تور پکن

امتیاز شما 5 از / 5 از بین 6 امتیاز دهنده به تور پکن

همه تور ها

  هیچ توری مطابق با انتخاب شما یافت نشد.

  تور پکن و زیباترین مکان هایی که در پکن وجود دارد !

  تور پکن : بدون قید و شرط پکن یکی از پربازدید ترین مکان های توریستی در جهان است هرساله میلیون ها نفر به قصد دیدن این شهر بزرگ به چین سفر می کنند .تعداد زیادی جاذبه توریستی در پکن وجود دارد و دیدن همه آنها نیاز به زمان زیادی دارد .

  دومینه شهر بزرگ چین و رتبه دوم پس از شانگهای است .این شهر پرجمعیت که به سرعت در حال پیشرفت است در طول سال های اخیر گردشگران زیادی را به سوی خود جذب کرده است.

  اگر قصد خرید تور پکن و گذراندن لحظات خوشی را در پکن دارد بهتر است در مورد پکن بیشتر بدانید .

  • پکن مرکز سیاسی،هنری و آموزشی جمهوری خلق چین است .
  • با ورود به پکن خیابان ها را مملو از دوچرخه سواران می بینید .
  • واژه پکن به معنی پایتخت شمالی چین است .
  • اغلب مردم پکن به زبان ماندارین صحبت می کنند .
  • شهر ممنوعه بهتریم و محبوب ترین مرکز توریستی شهر پکن است .
  • بیشترین نام خانوادگی درپکن وانگ است .
  • بستکبال و فوتبال پرطرفدارترین ورزشها در پکن می باشند .
  • پکن یکی از آلوده ترین شهر های جهان است .

  مکان های دیدنی زیادی در پکن وجود دارد که تماشای همه آنها به روزها زمان نیاز دارد ما در اینجا لیستی از بهترین و جذاب ترین مکان های پک را به شما معرفی می کنیم .

  1-کاخ تابستانی ::کاخی بسیار زیبا مربوط به سلسله چینگ که معماری چینی کلاسیک را به تصویری می کشد .این کاخ در طول زمان به دلایل مخنلف تخریب شده است و هم اکنون در مرحله بازسازی قرار دارد .

  کاخ تابستانی پکن

  2-شهر ممنوعه ::این مکان زیبا که در قلب پکن قرار دارد بسیار بزرگ و چشم گیر است .مکان تاریخی توریستی کامل ترین معماری در جهان است که از چوب ساخته شده است مساحت شهر ممنوعه 72هکتار است این قصر یک معماری مجلل و به صورت طبقاتی ساخته شده است در این مجموعه سه قصر وجود دارد به نام های قصر جون حه ،قصر تای حه ،قصر بایوحه که توجه بیشتر مردم را به خود جلب میکند .

  شهر ممنوعه پکن

  3-میدان تیانان من ::یکی از برجسته ترین مکان های پکن است که در نزدیکی شهر ممنوعه قرار دارد .این میدان ششمین  میدان بزرگ در جهان است نام ابتدایی آن چنگ تیان من به معنی دروازه ورود به بهشت بوده است  که بعدها به تیانان من یعنی دروازه آرامش بهشتی نام نهاده شد .

  4-پارک بی های:: یکی از زیبا ترین پارک های پکن که از سلاطین قریم به جا مانده است در این باغ چهار بخش مختلف وجود دارند که عبارتند از:باغ گیاه شناسی ،معبد یونگان،

  همچنین معبد یوگان از مهم ترین بخش های پارک بی های می باشد و به معبد صلح نیز شناخته می شود به علاوه میتوانید در این باغ بزرگ سالن های تاریخی زیادی را نیز مشاهده کنید .

  پارک بی های

  5-معبد آسمانی یا معبد بهشت :: این معبد مربوط به سلسله مینگ می باشد و سمبل بهشت در قسمت شمالی آن به صورت یک دیوار نیم دایره است چترهای طلایی  و دیوار انعکاس از دیگر جذابیت های معبد بهشت است .

  معبد بهشت پکن

  6-معبد لاما::معروف به معبد یونگه یکی از بهترین صومعه های چین است این معبد 5 سالن اصلی به نام های سالن هماهنگی،سالن صلح،سالن چرخ دارما و سالن می باشد .

  معبد لاما پکن

  خوشمزه ترین غذاهای پکن !!

  پکن پر از غذاهای خوشمزه و به یاد ماندنی است عطر غذاهای چینی در خیابان های بسیار لذت بخش است. از محبوب ترین غذاهای پکن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  غذاهای پکن

  • اردک کبابی:: از غذاهای معروف و وسوسه انگیز پکن میتوان اردک کبابی را نام برد کباب اردک از غذاهای محلی مردم پکن است البته پختن آن به مهارت خاصی نیاز دارد که تنها برخی از رستوران های پکن قادر به پخت آن به شیوه درست می باشند .

  اردک برشته پکن

  • دن دن مین ::غذایی بسیار لذیذ که با رشته فرنگی ،گوشت چرخ کرده و سبزیجات و ترشی درست می شود و برای درست کردن آن از روغن چیلی استفاده می شود .

  دن دن مین

  • نودل با خمیر سویا ::غذای خوشمزه که در اطراف چین به روشهای مختلف تهیه می شود گوشت خوک ،رشته های نودل ،سبزیجات و سویا طبخ می شود .

  نودل با خمیر سویا

  • جگر سرخ شده ::از معروف ترین غذاهای چینی و به ویژه پکن است که با جگر خوک ،آب استخوان ،سویا ،سیر و نشاسته درست می شود .

  جگر سرخ شده

  • Bao Du::غذایی معروف با طبخ اسلامی است سیرابی گوسفند یا گاو به صورت برش های نازک است که در آب جوش پخته می شود و معمولا با پیازچه ،روغن کنجد ،فلفل و سس سویا سرخ می شود .
  • Lvdagun::

جستجوی تور

تور رویایی تان را همین لحظه پیدا کنید!