تور مالزی

همه تور ها

مالزی کشوری در جنوب شرقی آسیا  یکی از متنوع ترین و زیبا ترین مکان های توریستی در دنیاست .

مالزی استوایی گرم و مرطوب است به دلیل جنگل های بارانی ،درختان نخل و چمن سرپوشیده از رنگ سبز است .

زیان رسمی کشور زبان انگلیسی است که اغلب مسافران و گردشگران با این زبان سخن می گویند .

مالزی یک کشور اسلامی و آزاد است .

اگر تور مالزی را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اید ما به شما بهترین و زیباترین مکان های مالزی را معرفی میکنیم که با آرامش خاطر برنامه ای منظم برای سفر خود بچینید !

زیباترین مکان های مالزی !!!

پارک ملی کونگ کینگ

احتمالا با بازدید از پارک ملی Gunung Gading که در آن بزرگترین گل های جهان رشد می کند لذت خواهید برد. گل های رنگارنگی که می توانند به قطر سه پا رشد کند و دارای بوی تند و زننده ای می باشد. شکوفه ها بعد از چند روز می میرند؛ خبر خوب این است که آنها می توانند در هر زمانی از سال شکوفه کنند، هرچند بهترین زمان از نوامبر تا ژانویه است. پارک ساراواک دارای سواحل زیبا، کوه های ناهموار و جنگل هایی است که برای پیاده روی ساخته شده اند.

پارک ملی کونگ کینگ

جزیره مانوکان

ورزش های آبی در جزیره مانوکان، دومین جزیره بزرگ در پارک ملی توکونو عبدال( اولین پارک ملی دریایی مالزی) درخشان است. این پارک در سواحل شرقی مالزی شرقی واقع شده است. این پارک برای سواحل بزرگ آن مشهور است – بهترین ساحل در انتهای شرقی جزیره است.

معبد کک لک لوسی 

معبد Kek Lok Si در Penang، معبدی نسبتا جدید است که قدمت آن به سال  1891 می رسد . با این وجود ، یکی از مهم ترین معابد بودایی چینی در جنوب شرقی آسیا است. این معبد یک چشم انداز چشمگیر است، با تصاویر بی شماری از بودا ودیگر  خدایان بودایی. این بزرگترین معبد بودایی در مالزی است و گردشگران  را از سراسر آسیای جنوب شرقی به سوی خود جلب می کند .

غارباتو 

مسافرانی که به قصد دیدن غار باتو به کوالالامپور سفر می کنند ، با برخی از هنرهای زیبا ی آن مواجه می شوند که بسیار جذاب و غیر قابل وصف است  سه غار اصلی غارهای باتو را تشکیل می دهند، آن را به مهم ترین حرم هندو در خارج از هند تبدیل می کنند  و هزاران نفر از عبادت کنندگان را در جشن قهرمانی هندوستان Thaipusam جذب می کنند.

مرکز خرید کوالالامپور

در میدان Bukit Bintang، منطقه خرید اصلی کوالالامپور قرار دارد . Bukit Bintang دارای چندین فروشگاه، از جمله Benaya Times Square، یکی از بزرگترین مراکز خرید در جهان است. ، Bukit Bintang  یکی از معروف ترین منطقه سرگرمی کوالالامپور است.

جزیره ردانگ

جزیره Redang برای دوستداران ساحل ساخته شده است، با سواحل شنی سفید آن و آب زلال اقیانوس آرام، بسیار محبوب و جذاب است – snorkeling بزرگترین  جاذبه اصلی در جزیره است. که غواصان نیزآن را نیز دوست دارند. اگر چه این یکی از بزرگترین جزایر شبه جزیره شرقی مالازیا است، اما به قدری کوچک است که بازدیدکنندگان میتوانند پیاده کل آن را در مدت کوتاهی قدم بزنند .

روستای فرهنگی ساراواک

“روستای فرهنگی ساراواک”، معروف به موزه زندگی مقدمه ای عالی برای آشنایی با فرهنگ ها و شیوه های زندگی محسوب می شود گروه های مختلف قومی، در لباس های سنتی در  فعالیت های سنتی کار می کنند. هر ساختمان دارای یک “داستان نویسی” و تاریخ منحصر بفرد است که متخصص در توصیف و تفسیر فرهنگ های سنتی و شیوه زندگی است. آنها با خوشحالی با شما عکس می گیرند

پس از بازدید از روستا، می توانید از یک نمایش چند فرهنگی در تئاتر روستا لذت ببرید. یک رستوران خوب و یک فروشگاه صنایع دستی نیز وجود دارد.

جزیره سیپادان

سیپادان یکی از زیباترین نقاط غواصی در جهان است. Sipadan تنها جزیره اقیانوسی در مالزی است ، که به عنوان یک پناهگاه برای بسیاری از حیوانات دریایی و ماهی ها  محسوب می دهد. علاوه بر این مکان ، تنها چند مکان در جهان وجود دارد که جایگاه لاک پشت های دریایی هستند. شما فقط می توانید در جزایر اطراف مابل و Kapalai اقامت کنید . چندین رستوران ماهی در Semporna غذای عالی ارائه می دهند.

رودخانه Kinabatangan(کیناباتانگان)

رودخانه Kinabatangan دومین رودخانه بزرگ  در مالزی است و طول آن 560 کیلومتر است این رودخانه زیبا فرصت های خوبی برای دیدن حیات وحش شگفت انگیز ارائه می دهد. مردم در جستجوی حیات وحش با قایق سفر می کنند. در طی یک بازدید شما ممکن است یک حیوانات عظیم جسه را ببینید . روستاهای کوچک متعدد در امتداد رودخانه وجود دارد. رودخانه Kinabatangan یکی از محبوب ترین مقصد در مالزی است؛ در اینجا شما می توانید حیواناتی  مانند اورنگوتان ، میمون ها، تمساح ها، فیل ها را ببینید، مارها، حشرات و بسیاری از گونه های پرنده مانند گونه های ماهیگیر و خرگوش در این مکان زیبا به راحتی قابل مشاهده می باشند .

