تور گرجستان

همه تور ها

تور گرجستان

جورجیا ، کشوری ایالتی و بسیار باشکوه ، شهرهای قرون وسطایی توسعه نیافته، غذای خوب، شراب فوق العاده، یکی از قدیمی ترین زبان ها در جهان و جایگاه مهمان نوازان است.

جورجیا یکی از زیباترین کشورهای جهان است و یک بوم شگفت انگیز برای واکر، اسب سواری، دوچرخه سواران، اسکی بازان، تیرهای چوبی و کوهنوردی است که از درههای سبز آن با تاکستانهای قدیمی به کلیساهای قدیمی و برجهای تماشایی در مناظر کوهستانی فوق العاده گسترش یافته است. مسافران از هر نوع. جورجیا ادعا می کند که محل تولد شراب است و همچنین این مکان جایی است که مهمانان برکت را در نظر می گیرند و مهمان نوازی بسیار چیزهای زندگی است.

جورجیا یکی از زیباترین کشورهای جهان است و یک بوم شگفت انگیز برای واکر، اسب سواری، دوچرخه سواری، اسکی بازی، تیرهای چوبی و کوهنوردی است که از دره های سبز آن با تاکستانهای قدیمی به کلیساهای قدیمی و برجهای تماشایی در مناظر کوهستانی فوق العاده گسترش یافته است

یک تاریخ عمیقا پیچیده، گرجستان را به یک میراث شگفت انگیز از معماری و هنر، از شهرهای غار به کلیساهای باستانی به بومهای بی نظیر تبدیل کرده است . تفلیس، هنوز هم از تقاطع قدیمی اورآسیایی برخوردار است.

سرزمین سنگ و سنگ، قلعه های قرون وسطی و صومعه ها، تپه های سبز، کوه های باشکوه، غارهای عمیق و سواحل سنگی. کشوری که دوستداران فرهنگ و تاریخ آن احساس عجیبی در انجا پیدا می کنند در حالی که عاشقان در فضای باز با چشم انداز خیره کننده کوه ها شگفت زده می شوند .

بهترین مکان ها برای بازدید از تورگرجستان، از دید مسافران:

تفلیس

پایتخت گرجستان و یکی از بهترین شهرهای گرجستان است! تفلیس در ساحل رودخانه مکتاری (که همچنین به نام کورا شناخته می شود) قرار دارد و توسط تپه ها و کوه ها احاطه شده است. این شهر از قرن پنجم بوده و معماری متنوع آن تاریخ و تاریخ طولانی و پیچیده خود را نشان می دهد. یکی از بهترین روشها برای قدردانی از این مکان منحصر به فرد، این است گشت و گذاری در یابان های پرزرق و ورق آن داشته باشید .

Mtskheta

Mtskheta سرمایه دینی، قلب معنوی و بنابراین مهم ترین شهرستان معنوی جورجیا است. پیش از آنکه پادشاه گرگاسالی پایگاه خود را به تفلیس تغییر دهد، این شهر پایتخت گرجستان  بوده است . از قدیمی ترین شهرهای گرجستان است قدمت آن به 4000 سال پیش از میلاد می رسد. Mtskheta خانه مهم ترین کلیساهای گرجستان است: Svetitskhoveli Jvari و Samtavro صومعه

نکته مهم : اگر می خواهیدوارد کلیساها شوبد لباس مناسب داشته باشید! مردان مجاز به پوشیدن شلوار و کلاه نیستند، در حالی که زنان باید دامن بلند بپوشند و موهایشان را با روسری بپوشانند .

Vardzia

Vardzia صومعه عجیب و  دیدنی در نزدیکی آسپیندزا در جنوب گرجستان است. و شاید یکی از مکان هایی که در فیلم ارباب حلقه ها از آن استفاده شده باشد این صومعه عجیب باشد ، بسیاری از راهبان معتقند  این صومعه زیرزمینی در قرن 12th، به دستور  پادشاه تامار، اولین پادشاه زن انگلستان ساخته شد.

Uplistsikhe

Uplistsikhe واقع در شرق گرجستان، حدود 100 کیلومتر از تفلیس فاصله دارد . بیش از 3000 سال قدمت دارد دارد. حدود 1000 سال قبل از میلاد تاسیس شده است  و تا قرن 13 میلادی به طور مداوم قابل سکونت بوده است این شهر غار، مساحتی تقریبا 40،000 متری را پوشش می دهد و از داروسازی، نانوایی، آمفی تئاتر و حتی یک زندان در آن وجود دارد . تمام ساختارها توسط تونل ها متصل می شوند. در بالای کل مجموعه کلیسایی است که در قرن نهم ساخته شده است. این ساختمان رنگارنگ در برابر غارهای خاکستری و آرام واقعا عجیب و تماشایی است.

بنای Katskhi

جورجیا نه تنها مکان های منحصر به فردی در زمین و یا در کوه ها، بلکه در هوا دارد. برای مثال، یک ستون Katskhi، یکی از سنگ های آهکی 40 متری که به عنوان “ستون زندگی” شناخته می شود، را نیز  در گرجستان می توانید ببینید. در حدود قرن چهارم، این سنگ مکانی مقدس برای گوشه نشینانی “Stylites”، یک گروه مذهبی بود معتقد بودند نشتن روی این سنگ و دور شدن از زمین باغث می شود  تا به خدا نزدیک شوند. اینکه چگونه آنها در ستون Katskhi صعود کردند و توانستند یک کلیسا را ​​در بالای آن بسازند، هنوز یک معمای بزرگ است! تنها در سال 1945 اولین محققان توانستند از آن صعود کنند خیلی عجیب و فوق العاده است که بدانیم : یک راهب در 20 سال گذشته بالای ستون راه دور زندگی می کرده است !

