تور گوا

امتیاز شما 5 از / 5 از بین 28 امتیاز دهنده به تور گوا

همه تور ها

  هیچ توری مطابق با انتخاب شما یافت نشد.

  گوا (Goa) :

  تور گوا : گوا یک شهر ساحلی در کشور هندوستان است و اگر بخواهید با هواپیما به این شهر بروید یک ساعت با بمبئی فاصله دارد.گوا واقع در سواحل غربی هندوستان است که از  قرن 16 میلادی در تصرف پرتغال بوده است. استعمار این شهر 450 سال طول کشید و سرانجام در سال 1961 به استقلال رسید. فرهنگ گوا ترکیبی از فرهنگ هندی و پرتقالی است و معماری به جا مانده در آن نیز به تاریخ امپراتوری پرتقال در این منطقه باز میگردد.

  گوا از زیباترین و تمیزترین شهرهای هندوستان است که از مهمترین مقاصد گردشگری در هند به شمار میرود.طبیعت گوا با دارابودن جنگل ها سرسبز و کشتزارهای برنج،نخل های فراوان و سواحل سنی مناظر فوق العاده ای را برای بیننده به وجود آورده است.گوا وسیع ترین سواحل و مراکز تفریحی را در هند دارد که سالانه پذیرای  صدها  توریست به این شهر میشود.

  اگر به گوا سفر کنید ، مدت زیادی را در ساحل ماسه ای طلایی رنگ آن خواهید گذراند .طول این ساحل به 125 کیلومتر میرسد.آبهای فیروزه ای و شفاف آن مناسب آب تنی و شنا هستند. این منطقه با درختان بلند و سرسبز پوشیده شده و توریست های زیادی را به خود جذب میکند.

  استراحت و صرف نوشیدی در سواحل شنی گوا،بسیار لذت بخش است.

   

  سفر به گوا در تابستان یا زمستان ؟

  امروزه گوا کوچکترین شهر در هند است و اغلب به عنوان قطب گردشگری مورد توجه است.

  در سراسر منطقه گوا شما میتوانید کلبه های ساحلی و استراختگاههای پنج ستاره با غذاهای سنتی پیدا کنید.همچنین کلیساهای مدرن برمه ، کلیساهای کاتولیک و معابد هندو ، سواحل بایر و شهرهای شلوغ در این منطقه وجود دارند.پ

  برخلاف دیگر کشورها در این منطقه مصرف گوشت از جمله گوشت گاو معمول است.

  به خاطر داشته باشید در فصول سرد از اکتبر تا ژانویه که هوا خنک تر است در این منطقه درجه حرارت میتواند بسیار گرم بشود.

  در فصول تابستان از ژوئن تا سپتامبر بارش بارانهای تند شما را خیس میکند . هتل ها و رستورانهای بسیاری در این فصل از سال تعطیل میشوند.

  رستورانها و غذاهای مشهور  گوا

  سبک آشپزی در گوا از سایر مناطق هندوستان متمایز است و به شدت تحت تاثیر غذاهای پرتقالی قرار دارد.غذاهای این منطقه شامل گوشت و غذاهای دریایی است.

  غذاهای اصلی گوا طبق دستور غذایی زنان بومی تهیه میشوند.به عنوان مثال شما میتوانید کیک های برنجی مشهوری را که به سناس (sannas) معروف است و از مخلوط نارگیل و گشنیز پخته میشود تهیه کنید.

  یک پلاژ در ساحل وجود دارد که غذاهای فرانسوی را در ساحل سرو میکند.رستوران کنار ساحل و روی ماسه ها قرار دارد.پیداکردن این پلاژ ممکن است سخت باشد اما در نتیجه میتوانید ماهی سالمون یا گوشت گاو بخورید.

  برای دسر میتوانید “تالی شکلات ” را امتحان کنید.

  البته هیچ رستورانی به خوبی رستوران goan نیست.میتوانید یک غذای یونانی به شیوه یونانی  که از دریای عمان صید میشود را امتحان کنید.

  برای وعده شمام در هنگام غروب آفتاب میتوانید کباب و سوالاکی و جایرو(گوشت بریان شده به همراه نان پیتا ،گوجه فرنگی و پیاز و سس تزاتزیکی) میل کنید.از مناظر زیبای غروب نارنجیو صورتی لذت ببرید. این امکان در فصول بارانی وجود ندارد و رستورانها در ماه اکتبر بازگشایی میشوند.

جستجوی تور

تور رویایی تان را همین لحظه پیدا کنید!