تور کرابی

امتیاز شما 5 از / 5 از بین 1 امتیاز دهنده به تور کرابی

همه تور ها

  هیچ توری مطابق با انتخاب شما یافت نشد.

  کرابی

  کرابی یک مقصد تمام عیار برای کسانی است که به دنبال مکانی برای استراحت در تایلند هستند.این شهر بین فانگ نگا و ترنگ قرار دارد و مناظر خیره کننده ای هم در ساحل و هم در شهر وجود دارد.طول خط ساحلی کرابی 150 کیلومتر است و پوشیده از صخره های سربه فلک کشیده و جنگل ها و غارها و آبشارها و حیات وحش غیربومی است.این منطقه با منابع طبیعی خود تفرجگاه خوبی برای خانواده ها است. کایاک رانی و غواصی ، صخره نوردی ، کوه پیمایی در جنگل  ،از محبوب ترین فعالیتهای گردشگری در کرابی است.

  تور کرابی

   بهترین تفریحات در کرابی

  تمام شهر کرابی در حال تبدیل شدن به یک مقصد توریستی و بسیار محبوب است .کرابی فرودگاه اختصاصی دارد که پروازهای داخلی و خارجی درآن انجام میشود.

  با وجود کیلومترها ساحل زیبا و تماشایی ،زمینهای سرسبز و فعالیت های تفریحی دیگر جای تعجب نیست که این منطقه به عنوان یک مکان توریستی رو به پیشرفت است.با این وجود یکی از جاذبه های اصلی کرابی ، بکر بودن این منطقه است.این شهر موفق به حفظ جذابیت طبیعی خود شده است. بهترین جاذبه های گردشگری از جزایر گرمسیری زیبایی گرفته تا پارک های بکر طبیعی برای بازدید و تفریح در کرابی وجود دارد.

  ساحل Railay

  ساحل ریلی در حقیقت یک شبه جزیره کوچک است که چهار ساحل دارد .در حال حاضر یکی از مقاصد مطلوب  مسافران تایلند، گردش در این منطقه ساحلی است.

  جزیره ریلی دنیایی آرام و خارق العاده دارد . در این شبه جزیره کوچک سواحل شنی زیبایی خواهید دید . همچنین صخره های سنگ آهک شناور،غارها و تالاب های پنهان شده در صخره ها که در اثر جذر و مد تغییر شکل داده اند.

  ساحل Railay ساحل Railay

  جایی بدن پیاده رو  !

  در ریلی هیچ پیاده رویی وجود ندارد . نه اتوبوس و نه ماشین ، تنها مسیرهای قایق رانی در ریلی وجود دارند. اگرچه این جزیره به وسیله یک خشکی باریک به تایلند متصل است که دارای صخره ها و دره های تنگ و جنگلی است.

  این میتواند یک تصویر از این بهشت استوایی باشد.بدون هیچ جاده و دردسری.ریلی روزهای گرم برای ساتراحت و صخره هایی برای کوهنوردی و عصرهای خنکی دارد.

  کوه پودا

  کوه پودا یکی از محبوب ترین جزیره ها در مجمع الجزایر کرابی است.این کوه در فاصله 6 کیلومتری ساحل آ او نانگ قرار دارد و حدود 25 دقیقه طول میکشد تا با قایق به آن برسید.

  کوه پودا یا گروه جزایر پودا شامل چهار جزیره ، کوه پودا (Poda ) ،کوه کای(Kai) و کوه مور و کوه تاپ  میشود.

  کوه پودا با یک کیلومتر مساحت ، بزرگترین جزیره در این مجموعه است. این منطقه پوشیده از درختان ، نخل و درختان کاج است و با  سواحل شنی نرم احاطه شده است.صخره های مرجانی در فاصله 20 متری از ساحل یا با موجودات دریایی مختلف قرار دارد. ترکیب حیرت انگیز مناظر و ماسه نرم جزیره را به یک انتخاب محبوب برای گردشگری و غواصی تبدیل کرده است.

  استخر زمرد کرابی

  استخر زمرد یک منطقه زیبا و منحصربه فرد در جنوب تایلند است.کرابی به مناطق زیبا ی طبیعی خود شناخته شده است و یکی از مکانهایی که باید دید همین استخر زمرد کرابی است. این استخر در پارک طبیعی و یک جنگل بی نظیر قرار گرفته است.جنگلی با گونه های زیستی متنوع که مکان مناسبی برای گردشگری است. این منطقه گونه های مختلف جانوری و گیاهی دارد .درخاتن سربه فلک کشیده و سرسبز ، موجودات شگفت انگیز و صخره هایی از سنگ آهک مناظر خیره کننده ای را  به وجود آورده اند.این منطقه محافظت شده است تا آسیبی به محیط زیست بکر آن نرسد.

جستجوی تور

تور رویایی تان را همین لحظه پیدا کنید!