باتومی

باتومی یک شهر مدرن در ساحل دریای سیاه است. این دومین شهر بزرگ در گرجستان است، وقتی آنجا هستید  واقعا احساس نمی کنید که شما در گرجستان هستید. یک لحظه می توانید زنگ های کلیسایی را بشنوید، بعد صدای موذن برای نماز از مساجد می آید (باتومی درست در نزدیکی مرز با ترکیه است). معماری آن ترکیبی از سبک های اروپایی و آسیایی است که اغلب با سازه هایی عجیب  مانند برج ها، مجسمه ها و ساختمان هایی که توسط برخی از معماران ترسناک ایجاد شده است مخلوط شده است. االبته  ق در شب هنگامی که اکثریت ساختمان ها  روشن و حمام در رنگ های رنگین کمان قابل مشاهده است بسیار تماشایی و بی نظیر است .

باتومی یک شهر پر زرق و برق است که برای جذب گردشگران و قماربازان در یکی از کازینوهای مختلف خود طراحی شده است.

Ushguli و دیگر روستاهای سوانتی

واقع در شمال غربی گرجستان و در قلب کوه های قفقاز قفل شده است، سوانتی، یک استان تاریخی است. تنها راه رسیدن به آن از طریق Zugdidi به Mestia در امتداد جاده های بادوام شیب دار ,غارهای زیبا، رودخانه های وحشی و کوه های با شکوه است.

سوانتی شامل چند روستای کوچک است که بر روی دامنه های کوه های پوشیده از برف ساخته شده و مناظر خیره کننده ای از مراتع آلپ را احاطه کرده است. تماشای این روستا های تاریخی و زیبا ، به شما این احساس را می دهد که شما به قرون وسطی اروپا پرتاب می شوید.

.

Omalo و دیگر روستاها در Tusheti

Tusheti  یکی از زیباترین و جذاب ترین مناطق گرجستان است. در شمال شرق گرجستان قرار دارد، در دامنه های شمالی کوه های قفقاز تنها یک جاده ای است که در منطقه بیش از 2900 متر خیابان  از آن عبور می کند. این یک گذرگاه کوه زیبا است اما همچنین یکی از خطرناک ترین جاده ها در جهان محسوب می شود.

مکان های دیدنی  در تور گرجستان، توصیه شده توسط  ساکنان محلی گرجستان:

ناتیا در روستای گرجستان ساخته شده است  و احاطه شده توسط کوه های غبارآلود، مناظر شگفت انگیز و مسیرهای پیاده روی است.

. Sighnagi

جورجیا سهم خود را از شهرهای بزرگ و جاذبه های توریستی دارد، اما آنچه در مورد این کشور واقعا خاص است، شهرهای کوچک هستند. Sighnaghi یکی از آنها است. بعضی از بهترین غذاها و شراب ها، خیابان های کوچک زیبا و خانه های با بالکن های چوبی رنگی، دیدنی های نفس گیر بر روی دره آلازان، بوی از نانوایی ها، انواع مختلف قلعه های فانتزی و انبار های کوچک شراب خانگی و تاکستان ها  در این روستای کوچک تجارب منحصر بفردی را برایتان به ارمغان می آورد .

سایگونگی –

شتیلی خوفوریتی

Shatili Khvsureti یک روستای قرون وسطایی مرموز است که توسط کوه های بزرگ سبز احاطه شده است. زندگی مدرن هنوز به این منطقه در گرجستان نفوذ نکرده است. مردم محلی همه تلاش خود را برای لذت بردن امهمانان خود از دیدن این روستا  انجام می دهند و اطمینان می دهند که همیشه راحت و خوشحال هستند.

در طول جشن های مهم، مردم لباس های محلی خود را می پوشند و به کلیسا می روند

شتیلی –

Kazbegi

Kazbegi واقعا یک مکان سفر شگفت انگیز برای هر سلیقه و بودجه است. هر کس می تواند تفریح مورد علاقه اش را در اینجا به دلخواه خودش پیدا کند.!

مارتولی

مارتولی در منطقه سامرهلو در بخش غربی گرجستان قرار دارد و 280 کیلومتر دورتر از تفلیس است. غارها، آبشارها در طول زمان توسط رودخانه ها شکل گرفته اند و شما می توانید از مناظر دیدنی و شگفت انگیز با قایق در رودخانه لذت ببرید.

مارتولی کنیون –

Bakhmaro

باخمارو 2000 متر بالاتر از سطح دریا واقع شده است و به عنوان بالاترین اقلیم شناسی آلپاین در گرجستان شناخته شده است. در اینجا احساسات واقعی جادویی روستایی را احساس کنید، نگاهی اجمالی به منظومه شمسی در دریای سیاه  را می بینید، از نمایش های باشکوه این مکان عجیب لذت ببرید، از انواع و اقسام انواع توت ها و قارچ ها در جنگل ها استفاده کنید، با آتش سوزی، بیدار شدن  با طلوع  نور خورشید صبح زود و لذت بردن از صداهای شیرین طبیعت

بهترین زمان برای بازدید از Bakhmaro است از ماه ژوئن تا سپتامبر به عنوان بسیاری از فعالیت های خارج از منزل است.

اگر قصد سفر به گرجستان را را دارید با ما تماس بگیرید.

🧡 پارک ابی تفلیس

🧡 کلیسای گرگتی

جستجوی تور

تور رویایی تان را همین لحظه پیدا کنید!