تور وان

امتیاز شما 5 از / 5 از بین 79 امتیاز دهنده به تور وان

همه تور ها

  هیچ توری مطابق با انتخاب شما یافت نشد.

  به شهر وان خوش آمدید

  تور وان : شهر وان یکی از مقاصد محبوب به خصوص برای گردشگران ایرانی به شمار می آید.یکی از مهمترین دلایلی که گردشگران این شهر را برای مسافرت انتخاب می کنند سهولت رفت و آمد به شهر وان می باشد.از مرز رازی که در شهرستان خوی قرار دارد ظرف مدت زمان یک ساعت به وان خواهید رسید.

  تور وان

  گردشگران بسیاری از نقاط مختلف جهان همه ساله تور وان را برای مسافرت های گردشگری خود برمی گزینند.

  جذابیت های تاریخی فراوانی برای بازدید گردشگران در شهر وان وجود دارد.زبان اکثریت مردم این شهر کردی می باشد.

  در قسمت شمالی و غربی این شهر دریاچه ی وان قرار گرفته است و در قسمت شرقی آن کوه های سیاه کوه و ارک قرار گرفته اند.

  حتما نام گربه های وان به گوش شما رسیده است.گربه هایی که یک چشم آن ها آبی و چشم دیگر آن ها زرد می باشد و موجب شهرت وان به نام این گربه ها شده اند.

  بزرگترین دریاچه ی ترکیه نیز در شهر وان قرار گرفته است.

  آب و هوای وان و بهترین زمان برای مسافرت

  آب و هوای وان قاره ای است.زمستان ها در این شهر با بارش برف و سرمای شدید روبه رو می شوید اما در تابستان ها هوا بسیار گرم است.پاییز و بهار هم فصل بارش باران های متعدد می باشد.

  برای مشاهده ی قیمت تور وان به سایت فیکس تراولز مراجعه نمایید.

  اگر تصمیم به مسافرت به این شهر را دارید بهتر است فصل تابستان و اوایل پاییز را برای اینکار انتخاب کنید.

  معمولا آخر هفته ها این شهر خیلی شلوغ و مملو از مسافرانی می شود که برای گردش و خرید به این شهر مسافرت می کنند.اگر تصمیم مسافرت به وان را دارید بهتر است از اوایل ماه و ا هفته رزرو هتل را انجام دهید.

  بهترین کار این است که برای مسافرت به این شهر از تورهای مسافرتی استفاده کنید چون در این صورت به راحتی می توانید در هتل مناسب اقامت داشته باشید و بیمه باشید  همچنین برای بازدید از جاذبه های گردشگری آن از تور لیدر ها کمک بگیرید.

  جاذبه های گردشگری وان

  قلعه وان

  این قلعه ی بسیار زیبا واقع در شهر وان دارای قدمت تاریخی بسیار زیادی است.9 قرن قبل از میلاد این قلعه با ستون های بسیار بزرگ و دیواره های عظیم با شکوه و عظمتی وصف ناپذیر ساخته شد.اطراف این باغ را باغ های سرسبز و زیبایی پوشانده اند.

  در فصل بهار و پاییز مناظر اطراف این قلعه بسیار زیبا و دیدنی می شوند.

  از جمله آثار تاریخی دیدنی موجود در شهر وان امثال این قلعه ها هستند.قلعه های دیگری نیز علاوه بر قلعه ی وان با نام های آغارتی,هوشاب,انزاف,توپراک کاله و هوشاب در شهر وان وجود دارند.

  بازدید از این قلعه برای افرادی که به جاذبه های تاریخی علاقمند هستند بسیار لذت بخش است.

  دریاچه وان

  دریاچه ی وان بهترین جاذبه گردشگری شهر وان محسوب می شود.معمولا اولین مکانی که گردشگران به فکر بازدید از آن می افتند دریاچه ی وان می باشد.این دریاچه بزرگترین دریاچه موجود در کشور ترکیه می باشد.

  این دریاچه توسط آب باران و آب شدن برف ها پر می شود.

  موزه وان

  در موزه ی وان می توانید آثار تاریخی متعلق به دوره های مختلف تاریخ را مشاهده نمایید.در حیاط این موزه قبرهایی متعلق به دوره ی اورارتو مشاهده می شود.بر روی این قبرها کتیبه هایی متعلق به همان دوران وجود دارد.

  مهمترین و هیجان انگیزترین قسمت این موزه قسمتی است که از آن با عنوان قسمت نسل کشی یاد می شود.در این قسمت عکس ها و وقایع مربوط به کشت و کشتارها ی آن زمان می باشد.

  در قسمت های دیگر این موزه می توانید سکه های قدیمی کوزه ها و برنز های مربوط به آن دوران را مشاهده نمایید.

  جزیره آختامار

  طبق افسانه های قدیمی که در مورد نام این جزیره وجود دارد گفته شده است که مردی که عاشق دختر جوانی که ساکن این جزیره بود هر روز برای دیدن آن دختر با قایق خود از دریا عبور می کرد که روزی به علت طوفانی بودن دریا قایق او غرق شد و او در حالی که نام دختر را فریاد می زد غرق شد.

  یکی دیگر از جذابیت های موجود در این جزیره وجود کلیسای زیبای اوختامار می باشد که دارای معماری منحصر به فرد و خیره کننده ای می باشد.

  بهترین رستوران های شهر وان

  • رستوران الیت
  • کافه کمپانی
  • رستوران Damak Kepab
  • رستوران َAkdamar
  • کافه مادو

  قیمت تور وان ترکیه از تهران با قطار,,قیمت تور هوایی وان از تهران,,تور وان از خوی,,مجری مستقیم تور وان,,تور وان از ارومیه,,تور زمینی وان با اتوبوس vip,,تور خیلی ارزان وان,,تور وان با قطار

جستجوی تور

تور رویایی تان را همین لحظه پیدا کنید!