دندانپزشکی و داروخانه های طرف قرار داد با بیمه تامین اجتماعی در استان هرمزگان می توانید از سایت تامین اجتماعی اطلاعات دقیقی از قبیل آدرس و شماره تلفن بدست آورید.

  • بیمارستان پیامبر اعظم : چهار راه سعدی _ بلوار پیروزی_انتهای بلوار پیامبر اعظم (ص)
  • درمانگاه تامین اجتماعی امام رضا : میدان امامقلی خان – ساختمان بزرگ تامین اجتماعی
  • درمانگاه شهید ذاکری : بلوار ولیعصر – میدان شفا
  • پایگاه سلامت شماره 1 شهری : شهرک سام و زال – بلوار پیروزی

  دستگاه فشار خون در مرکز درمانی قشم

  رستوران های خوب قشم کجاست ؟

  رستوران قلعه : نحوه چیدمان صندلی های این رستوران به نحوی است که شما هم میتوانید از سالن داخلی آن استفاده کنید یا در فضای باز غذای خود را میل کنید. رستوران قلعه لیست و منو خاصی نادرد و غذاهای که در این رستوران سرو میشود بسته به صید آن روز دارد . ساعت کار این رستوران شب ها است

  رستوران خاله : این رستوران نیز شب ها باز است غذا های سرو شده در این رستوران طمع غذا های خانگی را دارد. رستوران خاله در کنار رستوران قلعه و در ضلع جنوبی قلعه پرتقالی ها قرار دارد.

  رستوران الوند: غذای اصلی آن قلیه ماهی و سرو کوسه

  ساده ترین مسیرهای رسیدن به قشم

  شما می توانید از راه زمینی به بندر عباس بروید . در بندر عباس از اسکله ی شهید حقانی با اتوبوس دریایی به قشم بروید.

  نقشه مکانی اسکله های مرتبط باهم در تور قشم
  تور قشم

  اگر شما از مسیر شیراز (و یا استان فارس) می خواهید به این جزیره زیبا سفر کنید ، می توانید از بندر پل و بندر خمیر بوسیله ی لندیگ کرافت براحتی خود را به بندر لافت قشم برسانید

  نقشه بندرهای مرتبط باهم در مسیر تور قشم
  تور قشم