کوهستان های کامرون

کوه های کامرون پوشیده شده از مزارع چای و توت فرنگی  است و چند شهر و روستای زیبای بومی را میتوان در آنجا مشاهده کرد روستاهای اطراف این کوه ها به هم نزدیک هستند و دیدن این مناطق بکر برای تماشاگران واقعا لذت بخش و آرامش دهنده است .عبور از میان مزارع چای و خوردن چای در کافه درون دره را هرگز فراموش نخواهید کرد .مسیرهای پیاده روی چنان لذت بخش هستند که گذر زمانو خستگی برایتان مفهومی نخواهد داشت .

در سفرتان به کوهستان کامرون در مالزی حتما جنگل Mossy را ببینید سرمای عجیب جنگل که از مه غلیظ نیز پوشیده شده تجربه ای عجیب را در خاطرتان به یادگار خواهد گذاشت .

شهر جورج تاون

جورج تاون را یکی از بهترین و زیباترین شهرهای جهان می دانند پایتخت پنانگ و مرکز فعالیت های سیاسی ،تجاری ،اجتماعی و آموزشی آن نیز محسوب می شود .جواهر شرق لقبی است که بر این شهر رنگارنگ نهاده شده است .جورج تاون در 375کیلومتری کوالالامپور واقع شده است .

پارک ملی

پارک تامان نگار در شهر کوالالامپور معروف به پارک جورج شاه یا پارک جنگلی است این جاذبه زیبا و بکر مکان مناسبی برای گردشگران است و مناظر فوق العاده اش برای عکاسی بسیار جذاب است قدیمی ترین پارک مالزی با انواع مختلف حیوانات علاقمندان به مکان های طبیعی و بکر ار به سوی خود می کشاند از تفریحات جذاب در این پارک زیبا می توان به کوه پیمایی،ماهیگیری و تیراندازی اشاره کرد .

جزیره تیومان

یکی از بهترین جزایر دنیا در شبه جزیره مالزی زیبا ،جذاب و سرگرم کننده است خط ساحلی زیبای آن بسیار جالب و پایان نیافتنی است .که دهکده های زیبایی در اطراف این خط وجود دارد این دهکده ها هر کدام دارای زیبایی خاص و منحصربفرد هستند .

تیومان در واقع جزیره آتشفشانی بزرگی است که در شما زیباترین جزایر دنیا به حساب می آید .ورزش ها و تفریحات آبی ،غواصی ،جت اسکی و دیدن مناظر باغ های زیبا تجربه ای متفاوت و لذت بخش را برات به ارمغان خواهد آورد .

کوه کینابالو

از پارک های  ملی و برتر در جنوب شرقی آسیا محسوب می شود این کوه برای مردم مالزی مقدس است و آنرا یکی از میراث کشور خود می دانند حرکت چند سانتی متری کوه در سال باعث جذب گردشگران زیادی از مناطق مختلف به سمت خود می شود .آب و هوای بسیار تمیز ،باغ های بسیار زیبا و باده های موسمی در فصل بهار در کینابالو بسیار لذت بخش است و آرامش بخش است .این کوه متحرک با پیچ و خم های فراوان و شیب عجیب خود

برج های دوقلو پتروناس

برج های دوقلوی پتروناس را احتمالا همه می شناسند از شماره بلندترین و مرتفع ترین سازه های دنیا که افراد زیادی هرسال به قصد دیدن آنها به مالزی سفر می کنند .برجه ها باهم مرتبط هستند و به هم دیگر راه دارند .

جزیره لنکاوی

مجموع جزایر لنکاوی چیزی حدود 100 جزیره زیبا را شامل می شود که اغلب آنها غیر مسکونی و پوشیده شده از جنگل های انبوه پوشیده شده است .این جنگل های تودرتو که لنکاوی را به جزیره افسانه ای تبدیل کرده اند بازدیدکنندگان را سراسر جهان به سوی خود می کشانند .

برای دوستدارن طبیعت نیز لنکاوی بسیار جالب و جذاب است سواحل زیبا ،جنگل های سرسبز ،آبشارهای بلند ،غارهای جالب در جزایر لنکاوی واقعا زیبا و خاطره انگیز خواهند بود .

جزایر پرهنتیان

این جزایر در وقع از دو جزیره کوچک و بزرگ تشکیل شده است فضای زیبای اطراف ساحل آنرا به بهشتی دریایی تبدیل کرده است .پیاده روی و بازدید از جنگل هاحیات وحش و تپه ها گردشگران را از گذر زمان غافل می کند .در جزایر پرهنتیان غواصی ،راهپیمایی در جنگل،تماشای غروب آفتاب ،دیدن لاک پشت ها ،جشن آتش بازی ،کایاک رانی  را فراموش نکنید .

غارهای مولو

پارک ملی کونگ مولو دارای مجموعه ای طولانی ترین غارها می باشد که اتاق ساوراک (بزرگترین اتاق موجود در زیر زمین در دنیا)نیز در این پارک واقع شده است .از یگر غارهای بزرگ موجود در این پارک غار دبیر را می توان نام برد پرندگان سوفیلت و خفاش های زیادی در این غارها وجود دارند که دسته جمعی در داخل جنگل هنگام غروب جمع می شوند.

جستجوی تور

تور رویایی تان را همین لحظه پیدا کنید!