تور پراگ

امتیاز شما 5 از / 5 از بین 1 امتیاز دهنده به تور پراگ

همه تور ها

  هیچ توری مطابق با انتخاب شما یافت نشد.

  به پراگ خوش آمدید

  یکی از خوش منظره ترین و زیباترین شهرهای قاره ی اروپا که به واسطه ی زیبایی های فراوان و همچنین آثار و ابنیه ی تاریخی فراوانی که دارد گردشگران زیادی را به سوی خود فرا می خواند پراگ نام دارد.

  معماری و ساخت این کشور بسیار خاص و منحصر به فرد است.قلعه ها و کلیساهای بزرگ و قدیمی و یک رود آرام دارای منظره ی بسیار زیبا از کنار این شهر عبور می کند که تمامی این ها نمونه ای از زیبایی های این شهر محسوب می شوند.

  تور پراگ در سایت فیکس تراولز این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد که با هزینه ای مناسب به این کشور مسافرت کنید.

  تور پراگ

  آب و هوای پراگ

  شهر پراگ در زمستان ها بسیار سرد همراه با بارش برف و باران می باشد.معمولا دمای این شهر در زمستان ها به صفر درجه می رسد اما در تابستان ها هوا گرم و مطلوب است.

  بهترین زمان برای مسافرت به پراگ

  اگر قصد سفر به شهر پراگ را دارید فصل بهار و ابتدای پاییز را برای مسافرت خود انتخاب کنید.در این زمان آب و هوای این شهر برای مسافرت و گشت و گذار و تفریح بسیار مناسب است.

  عده ی زیادی از مسافران و گردشگران فصل تابستان را برای مسافرت به شهر پراگ انتخاب می کنند و به همین دلیل است که در تابستان این شهر شلوغ است و قیمت تور پراگ و همچنین رزرو هتل نیز افزایش پیدا می کند.

  شهر پراگ در چند سال اخیر به عنوان یکی از محبوب ترین شهر ها برای مسافرت گردشگران و توریست ها قرار گرفته است.قدم زدن در خیابان های بزرگ و زیبای سنگ فرش شده و بازدید از جاذبه های گردشگری و ابنه ی تاریخی این شهر,مناظر زیبا و سرسبزی های اطراف شهر پراگ احساس خوبی را برای گردشگران به ارمغان خواهد آورد.

  شما می تواند برای حمل و نقل و کشت شهری در پراگ از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید.هزینه ی وسایل حمل و نقل عمومی در این شهر بسیار منساب است و موجب سهولت و تسریع در حمل و نقل شما خواهند شد.

  معروف ترین جاذبه های گردشگری پراگ

  • رودخانه ی ولدآوا

  رودخانه ی ولدآوا یکی از جادبه های گردشگری محبوب شهر پراگ است که دارای منظره ای بسیار زیبا است.این رودخانه موجب تقسیم شدن جمهوری چک به دو قسمت شده است.

  برای بازدید از این رودخانه می توانید از تورهای قایق گردانی که برای گشت و گذار گردشگران قرار داده شده اند استفاده کنید.

  • پل چارلز

  پل چارلز حدود 6000 سال قدمت دارد و یکی از جاذبه های نمادین شهر پراگ محسوب می شود.

  این پل یک مسیر پیاده روی طولانی و بزرگ و سنگ فرش شده است که موجب اتصال سه نقطه از شهر پراگ به یکدیگر شده است(شهر قدیم و شهر کوک و در نهایت محله ی قلعه)

  علت نامگذاری این پل به نام پل چارلز این است که این پل به دستور چارلز چهارم احداث شده است.

  • میدان قدیمی شهر پراگ

  میدان قدیمی شهر پراگ یکی از قدیمی ترین میدان هایی است که در شهر پراگ ساخته شده است و با گذشت سال های بسیار و قدمت تاریخی فراوانی که دارد تا کنون شکوه و زیبایی های خود را حفظ کرده و تخریب نشده است.

  گردشگرانی که از این میدان دیدن کرده اند آن را به عنوان یکی از زیباترین میدان های موجود در اروپا و همچنین محبوب ترین جاذبه ی گردشگری پراگ خوانده اند.

  • قلعه ی پراگ

  این قلعه به عنوان بزرگترین و مجللترین قلعه ی باستانی در دنیا شناخته شده است.اولین مکانی که تمامی گردشگران و توریست ها برای بازدید انتخاب می کنند قلعه ی پراگ است.

  این قلعه در مرتفع ترین قسمت شهر پراگ قرار دارد.مشهورترین قسمت مربوط به این قلعه آن قسمتی از قلعه است که فرانتس کافکا در آن زندگی می کرده است.

  این قلعه متشکل از مجموعه ای کاخ ها و کلیسا ها و همچنین باغ های بزرگ و سرسبزی است که اطراف قلعه را فرا می گیرد.

  این قلعه 70000 متر مربع را به خود اختصاص داده است.

  • تئاتر ملی پراگ

  این ساختمان مجلل در سواحل رودخانه ی ولد آوا قرار گرفته است.نمای داخلی و خارجی این ساختمان بسیار شیک و مجلل و دارای معماری خاصی می باشد که بسیار دیدنی و زیبا است.

  افرادی که در زمینه ی هنر و معماری فعالیت دارند با دیدن این ساختمان هیجان زده خواهند شد.

  • محله ی یهودی

  با نگاه به تاریخ پیشینه ی شهر پراگ درمیابید که این محله گذشته ی آشفته ای داشته است اما با این وجود در تمامی سال ها آثار و ابنیه ی آن به خوبی باقی مانده اند.

جستجوی تور

تور رویایی تان را همین لحظه پیدا کنید!