تور پوکت

امتیاز شما 5 از / 5 از بین 219 امتیاز دهنده به تور پوکت

همه تور ها

  هیچ توری مطابق با انتخاب شما یافت نشد.

  پوکت

  تورپوکتپوکت یکی از استان های جنوبی تایلند است. این جزیره بزرگترین جزیره کشور تایلند است و 32 جزیره کوچکتر از آن وجود دارد.جزیره پوکت توسط پل Sarasin به استان فنگ نگا به شمال وصل شده است و نزدیکترین استان بعدی به آن کرابی است. پوکت یکی از بهترین مکانهای ساحلی در جهان است که دارای شنهای سفید زیبا، درختان نخل و درخشان است. این جزیره دارای یک شهر قدیمی تاریخی زیبا، جاذبه های فرهنگی است. یک پایگاه خوب برای کاوش جزایر است. این کاوش شامل مکان های مشهور جهان مانند فنگ نگای خلیج و جزایر فی فی می باشد.

  تور پوکت سایت فیکس تراولز تضمین بهترین قیمت تور پوکت را به شما عزیزان می دهد.با ما همراه باشید.
  نقشه پوکت نقشه پوکت

  استان پوکت دارای 576 کیلومتر مربع (222 کیلومتر مربع) است که تا حدودی جمعیت کمتری از سنگاپور دارد. این جزیره ثروت خود را از قلع و لاستیک و در حال حاضر از توریست استخراج کرده است.

  یکی از نظریه ها این است که کلمه پوکت از کلمه bukit (jawi: بوكيت) که در مالایی به معنی “تپه” است، مشتق شده است. زیرا این چیزی است که از فاصله دور در مورد پوکت به نظر می رسد.

  دیدنی های جزیره پوکت تایلند

  بودای بزرگ پوکت

  بودای بزرگ پوکت یکی از مهمترین و برجسته ترین نشانه های این جزیره است. این مجسمه بزرگ در بالای تپه های Nakkerd بین چالونگ و کتا  و در ارتفاع 45 متری قرار دارد از آنجا می توان بهترین منظره 360 درجه ای از جزیره را با بهترین مکانهای پوکت، کتا، کارون، خلیج چالونگ را مشاهده کرد.

  این بودا در سال 2004 و به طول کمتر از 25 متر ساخته شده است. کل بدن بودا با بتن ساخته شده است و لایه ای از مرمر سفید برمه ای که در خورشید می درخشد، روی آن قرار گرفته است.

  بودای سفید بزرگ پوکت بودای سفید بزرگ پوکت

  وات چالونگ در پوکت

  وات چالونگ حدود 8 کیلومتری جنوب شهر پوکت است.  اگر در امتداد جاده  Chao Fah Nok حرک کنید، معبد را در سمت چپ جاده خواهید دید.

  وات – و یا معابد بودایی – در میان مهم ترین نمادهای تایلند است، بخشی از اهمیت آن به این دلیل است که اکثریت تایلندی ها بودایی هستند و تا حدودی هم مربوط به زیبایی آن هست. در پوکت 29 معبد بودایی در سراسر جزیره وجود دارد.

  Poh Than Jao Wat یکی از مهم ترین مجسمه های بودایی در وات چالونگ است. در سال این معبد، دو مجسمه ی مرد سالخورده با نام Ta Khee-lek (پدربزرگ) و  مجسمه Nonsi  است. روی دیوار بتکده نقاشی و تصویر زندگی بودا ترسیم شده است و تصاویر مختلف بودا را نشان می دهد.

  وات چالونگ در پوکت وات چالونگ در پوکت

  شهر قدیمی پوکت

  در این بخش تاریخی شهر، شما می توانید زیارتگاه ها، معابد (بودایی ها و چینی ها)، مغازه های زیبا، کافه های عجیب و غریب، فروشگاه های چاپی کوچک، موزه های خصوصی و عمومی و حتی یک منطقه کوچک نور قرمز کوچک پیدا کنید.

  قدیمی شهر پوکت شهر قدیمی پوکت

  خلیج Phang Nga

  Phang Nga  یک خلیج 400 کیلومتری در تنگه مالاکا بین جزیره پوکت و سرزمین اصلی شبه جزیره مالای جنوب تایلند است.فنگ نگا خلیج کم عمق با 42 جزیره است که شامل آب های کم عمق و تالاب های جنگلی بین کوهی با حداقل 28 گونه از مانگرو؛ تختخواب و صخره های مرجانی، صخره های سنگ آهک با غارها، مکان های  باستان شناسی می باشد.

  از سال 1981، قسمت وسیعی از خلیج به عنوان پارک ملی Ao Phang Nga حفاظت شده است. و در تاریخ 14 ژوئن 2002، پارک ملی به عنوان اکولوژیکی بین المللی اعلام شد. افت می شوند.

  خلیج فنگ نگا خلیج فنگ نگا

  آکواریوم پوکت

  با رفتن به آکواریوم پوکت با دنیای زیبای زیر آب روبرو می شوید. در آکواریوم می توانید با حیوانات آبزی و محیط زیست آشنا شوید. آکواریوم پوکت یک تونل غول پیکر است که با موجودات آبزی بسیار متنوع، یکی از سرگرم کننده ترین مکان های دوستداران حیات وحش است. تماشای ماهی هایی مانند کوسه ماهیان خاویاری، ماهیان خاویاری و غیره .

  آکواریوم پوکت آکواریوم پوکت

  تپه میمون شهر پوکت

  این تپه با آنتن های قرمز و سفید در پشت شهر پوکت پوشیده شده است. این تپه در بالای نقطه ای از شهر پوکت وجود دارد.  ممکن است دیدن این تپه آسان باشد، اما صعود به آن به اندازه کافی آسان نیست. جایی که شما می توانید بسیاری از میمون ها وحشی را ببینید. آنها غذا میخورند، بازی می کنند.

  اگر شما نمی ترسید، می توانید برخی از بادام زمینی را به آنها بدهید.

  تپه میمون تپه میمون

جستجوی تور

تور رویایی تان را همین لحظه پیدا کنید!